Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 17:24, lurynowicz napisał:

Ja bardzo bardzo nie polecam PLAY.com.pl, bo serwują tam niewypały. Człowiek zamawia
grę, a dostaje inną, w dodatku w połamanym pudełku. :/


NIe zgadzam się z Tobą. Za każdym razem jak u Nich zamawiałem Nigdy nie miałem takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:16, fx22 napisał:

NIe zgadzam się z Tobą. Za każdym razem jak u Nich zamawiałem Nigdy nie miałem takich problemów.

Może miałeś szczęście, ja niestety mam traumatyczne doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:21, Arclight napisał:

Ekhem, w sklepie Cenegi jest -> Premiera: 25 sierpnia 2006


W Wirtusie też jest, napisałem do nich emaila w tej sprawie. Mieli jakieś problemy z dostawą. Odpisali, że jutro grę wyślą, a jak będzie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wirtusa. Mają bardzo atrakcyjne ceny( można znaleźc grę która jest 3 razy tańsza niż w innych sklepach)a do tego mają błyskawiczną przesyłkę.Naprawdę warto tam zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze sklepów internetowych najbardziej lubię sklep gram.pl i play.pl :). Co do pierwszego - zaufany, nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów, poza kilkoma zniszczonymi pudełkami :). Co do drugiego - może i Play nie dystrybuuje jakichś super gier (chociaż kilka fajnych jest :)), hitów, ale sam sklep jest według mnie bardzo fajny :). Bogata oferta gier, sprzętu, filmów na DVD, gier figurkowych, gier RPG itd, a poza tym niektóre gry mają kilka złotych taniej (zawsze to coś) niż w Wirtusie, dobra, szybka przesyłka :). Na Play''u nie zawiodłem się jeszcze ani razu :). Co do Wirtusa to jeszcze w nim nic nie zamawiałem, ale kilka gier jest naprawdę, naprawdę tanich. Podejrzewam, że kiedyś (może nie w najbliższym czasie, ale kiedyś) coś u nich zamówię, ze względu na niskie ceny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:13, mikim napisał:

Ja ze sklepów internetowych najbardziej lubię sklep gram.pl i play.pl :). Co do pierwszego
- zaufany, nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów, poza kilkoma zniszczonymi pudełkami
:). Co do drugiego - może i Play nie dystrybuuje jakichś super gier (chociaż kilka fajnych
jest :)), hitów, ale sam sklep jest według mnie bardzo fajny :). Bogata oferta gier, sprzętu,
filmów na DVD, gier figurkowych, gier RPG itd, a poza tym niektóre gry mają kilka złotych taniej
(zawsze to coś) niż w Wirtusie, dobra, szybka przesyłka :). Na Play''u nie zawiodłem się jeszcze
ani razu :). Co do Wirtusa to jeszcze w nim nic nie zamawiałem, ale kilka gier jest naprawdę,
naprawdę tanich. Podejrzewam, że kiedyś (może nie w najbliższym czasie, ale kiedyś) coś u nich
zamówię, ze względu na niskie ceny :).

Ja nigdy nie kupowałem ani w play.pl ani w witus.pl tylko w dobrym gram.pl :P Co prawda chętnie bym kupił w wirtusie, ale nie ma co, a nawet jakby to musze wykorzystać wPLN. Jednak mimo to uważam za najlepszy biorąc ogólną postawe serwisu jest własnie www.w... .pl, bo maa naprawdę kuszace ceny...Może i ja się skuszę....

P.S. Odblokuj mnie na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak nie mogę zaufać sklepom internetowym. bądź co bądź kilka dyszek to dla mnie sporo kasy - i nie chciałbym ich stracić, bo ''na poczcie coś pomieszali''. gry kupuję oldschoolową metodą: czyli idę do Empiku, ściągam (z półki) i płacę w kasie, gdzie miła pani wydaje mi te kilka groszy reszty. metoda nazywa sie ''face to face'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unikajcie z daleka sklep internetowy sklepIT.pl, ludzie, którzy tam pracują są oszustami!!

Zamówiłam ostatnio u nich 2 gry + dysk twardy.
Gry:
Dreamfall za 81 zł, fifa za 111 zł.

Dysk twardy za: 226zł.

Zamówienie potwierdziłam i zrobiłam przelew na kwotę 430 (towar + kurier) za jakiś czas zadzwonił jakis gostek, który chciał potwierdzić telefonicznie bo przy przesyłkach kurierskich muszą telefonicznie potwierdzać.
Towar miał przyjechać na 2 dzień, niestety nie przyjechał, pewnie wina kuriera pomyślałam i czekałąm jeszcze 1 dzień. Kurier również nie przyjechał.
Nastepnego dnia zadzwoniłam. usłyszałam, ze towar juz dawno wyjechał i się dziwią czemu nie otrzymałam paczki. poprosiłam o nr przesyłki: Pan nie chciał mi podać twierdzac, że musi znaleźć ten list przewozowy. Obiecał, ze jak znajdzie to oddzwoni.
Zagadka: zgadnijcie czy oddzwonił??
Oczywiscie, ze nie.
na 2 dzień zadzwoniąłm już mocno wkurzona, że niby po co płacę za kuriera i co jest z moją paczką??
Najwyraźniej rozmawiałam z innym pracownikiem gdyz ten mnie poinformował, ze paczka nie wyszłą, ponieważ towar podrożał o 20 zł i że musze dopłacić i przepraszał, ze się nie kontaktowali bo nie mieli do mnie telefonu.
No i wtedy czara goryczy sie przelała. odpowiedziałam mu: "niech mi Pan tu nie ściemnia, bo dzwoniliście do mnie aby potwierdzić zamówienie, macie mojego maila w systemie, a pozatym Pana kolega jawnie mi kłamał, ze paczka wyszłą i że kurier zawinił i że rezygnuje z zamówienia i prosze o zwrot kasy". Pan rzucił słuchawką.
Juz mocno wk...urzona zadzwoniłam jeszcze raz i zarządałam rozmowy z włascicielem, Pan odpowiedział mi, że prezes jest na spotkaniu. zagroziłam, że jeśli mnie nie połączy to zgłaszam sprawe do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. No odpowiedz byłą dość zaskakująca:
Prezes nie ma czasu na rozhisteryzowaną klientkę i rzucił słuchawką.
Finał jest taki, ze chyba sie przestraszyli bo godzinę póxniej miałam na koncie juz swoje pieniądze.

Tak więc: omijajcie ich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - dziewczyna i kupuje Fifę, tego jeszcze nie widziałem :D
BTW: cieszę się, że oddali Ci pieniądze bez jeszcze większych problemów, bo miałabyś sporo z tym kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:30, Quatre napisał:

Kurczę - dziewczyna i kupuje Fifę, tego jeszcze nie widziałem :D
BTW: cieszę się, że oddali Ci pieniądze bez jeszcze większych problemów, bo miałabyś sporo
z tym kłopotu.


jestem fanką proevo (mój narzeczony zaraził mnie piłką) a fifa była na prezent dla bratanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:34, netka1984 napisał:

jestem fanką proevo (mój narzeczony zaraził mnie piłką) a fifa była na prezent dla bratanka


No więc sama widzisz - to był znak z niebios! Nie kupuj bratankowi marnej Fify, kup mu PESa VI! ^_^
Co znaczy, że Cię zaraził? Od tego momentu lubisz grać w nogę na kompie, grać na boisku czy tylko oglądać mecze w TV? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:39, Quatre napisał:

> jestem fanką proevo (mój narzeczony zaraził mnie piłką) a fifa była na prezent dla bratanka


No więc sama widzisz - to był znak z niebios! Nie kupuj bratankowi marnej Fify, kup mu PESa
VI! ^_^
Co znaczy, że Cię zaraził? Od tego momentu lubisz grać w nogę na kompie, grać na boisku czy
tylko oglądać mecze w TV? :)


Ogladam w TV od zawsze.

Zaraził mnie w gre na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który sklep internetowy lepszy? Empik.com czy Wirtus.pl?

Obydwa mają prokukt, którego poszukuje w najniższej cenie.

W którym polecacie kupic?

Głównie chodzi mi o sposób pakowania przesyłki
oraz możliwość reklamacji (według polskiego prawa nie można oddać gry po jej rozpakowaniu,
a co jeśli nośnik uległ popsuciu w czasie transportu lub brakuje 1 płyty w środku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie. Czy sklep www.maxgame.pl to dobra "firma"? I jeszcze jedno niedawno się dowiedziałem o portalu www.skapiec.pl jest to portal w którym wpisuje się towar który chce się kupić a przeglądarka pokazuje różne sklepy cenę szukanego towaru w tych że i komentarze innych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:10, Ciej napisał:

Ja też mam pytanie. Czy sklep www.maxgame.pl to dobra "firma"? I jeszcze jedno niedawno się
dowiedziałem o portalu www.skapiec.pl jest to portal w którym wpisuje się towar który chce
się kupić a przeglądarka pokazuje różne sklepy cenę szukanego towaru w tych że i komentarze
innych klientów


A o co chodzi Ci z tym Skąpcem, bo żadnego pytania nie zadałeś? Skąpiec to tylko porównywarka cen, nie da się u nich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować