Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nawet From Dust (PC) będzie miał osławiony DRM

40 postów w tym temacie

Ale wydawcy o mnie dbają kolejny raz dzięki nim będę mógł zaoszczędzić nie kupując gry z dziadowym zabezpieczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRMy wsadzą, a za kilka dni gra pokaże się na torrentach i tyle z zabezpieczeń, które udeżą głównie w tych, którzy za grę zapłacili. Ehh panowie z Ubisoftu mogliby się czegoś nauczyć, bardziej szkodzą sobie samym. Już myślałem, że kupię, bo zapowiadało się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 11:49, mronoth napisał:

nie wiem czy ktos bedzie narzekal na tak slaba gre:
http://www.destructoid.com/review-from-dust-207068.phtml

ale moze znowu znudzeni rosjanie zmobilizuja sie zeby polozyc serwery


Przytaczanie recenzji z Destructoida (a konkretnie Jima Sterlinga) żeby udowodnić że gra jest słaba? Pfie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec po co te wszystkie zabezpieczenia? Piraci to rozkminia w moment, normalni gracze beda sie meczyc caly czas i po co to wszystko? Czy naprawde po wrzuceniu zabezpieczen tego typu zwieksza sie ilosc sprzedanych kopii gry? Czy ktos posiada jakies konkretne informacje na ten temat, bo naprawde jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 11:51, Reffanov napisał:

> nie wiem czy ktos bedzie narzekal na tak slaba gre:
> http://www.destructoid.com/review-from-dust-207068.phtml
>
> ale moze znowu znudzeni rosjanie zmobilizuja sie zeby polozyc serwery

Przytaczanie recenzji z Destructoida (a konkretnie Jima Sterlinga) żeby udowodnić że
gra jest słaba? Pfie..

Metacritics twierdzy co innego http://www.metacritic.com/game/xbox-360/from-dust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cafel nawet najgorszy szit nie zasługuję na ocenę 0! Wpada jakiś niezadowolony idiota, który gry nie ogarnia, bo za trudna, wystawia ocenę 0 i gotowe - ocenia niesłusznie zaniżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się łamiecie? Przynajmniej można odłożyć kasę na lepsze produkcje jak nowy Batman, Rage, Deus Ex. Dopóki gracze nie zaczną głosować portfelami zamykając je szczelnie przy tak powalonej polityce, dopóty wydawca będzie odpierniczał podobne szopki. Najgorszym minusem tej sytuacji jest fakt, że później niska sprzedaż będzie tłumaczona olbrzymią skalą piractwa, a nie zastosowanie mega restrykcyjnego zabezpieczenia - trudno, żebym jadąc w pociągu musiał mieć dostęp do sieci, aby grać w grę single player...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wcale słaba gra :P. Nie jest taka, że siedzi się przy niej kilka godzin z rzędu, ale jest bardzo przyjemna i luźna, żeby pograć sobie w przerwie między innymi gierkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam kretynizm ludzi z Ubi. Ich DRM już dawno został złamany, działające pirackie wersje pojawiają się mniej więcej równo z premierą gry, a oni tak z tego korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:04, TobiAlex napisał:

Cafel nawet najgorszy szit nie zasługuję na ocenę 0! Wpada jakiś niezadowolony idiota,
który gry nie ogarnia, bo za trudna, wystawia ocenę 0 i gotowe - ocenia niesłusznie zaniżona.


Ten koleś co władował 0 to obrazony na UBI PCtowiec za miesiac opoznionej premiery i DRM w tej grze ;)
W sumie na meta widze 26 pozytywnych recenzji, a srednia 7.9 (czyli prawie 8).
Odejmujac ocene idioty Sterlinga.Bedzie te 8 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 11:51, Reffanov napisał:

Przytaczanie recenzji z Destructoida (a konkretnie Jima Sterlinga) żeby udowodnić że
gra jest słaba? Pfie..

moze jednak cos w tym jest, z niektorymi ocenami js tez sie nie zgadzam, ale ostatnio tylko on ma jaja dawac oceny na ktore gry zasluguja, np
dnf - 2/10
juarez cartel - 2.5/10
zreszta 5.5/10 oznacza, ze gra jest wiecej niz srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że jakby zrezygnowali z zabezpieczeń to gra nie tyle ,,ważyłaby" mniej, co (przede wszystkim) mniej kosztowała. A wtedy większa grupa ludzi-piratów zdecydowałaby się na zakup oryginalnej kopii gry. Zasadniczo to od dłuższego czasu Ubi strzela sobie w stopę... Ciekawe kiedy się od tego wykrwawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pamiętnym Assassins Creed 2 crackerzy dokładnie wiedzą już jak złamać tego typu zabezpieczenia i zajmie im to zapewne zaledwie kilka godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:24, Dared00 napisał:

Lol. Czy wy narzekacie, że Internet będzie niezbędny w grze dystrybuowanej przez Internet?
Serio?


Też przez chwilę tak podszedłem do tego tematu, ale szybko zdałem sobie sprawę, że przecież awarie się zdarzają. A awaria netu nie pozwoli Ci odpalić uczciwie zakupionej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:04, TobiAlex napisał:

Cafel nawet najgorszy szit nie zasługuję na ocenę 0! Wpada jakiś niezadowolony idiota,
który gry nie ogarnia, bo za trudna, wystawia ocenę 0 i gotowe - ocenia niesłusznie zaniżona.

Sprecyzuje że chodzi mi o ogólną średnią jaką gra dostała od recenzentów, stan aktualny to 79/100 co w moim przekonaniu jest całkiem nieźle. Zwłaszcza że pomysł na grę jest dość unikalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować