Zaloguj się, aby obserwować  
duke_of_bordeoux

Egzaminy: matura, gimnazjalne...

716 postów w tym temacie

A ja dzisiaj napisałem końcowe egzaminy z Biologii i Chińskiego. Poszło lepiej, niż myślałem.Jutro Social Studies (coś ala historia)... ah sesja sesja ... sesja ah to Ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam łącznie 86 punktów - 43 z matematycznej i tyle samo z humanistycznej. Razem z ocenami mam 151 punktów!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 14:41, duke of bordeoux napisał:

a ja mam fajną liczbę punktów z egzaminu 99 - dla mnie wystarczy :P

No wiesz, jesteś okropnym minimalistą ;) Ja łącznie z ocenami ze świadectwa mam równo 140 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie pomózcie mi !!!!!
zgubiłem karteczke na której pisało jaki mam temat... na mature z ustnego
wiem tylko ze coś tam było ze... poświęcenie dobra jednostki dla dobra ogółu czy coś
czy mozecie mi podac www gdzie są... tematy maturalne?
PLISSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 11:33, Marros napisał:

Zgłoś się do swojego nauczyciela od j. polskiego.

ja juz nie chodze do liceum...
a po za tym ZNALAZŁEM ~!! heh było 1m od papierków :Pheh kamień z serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po za tym... kto mi pomoze z maturą?
mój temat to:
porównaj różne kreacje bohaterów literackich którrzy poświeęcili osobite szczęscie dla wyższych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 13:08, Chester001 napisał:

ja juz nie chodze do liceum...


Piszesz maturę, a do liceum nie chodzisz? Czy może chodzi Ci o to, że zajęcia już się skończyły? (co tak szybko w tym roku?)

PS. Nikt chyba za Ciebie matury nie napisze, musisz coś dać od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że bardziej liczy się matura niż szkoła do jakiej chodziliśmy? Czy mogę chodzić do słabego liceum, świetnie napisać maturę i dzięki temu iść na bardzo dobry kierunek, na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego zo mi wiadomo to tak. Matura w całym kraju jest taka sama, więc co za różnica czy chodzisz do najgorszego liceum, czy najlepszego? Poza tym na studiach liczą się właśnie punkty z matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:25, Mroczny Rev napisał:

Z tego zo mi wiadomo to tak. Matura w całym kraju jest taka sama, więc co za różnica czy chodzisz
do najgorszego liceum, czy najlepszego? Poza tym na studiach liczą się właśnie punkty z matury.


No tak. Jednak jest lepiej wybrać lepsze liceum, niż gorsze, prawda? Później bardzo to pomaga, bo na studiach potrzebna jest wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:28, igorinho napisał:

No tak. Jednak jest lepiej wybrać lepsze liceum, niż gorsze, prawda? Później bardzo to pomaga,
bo na studiach potrzebna jest wiedza.


Oczywiście masz racje. Wiadomo, że im lepsza szkoła, tym lepiej przygotuje cię do samej matury. Ale jeżeli chodzi o dostanie się na studia, to szkoła nie gra roli, ona może tylko pomóc później w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:31, Mroczny Rev napisał:

Oczywiście masz racje. Wiadomo, że im lepsza szkoła, tym lepiej przygotuje cię do samej matury.
Ale jeżeli chodzi o dostanie się na studia, to szkoła nie gra roli, ona może tylko pomóc później
w nauce.


Właśnie się zastanawiałem na wyborem szkoły. Jestem w II gim, więc jeszcze trochę czasu mam, ale lepiej po trochu zastanowić się nad wyborem liceum. Uczę się dobrze i myślałem nad najlepszym liceum w mieście. Zważając na to, że jestem leniwy, rozmyślam czy to dobry wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:36, igorinho napisał:

Właśnie się zastanawiałem na wyborem szkoły. Jestem w II gim, więc jeszcze trochę czasu mam,
ale lepiej po trochu zastanowić się nad wyborem liceum. Uczę się dobrze i myślałem nad najlepszym
liceum w mieście. Zważając na to, że jestem leniwy, rozmyślam czy to dobry wybór...


Ja akurat jestem w I liceum. Sam zbyt dużego wyboru nie miałem, bo mieszkam w małym miasteczku, ale trafiłem do najlepszej szkoły w okolicy (do której i tak chodzę od podstawówki :)). Nie żałuje swojego wyboru, na pewno będzie trudniej, wymagania nauczycieli większe, ale zdecydowanie, więcej się nauczysz i lepiej przygotujesz do matury.Jest też nadzieja, że nie będziesz w klasie z jakimiś "dziwnymi" osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:42, Mroczny Rev napisał:

wymagania nauczycieli większe, ale zdecydowanie,
więcej się nauczysz i lepiej przygotujesz do matury.Jest też nadzieja, że nie będziesz w klasie
z jakimiś "dziwnymi" osobami.


Tak, w tych gorszych szkołach to różnie bywa. Trafią się tacy "dziwni", którzy będą uprzykszać życie. Pozatym chcę się dużo nauczyć, żeby potem nie mieć problemów i nie uzupełniać braków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować