Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: The Chain - poznaj pierwsze informacje na temat nowego komiksu z uniwersum Asasynów

19 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Firma Ubisoft, producent i wydawca gier z serii Assassin's Creed, zapowiedziała nową miniserię komiksów, Assassin's Creed: The Chain, która kontynuować będzie wątki z poprzedniego wydawnictwa, The Fall.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed: The Chain - poznaj pierwsze informacje na temat nowego komiksu z uniwersum Asasynów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może proszek do prania Assassin albo masło Assassin lub chipsy Assassin. Strasznie eksploatują markę Assassin''s Creed co wydaje mi się, że na dobre nie wyjdzie bo w końcu nastąpi przesyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:27, RobsonAmbro napisał:

A może proszek do prania Assassin albo masło Assassin lub chipsy Assassin. Strasznie
eksploatują markę Assassin''s Creed co wydaje mi się, że na dobre nie wyjdzie bo w końcu
nastąpi przesyt.


.. lub wysuwane ostrze do tego masła. Strasznie chcą spaprać tą markę. Po co tyle aż tego. 3, 4 części gry mi by spokojnie wystarczyli. Ja i tak bym nie zapomniał nigdy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą ale tak już jest. Widzą że marka popularna, chwytliwa to i szukają frajerów żeby zarobić pieniądze. Mnie to nie obchodzi mają zrobić dobrą grę, reszty gadżetów nie zamierzam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:45, bezimienny45 napisał:

Zgadzam się z przedmówcą ale tak już jest. Widzą że marka popularna, chwytliwa to i szukają
frajerów żeby zarobić pieniądze.


Zarabianie na chwytliwej i popularnej marce to nie szukanie frajerów tylko inteligentne posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:50, TheZbyszeK napisał:

Ale na pełnoprawny film, to bym się nie obraził.

Nie wywołuj wilka za lasu. Znając życie, a także wykorzystywanie marki Assassin''s Creed prędzej czy później to nastąpi. A wtedy czeka nas bombardowanie ze wszystkich stron. O pierwszym film bym się nie martwił. Co najwyżej o przyszłe po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:53, qrex napisał:

> Ale na pełnoprawny film, to bym się nie obraził.
Nie wywołuj wilka za lasu. Znając życie, a także wykorzystywanie marki Assassin''s Creed
prędzej czy później to nastąpi. A wtedy czeka nas bombardowanie ze wszystkich stron.
O pierwszym film bym się nie martwił. Co najwyżej o przyszłe po nim :)


Przecież zapowiedzieli już że film powstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co można powiedzieć o fanach SW, Star Trek, albo Władcy Pierścieni kolego, to są dopiero frajerzy.Jak chcą rozwijać uniwersum to dobrze, byle tylko nie narobili za dużo niespójności w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:53, Nagaroth napisał:

> Zgadzam się z przedmówcą ale tak już jest. Widzą że marka popularna, chwytliwa to
i szukają
> frajerów żeby zarobić pieniądze.

Zarabianie na chwytliwej i popularnej marce to nie szukanie frajerów tylko inteligentne
posunięcie.



Nie rozumiesz. Zarabianie jak najbardziej jest inteligentnym posunięciem. Frajerami są Ci którzy dają się na to nabierać i płacą przykładowo 100 zł za masło z napisem Assassins creed. Ubi wie że tacy ludzie istnieją a nawet że jest ich dużo i szuka takich osobistości. W moim przekonaniu są oni frajerami dlatego napisałem że ubi szuka frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 19:42, bezimienny45 napisał:

Frajerami są
Ci którzy dają się na to nabierać i płacą przykładowo 100 zł za masło z napisem Assassins
creed.


Po pierwsze, nie są frajerami, są fanami. Po drugie pod logiem AC na razie wyszły gry na komputer i konsole, dwie powieści, dwie krótkometrażówki i 3 komiksy. To na prawdę jest nic w porównaniu z niektórymi markami. I nie mówię tu o takich które zostały zniszczone przez Expanded Universe jak Star Wars a o takich które dzięki temu są jeszcze lepsze jak np. Warhammer 40,000.

Dnia 26.07.2011 o 19:42, bezimienny45 napisał:

Ubi wie że tacy ludzie istnieją a nawet że jest ich dużo i szuka takich osobistości.


Ubi niczego nie szuka, po prostu wydaje produkty dla fanów Assassin''s Creed.

Dnia 26.07.2011 o 19:42, bezimienny45 napisał:

W moim przekonaniu są oni frajerami dlatego napisałem że ubi szuka frajerów.


Więc powinieneś nauczyć się trochę kultury skoro osoby lubiące daną markę danego wydawcy to dla ciebie frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 18:10, Sanders-sama napisał:

Przecież zapowiedzieli już że film powstanie...

Nie wiedziałem XD Ale i tak mnie to nie zaskoczyło. Oby tylko na jednym skończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 19:42, bezimienny45 napisał:

Nie rozumiesz.


Chyba ty czegoś tu nie rozumiesz.

Dnia 26.07.2011 o 19:42, bezimienny45 napisał:

Zarabianie jak najbardziej jest inteligentnym posunięciem. Frajerami są
Ci którzy dają się na to nabierać i płacą przykładowo 100 zł za masło z napisem Assassins
creed.


A ja zadam pytanie - jakiego k*rwa masła. Nie próbuj robić z ludzi idiotów bo jeszcze się okaże, że jest na odwrót. Nikt by nie zapłacił za masło z logiem AC, i nikt nie zapłaci. Bo czegoś takiego nie będzie. Najwyraźniej komiksy w uniwersum AC dobrze się sprzedają i są dobre, to UBI zrobi kolejne. Proste wykorzystywanie marki, ale niczego nie narzucają. Nie ma, że jak nie kupisz tego komiksu to nie będziesz wiedział o co chodzi w kolejnej grze w uniwersum AC. Kupujesz bo cię to interesuje albo nie. Koniec, kropka.
A to, że ktoś jest fanem, to nie znaczy, że wolno ci nazywać go frajerem.

>Ubi wie że tacy ludzie istnieją a nawet że jest ich dużo i szuka takich osobistości.

Ubi wie, że uniwersum to ma fanów i zamierza to jakoś wykorzystać. Tak uderza was ta wielka niesprawiedliwość rynku?

Dnia 26.07.2011 o 19:42, bezimienny45 napisał:

W moim przekonaniu są oni frajerami dlatego napisałem że ubi szuka frajerów.


Cóż to ja ci powiem tyle, kultury trochę, chłopie. Bo wypadasz gorzej niż jakikolwiek frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2011 o 19:48, Nagaroth napisał:


Po pierwsze, nie są frajerami, są fanami. Po drugie pod logiem AC na razie wyszły gry
na komputer i konsole, dwie powieści, dwie krótkometrażówki i 3 komiksy.


Dobrze to ująłeś narazie. Problem polega na tym że Ubisoft zapowiedział AC jako trylogię tymczasem już mu się powoli kończą części i jakoś musi zarabiać. Kto wie co jeszcze wypuści.


To na prawdę

Dnia 26.07.2011 o 19:48, Nagaroth napisał:

jest nic w porównaniu z niektórymi markami. I nie mówię tu o takich które zostały zniszczone
przez Expanded Universe jak Star Wars a o takich które dzięki temu są jeszcze lepsze
jak np. Warhammer 40,000.


No dobra nie porównujmy tu warhammera do AC - nie ta liga. Oczywiście ja tam ludziom nie bronię kupować niech robią co chcą ale za byle gadżet z warhammera 40k też bym nie dał góry pieniędzy.

Dnia 26.07.2011 o 19:48, Nagaroth napisał:

Ubi niczego nie szuka, po prostu wydaje produkty dla fanów Assassin''s Creed.

Szukając sposobności do zysku. Swoją drogą ja tam im tego nie bronię to normalne że chcą zarobić.

Dnia 26.07.2011 o 19:48, Nagaroth napisał:

Więc powinieneś nauczyć się trochę kultury skoro osoby lubiące daną markę danego wydawcy
to dla ciebie frajerzy.


Nie nie nie. Dla mnie nie osoby lubiące daną markę są frajerami bo sam lubię assassin''s creed tylko osoby które za byle bajer już abstrahując od tego komiksu z logiem danej marki są gotowe zapłacić górę złota. Jednak mamy wolny rynek niech kupują jak ich to uszczęśliwi ja mam też prawo się z nich trochę pośmiać. I zaznaczam że nie chodzi mi już o ten komiks tylko ogólnie bo kto wie co jeszcze ubi wymyśli. Co chwila słyszę o jakimś filmie animowany etc etc. To nie jest normalne, nie przy każdej grze tak jest i mam wrażenie że Ubi przesadza stąd moje przypuszczenia że za jakiś czas tak jak kolega jeden wyżej napisał zaczną sprzedawać masło i inne badziewie assassynskie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:


A ja zadam pytanie - jakiego k*rwa masła.

To metafora.ahhh

Nie próbuj robić z ludzi idiotów bo jeszcze

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

się okaże, że jest na odwrót. Nikt by nie zapłacił za masło z logiem AC, i nikt nie zapłaci.

Zdziwiłbyś się co gotowi są kupić ludzie.

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

Bo czegoś takiego nie będzie.

Skąd wiesz?

Najwyraźniej komiksy w uniwersum AC dobrze się sprzedają

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

i są dobre, to UBI zrobi kolejne.

A niech robi.

Proste wykorzystywanie marki, ale niczego nie narzucają.

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

Nie ma, że jak nie kupisz tego komiksu to nie będziesz wiedział o co chodzi w kolejnej
grze w uniwersum AC.

Owszem narzucają. Ma tam być wprowadzenie do kolejnej części.Zresztą traktują one o uniwersum gry więc jak ich nie przeczytasz siłą rzeczy będziesz miał luki w wiedzy na temat owego świata.

Kupujesz bo cię to interesuje albo nie. Koniec, kropka.

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

A to, że ktoś jest fanem, to nie znaczy, że wolno ci nazywać go frajerem.

Czy ja nazwałem fanów AC frajerami??? Gdzie napisałem że fani Assassins credd to frajerzy?? Zacytuj mi to.

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

Ubi wie, że uniwersum to ma fanów i zamierza to jakoś wykorzystać. Tak uderza was ta
wielka niesprawiedliwość rynku?

Nikogo nic nie uderza. Po prostu przedstawiłem swoją opinię na temat strategii ubisoftu nie ma to żadnego związku z wolnym rynkiem. Czy ja tutaj próbuje jakoś powstrzymać ubisoft przed wydawaniem komiksów??

Dnia 26.07.2011 o 21:52, KamyK_84 napisał:

Cóż to ja ci powiem tyle, kultury trochę, chłopie. Bo wypadasz gorzej niż jakikolwiek
frajer.


Tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

Dobrze to ująłeś narazie. Problem polega na tym że Ubisoft zapowiedział AC jako trylogię
tymczasem już mu się powoli kończą części i jakoś musi zarabiać. Kto wie co jeszcze wypuści.


Zapowiedział jako trylogię, ale nie nikt też nie mówił nic że to będą tylko i wyłącznie trzy gry. Poza tym jasne że chcą zarobić, to jest firma do jasnej cholery, po to istnieje - żeby zarabiać. To takie złe według ciebie? Zbrodnią jest to że ludzie chcą zarobić pieniądze, na dodatek na czymś co innym ludziom się podoba i jest lubiane?

Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

No dobra nie porównujmy tu warhammera do AC - nie ta liga. Oczywiście ja tam ludziom
nie bronię kupować niech robią co chcą ale za byle gadżet z warhammera 40k też bym nie
dał góry pieniędzy.

> Ubi niczego nie szuka, po prostu wydaje produkty dla fanów Assassin''s Creed.
Szukając sposobności do zysku. Swoją drogą ja tam im tego nie bronię to normalne że chcą
zarobić.


A niby czemu mieli byśmy nie porównywać? Ten sam przypadek mamy. Z jednej gry w ciągu lat rozrosło się do ogromnego przemysłu i jakoś żaden fan 40k nie płacze że wychodzą nowe produkty.

Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

Nie nie nie. Dla mnie nie osoby lubiące daną markę są frajerami bo sam lubię assassin''s
creed tylko osoby które za byle bajer już abstrahując od tego komiksu z logiem danej
marki są gotowe zapłacić górę złota.


Raz, w przypadku AC nie wyszedł "byle bajer"; dwa, to co wyszło do tej pory stoi na całkiem wysokim poziomie; trzy, jest po rozsądnych cenach.

Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

uszczęśliwi ja mam też prawo się z nich trochę pośmiać.


Nazywanie publicznie grupy ludzi frajerami to ubliżanie i zniesławienie a nie "trochę pośmianie się". To zwykłe chamstwo i tyle.

Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

już o ten komiks tylko ogólnie bo kto wie co jeszcze ubi wymyśli.


No właśnie. Kto wie? Na razie nic strasznego nie stworzyli, w porównaniu do wielu innych marek to na licencji AC nie powstało praktycznie nic.

Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

To nie jest normalne


Jak najbardziej jest. Proponuje zapoznać się ze znaczeniem słowa "nienormalne".

Dnia 26.07.2011 o 22:44, bezimienny45 napisał:

nie przy każdej grze tak jest


Bo nie każdego stać, nie każdemu się chce i nie każdemu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:

Zapowiedział jako trylogię, ale nie nikt też nie mówił nic że to będą tylko i wyłącznie
trzy gry. Poza tym jasne że chcą zarobić, to jest firma do jasnej cholery, po to istnieje
- żeby zarabiać. To takie złe według ciebie? Zbrodnią jest to że ludzie chcą zarobić
pieniądze, na dodatek na czymś co innym ludziom się podoba i jest lubiane?

Ile razy mam powtarzać że dla mnie nie jest zła chęć zysku ze strony ubisoftu tylko to że ludzie (już powtarzam po raz kolejny że nie chodzi o komiks) są gotowi zapłacić za byle co górę złota. Może to nie tak że faktycznie jest to złe tylko po prostu głupie. I ja mam prawo nazwać to głupotą. Ludzie którzy natomiast robią głupotę to głupcy i nie bawmy się tu w kulturę języka. Oczywiście ich prawo niech robią co chcą, mogą nawet rzucać się dla Ubisoftu z mostu ale ja mam prawo nazwać to głupotą.

Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:


A niby czemu mieli byśmy nie porównywać? Ten sam przypadek mamy. Z jednej gry w ciągu
lat rozrosło się do ogromnego przemysłu i jakoś żaden fan 40k nie płacze że wychodzą
nowe produkty.


Co inne nowe produkty które są konieczne do gry jak np. nowe figurki czy podręczniki a co innego byle gadżet bo to pokazuję podejście firmy do klienta. Jeżeli ktoś gotów jest Ci wcisnąć plastikowy kubeczek za 1000 zł to nie poczujesz się że traktuję Cię jak idiotę???

Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:


Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:


Raz, w przypadku AC nie wyszedł "byle bajer"; dwa, to co wyszło do tej pory stoi na całkiem
wysokim poziomie; trzy, jest po rozsądnych cenach.


Nie wiadomo co jednak przyniesie przyszłość. Do kolekcjonerek dorzucają masę nikomu niepotrzebnych bajerów.

Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:



Nazywanie publicznie grupy ludzi frajerami to ubliżanie i zniesławienie a nie "trochę
pośmianie się". To zwykłe chamstwo i tyle.


W takim razie jestem chamem bo mówię prawdę.

Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:



No właśnie. Kto wie? Na razie nic strasznego nie stworzyli, w porównaniu do wielu innych
marek to na licencji AC nie powstało praktycznie nic.


Kto jednak wie czy nie skończy się tak jak ze SW.

Dnia 26.07.2011 o 23:03, Nagaroth napisał:


Bo nie każdego stać, nie każdemu się chce i nie każdemu zależy.


No jak to nie każdemu zależy na zarobieniu pieniędzy?? Raczej jeśli już to prędzej bym kierował się pod ten pierwszy argument czyli nie każdego stać. Jednak z drugiej strony jest masa produktów za którymi stoi potężny marketing a tak nie szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed to już nie gra, tylko uniwersum, które zaczęło żyć własnym życiem, jak Warhammer 40.000, Star Wars czy Wiedźmin.

A same komiksy są bardzo dobrze wykonane, więc nie widzę powodu, żeby ich nie wydawać. To nie jest skok na kasę polegający na opychaniu chłamu fanom za spore pieniądze, żebyście musieli tak wyć przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować