Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Zamówiłem sobie w Wirtusie ostatnio Bioshocka i Flatouta2 (premierówka za 13zł!). Wszędzie jako data premiery BS widnieje 21 września- na początku na Wirtusie był to 14 września, ale od jakiś 5-6 dni trzyma sie termin 18 września. Czy jest możliwe, żeby gierka została wysłana już jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:40, mikal15 napisał:

Zamówiłem sobie w Wirtusie ostatnio Bioshocka i Flatouta2 (premierówka za 13zł!). Wszędzie
jako data premiery BS widnieje 21 września- na początku na Wirtusie był to 14 września, ale
od jakiś 5-6 dni trzyma sie termin 18 września. Czy jest możliwe, żeby gierka została wysłana
już jutro?

O wirtusie słyszałem dobre rzeczy, ale to prawda?! premierówka za 13 zł? I czy używana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:43, mikal15 napisał:

Hmm jak tak się przypatrzeć to Fajna Cena- ale chyba F2 był od razu wydany w tej serii.
Tutaj masz wszystko, jak dla mnie to typowa wyprzedaż i super okazja : )

A pozatym premierówką zawsze można przyszpanować, że się w kolejce 4 godziny czekało itp :) Dzięki za linka napewno skorzystam ze sklepu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co- ja tylko nadmienię, że w Extra Grze jest chyba dokładnie takie samo wydanie za 19,99 więc jeśli masz kupować tylko FlatOuta 2 to lepiej się udać do kiosku po Extra Grę bo za przesyłkę nie płacisz ; ) Ja jako, że zamawiałem Bioshocka to postanowiłem dodać jeszcze F2...pierwszego też mam z gazety, Cybermycha go dała za zawrotną cenę 9,99 ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:50, mikal15 napisał:

Nie ma za co- ja tylko nadmienię, że w Extra Grze jest chyba dokładnie takie samo wydanie za
19,99 więc jeśli masz kupować tylko FlatOuta 2 to lepiej się udać do kiosku po Extra Grę bo
za przesyłkę nie płacisz ; ) Ja jako, że zamawiałem Bioshocka to postanowiłem dodać jeszcze
F2...pierwszego też mam z gazety, Cybermycha go dała za zawrotną cenę 9,99 ; P

Cybermycha? Gazeta dla dzieci daje taką grę dla dojrzałych osób? Biosocka bym chętnie kupił ale nie pociągnie na moim zgrzycie :/ ....

Ps. Wiesz jaka gra ma być teraz w extra grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam się zdziwiłem, ale w przyzwoitym opakowaniu i jeszcze Syberia 2 to kupiłem- możesz sam obejrzeć na zdjęciu.

O to już pytaj w temacie o ExtraGrze...

20070917165743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są dwa - Wirtus i Allegro :)
Z gram.pl miałem tylko przedpremierowe zamówienie HoM&M 5 EK. Pół roku przed premierą i tylko dlatego, że wysyłka na koszt CDP i można było odjąć solidną kwotę z WPln`ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:01, Uspatente napisał:

Najlepsze są dwa - Wirtus i Allegro :)

Allegro to nie sklep internetowy :P
BTW. Wirtus jest najlepszy. Zamawiałem trzy razy i trzy razy przychodziło 2 dni po zatwierdzeniu transakcji. A po za tym jest bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:54, Tomek1120 napisał:

Może mi ktoś pomoże. W jakim sklepie najlepiej zamówić Gothica 1 + Mafię za pobraniem? Nie
znam się na tych sklepach i liczę na waszą pomoc

Sorky za drugiego posta, ale dopiero teraz zobaczyłem pytanie. Najlepiej na wirtusie - www.wirtus.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zareklamować wszystkim zapewnie już znany sklep- Wirtus, bo naprawdę na to zasłużyli. Po pierwsze- naprawdę świetne ceny, upusty często i po 50% i więcej, nawet u rocznych gier! Bardzo szybki czas wysyłki, dwa dni temu złożyłem zamówienie i dzisiaj przyszło. Wystawiam im 10/10 i będę u nich kupował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:11, reykan napisał:

Chciałbym zareklamować wszystkim zapewnie już znany sklep- Wirtus, bo naprawdę na to zasłużyli.
Po pierwsze- naprawdę świetne ceny, upusty często i po 50% i więcej, nawet u rocznych gier!
Bardzo szybki czas wysyłki, dwa dni temu złożyłem zamówienie i dzisiaj przyszło. Wystawiam
im 10/10 i będę u nich kupował:)

Zgadzam się z oceną. BF2 kupiłem tam za 25 zł a tu było za 40. No i wysyłka rzeczywiście szybka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zakupiłem sobie Hitmana Blood Money w wirtusie no i gra przyszła w terminie który oczekiwałem. W miarę sprawnie wszystko poszło i jestem zadowolony. Ze sklepem gram.pl też mam dobre wspomnienia. Zawsze przychodziły paczki na czas. Tylko jednak wirtus tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do wirtusa nic nie miałem, paczki przychodziły na czas, a ceny były niskie. Jednak ostatnio zamówiłem sobie kilka gier, wczoraj dostalem maila że wysłano moją paczkę. No więc wracam dzisiaj ze szkoły (w domu cały czas była moja mama) i okazuje się że kuriera jak nie było tak nie ma. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:54, Tomek1120 napisał:

Może mi ktoś pomoże. W jakim sklepie najlepiej zamówić Gothica 1 + Mafię za pobraniem? Nie
znam się na tych sklepach i liczę na waszą pomoc


Zdecydowanie wirtus.pl , super sklepik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio(jako wielki fan Gothica)zamówiłem na Wirtusie premierowe wydanie w dużym boxie GOTHIC!Za...
9.99!!!!!!Za niecałą dychę!!Szczerze polecam,egzemplarze są jeszcze na stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować