Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Warhammer 40,000: Space Marine udowadnia, że gra wyposażona jest w fabułę

8 postów w tym temacie

Bardzo klimatyczny filmik:) Gre oczywiście kupuje jak tylko wyjdzie i mam nadzieje że nie popełnie błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło, ekstra trailer. Klimat bardzo odpowiedni do Warhammera: osaczenie przez przeciwników, nieustająca walka i ponury humor. :D To tylko utwierdza mnie w przekonaniu co do kupna tej gry. :D

A na początku trailera zamiast oznaczenia "Blood and Gore" i "Intense Violence" powinno być po prostu "Warhammer". >:D

Emperor protects.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście, jest tam Krwawy Kruk ^^
Nie mogę się już doczekać by w to pograć, chociaż muszę przyznać że wolałbym inny zakon w roli głównej (np Space Wolves)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to co powiem będzie trochę dziwne ale nie pasuje mi to że space marinowi brakuje hełmu, dla mnie to szczególny element który będzie mnie irytować pod czas grania. Mam nadzieję że to się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Space marine bez hełmu... Fluffowo to prawie nic nie zmienia. I tak może biegać w próżni, widzieć jak orzeł itp. Może i irytujące, ale jeśli główny bohater miałby założony hełm, kto by go rozpoznał? Relic raczej tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować