Zaloguj się, aby obserwować  
duke_of_bordeoux

Egzaminy: matura, gimnazjalne...

716 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2010 o 14:19, Hell_Knight napisał:

Dzisiejszy matematyczno-przyrodniczy był straszny. Kolosalna różnica między tym a tym
co był w 2001 r.


Dokładnie, jutro język więc lajtowa w miarę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pisałem część humanistyczną próbnego egzaminu gimnazjalnego. Ogólnie poszło mi dobrze, aczkolwiek temat wokół którego oscylowały wszystkie teksty, jak i rozprawka jakoś za bardzo mi nie przypadł(pasja, hobby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj humana pisaliście? Ja dzisiaj matematyczno - przyrodniczą, masakra. Porażka jakaś, zadania otwarte strasznie skomplikowane w porównaniu do poprzednich próbnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem już ostateczne wyniki próbnego egzaminu gimnazjalnego z angielskiego(okazało się, że w kluczu znajdował się jeden błąd), ostatecznie 45 punków i 5 do dziennika. Z tego wyniku jestem niezbyt zadowolony, bo tak naprawdę powinienem mieć 47, gdyby nie pomyłka w kluczu i zamalowanie odpowiedzi w nieodpowiednich kratkach(damn!). A Wy, już znacie swoje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poznałem uzyskaną przeze mnie liczbę punktów z próbnego egzaminu humanistycznego - 36. Trochę kiepsko, ale mieliśmy taki idiotyczny temat, że się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humanistyczny - zostały do sprawdzenia rozprawki, nauczycielce się po prostu nie chce, ale kiedyś na pewno...
Mat-Przyr. - 41, troszkę mało, ale najlepiej ze szkoły :D
English - 47, 5 w dzienniku, najlepiej ze szkoły :D
Co do zadań - Ostatnie z matematyki było do zrobienia, o ile się zrobiło dokładny rysunek, ja zrobiłem na "odwal się", ale dostałem punkcik :D Z Angielskiego ogólnie było łatwe, ostatnie słuchane było trudne, 2-3 sekundy odstępu między kolejnymi kwestiami, pierwszy raz, gdy się skupiłem na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:57, Tyler_D napisał:

Przecież nikt takiego wykazu nie upubliczni z powodów oczywistych ...

Nie wiem jak było u ciebie, ale ja jak byłem w liceum otrzymałem wykaz lektur, których znajomość była wymagana na maturę... Prawdopodobnie chodzi mu o taki wykaz, nie o to co będzie na maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samozaparcie mam,bo nawet w wakacje uczę się angielskiego i czytam ksiązki o finansach.
Hmm generalnie słyszałem że jednak WOS łatwo napisać na ok 60% ale na te 80% to ciężko.Już sam nie wiem,skrajne opinie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować