Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Bunt Ludzkości ozłocone

34 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2011 o 18:34, Zgreed66 napisał:

> Znowu są podekscytowani? :)
Chyba ich z BW pomyliles ;)

Przecież to oni rozesłali miale, w których napisali że są bardzo podekscytowani tym, że DX będzie miał opóźnienie (bodajże dwa miesiące), ponieważ będą mieli więcej czasu na dopracowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej branży wszyscy są podekscytowani albo zwyczajnie tłumaczom brakuje synonimów/słów by dobrze przetłumaczyć/opisać ich słowa i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak "geniuszu" najlepiej zacząć skakać do oczu dystrybutorowi ( za którym sam niespecjalnie przepadam ) niż ruszyć mózgownicą.... wersje kolekcjonerskie DX:HR są wycofywane na całym świecie i nie jest to wina Cenegi ...dotarło ?


jak cięzko w dobie internetu sprawdzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie po wielkich bólach i wielu wielu mailach udało się ustalić co następuje.... DH:HR na PC będzie w wersji tylko angielskiej.........chyba.... :)

Także w tym punkcie są genialni nie ma co. Ale sam fakt ( jeśli to bedzie fakt ) wydania DX-a tylko w oryginale jest mimo wszystko dla mnie pocieszający.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem ? Jak wydawcą jest Cenega to ja od tych partaczy po prostu nie kupuje. Od czego jest Steam i inne platformy dystrybucji cyfrowej ? A jak nie podoba się Wam Steam i chcecie EK to zamawiać za granicą. Proste.

Mam nadzieje że Cenega w końcu upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po becie mogę powiedzieć jedno - gra jest warta każdej złotówki :)
Mimo że wersja która trafiła do internetu była trochę zbugowana (jak to beta), to i tak grało mi się bardzo przyjemnie. I napewno zaopatrzę się we własny egzemplarz Deus Ex : )

Fajny klimat, i wciagająca fabuła. Dawno nie grałem w taką gre : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega rzadko kiedy robiła dobre tłumaczenia, więc ja się ekstremalnie cieszę, że Augmented Edition sobie spokojnie nabędę w Polsce. Po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie finansowo zrujnuje, bo mój narzeczony za serią szaleje. Nienawidzę ich =_=''.
EDIT: @Karfein: Lubisz być finansowanym przeze mnie. Tym razem zrobię to tylko dla tego przystojniaka z okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do EK Deusa to w każdym sklepie z tego co patrzyłem to pre ordery na podstawową edycję były po polsku, a EK już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem że wersja AE czyli ta bez figurki będzie w całości po angielsku i bez polskich napisów no nic trzeba anulować zamówienie i jednak kupić podstawkę

Ps podstawkę można już zamówić za 99,00 wersja PC na wirtusie a znowu na muve jest wybuchowy pakiet (dodatkowe bronie i misja) za 119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 20:24, SimplyLucas napisał:

Mnie po wielkich bólach i wielu wielu mailach udało się ustalić co następuje.... DH:HR
na PC będzie w wersji tylko angielskiej.........chyba.... :)

Także w tym punkcie są genialni nie ma co. Ale sam fakt ( jeśli to bedzie fakt ) wydania
DX-a tylko w oryginale jest mimo wszystko dla mnie pocieszający.



Ale mówisz tylko o wersji Augumented i Kolekcjonerskiej.
Zwykła wersja PC niezmiennie zapowiadana jest jako polska z napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po przygodach z Fallout 3 Cenegę bojkotuję ;) Wsio co wydają zamawiam z Amazon. I z głowy :) Patche na bieżąco, DLC też, różnica w cenie przy nowościach raczej niewielka ~10 zł na plus albo minus. Wolę dać więcej i mieć pewność że wsio chodzi. New Vegas też tak kupiłem - stąd i DLC już dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować