Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy ceny Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD; nowe gameplaye

6 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Capcom ujawnił ceny oraz dokładniejsze daty premier Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD. Przy okazji twórcy nie omieszkali pochwalić tym, jak te remake’i prezentują się w akcji.

Przeczytaj cały tekst "Znamy ceny Resident Evil 4 HD i Resident Evil Code: Veronica HD; nowe gameplaye" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cóż mogę powiedzieć po zobaczeniu dwóch filmików.?
Że wygląda to - średnio. Szału niema. Mogli bardziej postarać się z teksturami w RE4, bo gra prawie niczym nie różni się od tej z kompa po wgraniu patcha. Mogli wyostrzyć tekstury broni, otoczenia. Nawet włosy Leona są takie nijakie. Jeśli chodzi o CV to wygląda to nawet fajnie, stary klimat RE.

Mam nadzieje że oba tytuły będą fajne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w czwórce nie widać wielkich zmian ale jednak grywalność pozostanie zawsze taka sama czyli wzorowa.W Code Veronica nigdy nie grałem a podobno jest nieźle, bohaterka z dwoma karabinkami zrobiła na mnie wrażenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zwyczajne wyłudzanie pieniędzy. Obie gry posiadam od dawna na PS2 i jakoś nie przeszkadza mi że nie są w HD. Gdyby zrobili te gry z całkowicie nowym silnikiem to może bym się zastanowił, pod warunkiem że nic innego by się nie zmieniło. A tak podniesienie rozdzielczości to tylko zmiana kosmetyczna. Teraz wiem dlaczego SONY usunęło możliwość włączenia gier z PS2 na PS3. Widać wiele świetnych starych gier wyjdzie z odświeżoną grafiką i to wcale nie za takie marne grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobić te gry na całkowicie nowym silniku za taką kwote to totalnie nieopłacalne i sam o tym wiesz xD chociaż przyznaję , że sam bym z chcęcią zobaczył trójeczkę w nowszych szatach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować