Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nawet From Dust (PC) będzie miał osławiony DRM

40 postów w tym temacie

Destructoid to trolle. Już się o tym przekonałem przeglądając parę ich recenzji.
Co do gry to po prostu sobie daruję. Tak jak darowałem sobie AC II, tak jak daruje sobie Drivera kolejnego.

Proste ? Proste. Mam nadzieje że będą mieli takie same problemy jak z AC II. Albo jeszcze większe.

Swoją drogą jaka normalna firma karze swoich klientów za to że płacą ? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:32, kaczek93 napisał:

Po pamiętnym Assassins Creed 2 crackerzy dokładnie wiedzą już jak złamać tego typu zabezpieczenia
i zajmie im to zapewne zaledwie kilka godzin....


Nie byłbym tego pewny. Silent Hunter 5, Shaun White Skateboarding i H.A.W.X 2 są nadal niezłamane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:24, Dared00 napisał:

Lol. Czy wy narzekacie, że Internet będzie niezbędny w grze dystrybuowanej przez Internet? Serio?

No popatrz, a na Steamie można grać w trybie off-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:49, Koski napisał:

> Po pamiętnym Assassins Creed 2 crackerzy dokładnie wiedzą już jak złamać tego typu
zabezpieczenia
> i zajmie im to zapewne zaledwie kilka godzin....

O, nie wiedziałem :) Swoją drogą Splinter Cell: Chaos Theory był niezłamany przez około 400 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, abyś w ogole tykał konole i mógł oceniać, czy ta gra to faktycznie taki syf...
Poza tym gratuluje "obiektywnych" ocen opartych na jakichs sensownych kryteriach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:32, pepsi napisał:

Też przez chwilę tak podszedłem do tego tematu, ale szybko zdałem sobie sprawę, że przecież
awarie się zdarzają. A awaria netu nie pozwoli Ci odpalić uczciwie zakupionej gry.


Ba zainstaluj sobie ta grę na przykładowo laptopie i sobie gdzies z nim idz, gdzie nie ma neta, good luck ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o zabezpieczeniach Might and Magic Heroes VI oraz Assassin''s Creed Revelations? Bo te dwie gry mam zamiar zakupić w edycjach kolekcjonerskich i nie wiem, czy się ostatecznie nie przejadę na DRM, bo coś mi ostatnio net szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wprowadzenia przez Ubiz zabezpieczeni, gry w ogóle nie goszczą na mojej półce i nie będą gościć.
DRM nie ejst kara dla piratów tylko dla legalnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóz oni wracają do DRM, a niektóre osoby wrócą do piracenia :) Szkoda miałem ochote na Drivera, From Dust, Heroesa i Revelations, ale kupie chyba tylko heroesa, a reszte sobie daruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie przypomnialem czemu nie kupuje gier ubi softu nawet po promocji/za pol ceny itp. juz pamietam :D kto chce niech pompuje w nich kasiore by mogli jeszcze bardziej na przyszlosc stosowac swoj drm, ja zachowam resztki godnosci i skupie sie na grach w ktore mozna Normalnie (jeszcze) grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko czekać, aż AC: Revelations też dostanie, w formie "bonusu" osławione DRM. Chciałem złożyć pre-order, ale teraz już nie jestem taki pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać. Skoro Ubi traktuje mnie jak złodzieja, to ja za ich gry na razie podziękuję.

>Zobaczycie - dożyjemy czasów kiedy nawet produkty freeware będą miały DRMy xD

Tak. A pełnoprawne produkcje będą zabezpieczone skanerami odcisków palców. Rynek wtórny byłby zniszczony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 16:30, Crew_900 napisał:

Jeszcze niech dodadzą limity aktywacji :D

Niektóre gry rozprowadzane drogą cyfrową przez Steam, ale posiadające zabezpieczenie innego producenta posiadają limity. Już nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie - niedługo Ubi nałoży nowe zabezpieczenia - skaner siatkówki, palca, próbki głosu. Po tym trzeba będzie trzeba wpisać hasło, potwierdzić emailem, że teraz mam chęć zagrać w XXX. A potem tylko internet przez cały czas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 18:02, MrCloud napisał:

Zobaczycie - niedługo Ubi nałoży nowe zabezpieczenia - skaner siatkówki, palca, próbki
głosu.

Zapomniałeś o wymazie z "pewnej części ciała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować