Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

hmm...
Chciałbym się podzielić z wami moją historią ze sklepem Ultima.pl ...
MIanowicie, czekając na mą ukochaną gierkę, LoZ: Phantom Hourglass (NDS ) postanowiłem zamówić preordera na ultimie, właśnie...
Czekałem prawie tydzień, najpierw nie mieli w magazynach (ok, to jeszcze rozumiem) , ale później było napisane, że wysyłają w ciągu 24h , mieli w magazynach itp...
Mimo to czekałem...Jak debil, zamiast łyknąc od razu na allegro za cenę niższą o 30 zł...
Zadzwoniłem w końcu wczoraj do nich, nic, cisza...
Zadzwoniłem dzisiaj, czekałem na połączenie 10 sekund i... Ktoś się rozłączył >< Szlag mnie prawie trafił...
Ok, dzwonię jeszcze raz... Sukces, odebrała jakaś pani, ok, pytam się o zamówienie numer xxxxx ...
I czego się dowiedziałem? ;/
Że im po prostu gier nie chce się zaksięgować, wkurzyłem się i zamówienie anulowałem, proste...
Nie dośc tego, żebyście mieli porównanie, zamówiłem chwilę temu na Allegro, przed tym zadzwoniłem do sprzedawcy, kontakt idealny, powiedział, że gra jest w Polsce (sa przypadki, że jest np. w USA >< ) i jak zamówię, to wyśle jutro najpóźniej...
No i jaki z tego wniosek?...
Osoba prywatna ma do nas więcej szacunku niż osławiony sklep internetowy...
I to nie było tak tylko u mnie, tylko w moim przypadku, znajomy miał to samo, też go olewali, mimo zapewnień, że grę wyślą "następnego dnia, z rana"...
Przypadkowo zupełnie on też zrezygnował z Ultimy i los sprawił, że zamówiliśmy dwie ostatnie sztuki gry na tej samej aukcji na Allegro...
I jakby tak pomyśleć rozsądnie, to przez Ultimę straciłem i czas i pieniądze wcześniej były aukcje o wiele tańsze ;/) ...
A więc nie polecam Ultimy .pl , a już na pewno nie polecam kupowania na niej preorderów .
Ps. Kolega zamówił tam Fife08 , status zamówienia: Wysłane...
I paradoks, czeka na grę 3 tygodnie >>
Ten sklep to jedna wielka kpina, straciłem o nim dobrą opinię i już nigdy nic tam nie zamówię...

Pozdrawiam serdecznie.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2007 o 16:35, Mr.M napisał:

Ten sklep to jedna wielka kpina, straciłem o nim dobrą opinię i już nigdy nic tam nie zamówię...


Ja zamawiałem tylko raz w tym sklepie, ale moje zamówienie było zrealizowane bardzo szybko i bez żadnych zbędnych komplikacji .. Jednak nie było to żaden pre - order tylko zwykła gra (WoW). Doszedł w ciągu 3 dni bodajże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:35, Mr.M napisał:

Ten sklep to jedna wielka kpina, straciłem o nim dobrą opinię i już nigdy nic tam nie zamówię...


Ja zamawiałem na ultimie x-boxa 360 Premium prey-a ,Lost Planet i PGR3 zamowiłem tez the darkness ale nastepnego dnia zadzwonili do mnie i sie spytali czy maja czekac z realizacja przesyłki bo akurat nie maja TD na składzie czy wysyłać bez niej powiedziałe ze bez.Przesyłka dotarła do mnie w ciągu 3 dni i bede pewnie na ultimie zamawiał częściej chyba ze znajde na gram.pl taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo zamawiałem z różnych sklepów jakoś najmniej problemów miałem z hurtownią play niezłe ceny i szybka przesyłka w gram też problemów nie miałem no może poza tymi świetnymi przesyłkami kurierskimi, (dlaczego nie da się za darmo przesyłkę poczta polska wysłać a nie tylko kurier !!). Natomiast najgorzej chyba sprawiła mi się ultima zamówiłem tam ek obliviona w pre-orderze czekałem miesiąc, po czym zadzwoniłem tam, aby zobaczyć, o co chodzi i sie okazało, że do polski w ogóle nie doszły żadne ek Obka. Drugą nie fajna sytuacje miałem z Timsoftem a to dosyć stara sprawa wtedy to modemy telefoniczne były tylko dostępne zamówiłem tam Future Cop i zupełnie o tej przesyłce zapomniałem, ale po pół roku przysłali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:55, bitelz90 napisał:


> Ten sklep to jedna wielka kpina, straciłem o nim dobrą opinię i już nigdy nic tam nie
zamówię...

Ja zamawiałem tylko raz w tym sklepie, ale moje zamówienie było zrealizowane bardzo szybko
i bez żadnych zbędnych komplikacji .. Jednak nie było to żaden pre - order tylko zwykła gra
(WoW). Doszedł w ciągu 3 dni bodajże ..


Czyli można wyciągąć wniosek, że ten sklep robi tylko problemy przy zamawianiu preorderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, heh, bo jak dołożę do tego sytuację znajomego, że Metroid Prime 3 na Wii miał być wysłany w piątek, a robią sobie przysłowiowe jaja to sytuacja to kpina jakaś ;/

Btw. Zresztą, wydaję mi się, że problemy są głównie przy preorderach ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sklep internetowy to jak dla mnie Wirtus. Jak dotąd nie mialem tam problemow z zamowieniami, wszystko przychodziło nieuszkodzone i w ciągu 2 dni roboczych. Polecam ten sklep również ze względu na niskie ceny. Gry z serii CDP są o 10-15% tansze, a nieraz nawet więcej. Kontakt z supportem wzorowy. Duży plus dla Wirtusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Amadeuszem. Zamawiam tylko w Wirtusie od jakichś 4 lat i do tej pory miałem problem jedynie z jedną przesyłką. Polecam. Dodam jeszcze, że gry są czasem nawet około 50% tańsze niż w innych sklepach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarzają się takie nie miłe incydenty. W końcu do duży sklep. Jeśli chodzi o to, że osoba prywatna ma do nas więcej szacunku, to się w pełni zgadzam.
Ja jednak złych wspomnień z Ultimą nie mam, dobry kontakt, żadnych większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus moim zdaniem jest najlepszy. Szybki czas dostawy, duży wybór i chyba przede wszystkim atrakcyjne ceny sprawiają, że ja nie widzę tutaj konkurencji. Aczkolwiek każdy ma swoje zdanie i nie musi się ze mną zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:23, Amadeusz1 napisał:

Najlepszy sklep internetowy to jak dla mnie Wirtus. Jak dotąd nie mialem tam problemow z zamowieniami,
wszystko przychodziło nieuszkodzone i w ciągu 2 dni roboczych. Polecam ten sklep również ze
względu na niskie ceny. Gry z serii CDP są o 10-15% tansze, a nieraz nawet więcej. Kontakt
z supportem wzorowy. Duży plus dla Wirtusa



zgadzam się z Tobą najlepszy jest Wirtus mają tansze ceny i to o sporo a jak dadzą jeszcze jakąs promocje to juz całkiem wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep gram.pl jest bardzo ciekawy, lecz ceny są czasem drogawe i WPLN można wykorzystywać w bardzo małych procentach. Mój ulubiony sklep to allegro.pl są tam oryginalki, używane po chyba najrozsądniejszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:10, PJ MW napisał:

Sklep gram.pl jest bardzo ciekawy, lecz ceny są czasem drogawe i WPLN można wykorzystywać w
bardzo małych procentach. Mój ulubiony sklep to allegro.pl są tam oryginalki, używane po chyba
najrozsądniejszych cenach.


Ja na Allegro kupuję tylko gry od sklepów, nie mam aż tak dużego zaufania do ,,prywaciarzy''''. Możliwe, że przesadzam, ale już słyszałem różne historie (piraty, porysowane płyty, połamane pudełka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:20, lewak napisał:

> Sklep gram.pl jest bardzo ciekawy, lecz ceny są czasem drogawe i WPLN można wykorzystywać
w
> bardzo małych procentach. Mój ulubiony sklep to allegro.pl są tam oryginalki, używane
po chyba
> najrozsądniejszych cenach.

Ja na Allegro kupuję tylko gry od sklepów, nie mam aż tak dużego zaufania do ,,prywaciarzy''''.
Możliwe, że przesadzam, ale już słyszałem różne historie (piraty, porysowane płyty, połamane
pudełka).


Ja raz kupiłem sobie PESa 5, oryginalnego z wPLN za 36 zł z przesyłką chyba a w sklepie kosztuje 150 zł, więc czasem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:47, Kostka XXL napisał:

Może mi ktoś powiedzieć ile wynosi koszt wysyłki w sklepie wirtus??


Dostawa:

* czas realizacji:
Przy każdym produkcie znajdziesz informację o terminie, w jakim możemy zrealizować zamówienie, licząc od momentu jego przyjęcia i potwierdzenia. Jest to informacja mówiąca ci w jakim czasie konkretny produkt znajdzie się na naszym magazynie. Weź jednak pod uwagę, ze wiekszość naszych dostawców nie pracuje w soboty i niedziele, wobec czego zamówienie złożone w piątek wieczorem, w sobotę czy niedzielę zostanie zrealizowane dopiero w poniedziałek rano. Większość towarów przez nas oferowanych wysyłamy w ciągu 24 godzin. Na niektóre trzeba będzie poczekać nieco dłużej 3, 7, 14 lub 21 dni.
* sposób dostawy:
Nasza firma oferuje dwa sposoby dostawy:
1. Poczta - Standard: twoje zamówienie zostanie wysłane "Pocztą Polską". Paczkę dostarczy ci listonosz, jeśli nie zastanie cię w domu to odbierzesz ją na najbliższej poczcie. Wybierając ten wariant pamiętaj paczka zostanie dostarczona w ciągu 3 - 7 dni roboczych.
2. Poczta - Express: twoje zamówienie zostanie wysłane "Pocztą Polską" z adnotacją Express. Paczkę dostarczy ci listonosz, jeśli nie zastanie cię w domu to odbierzesz ją na najbliższej poczcie. Wybierając ten wariant pamiętaj paczka zostanie dostarczona w ciągu 2 - 4 dni roboczych.

* czas dostawy:
Na czas dostawy składa się: czas realizacji + sposób dostawy.
* opłaty:
1. Poczta Standard: 9,50 PLN
2. Poczta Priorytet: 11,90 PLN

Tu znajdziesz wszystko. A jeszcze więcej: http://www.wirtus.pl/shop/pomoc.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:19, Arek13 napisał:


Świetnie!
Jak dla mnie Wirtus to chyba najlepszy sklep internetowy, pół roku temu dorwałem tam na promocji Battlefield 2 za 25zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus wystawia także swoje gry na Allegro.
Co ciekawe te zakupione w aukcji (tylko opcja Kup Teraz) są realizowane jakby szybciej, niż te zamawiane telefonicznie (różnica 2-3 dni - może akurat pechowy listonosz się trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować