Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

A ja w wirtusie już nigdy nic nie kupię tzn nie mam nic do tego sklepu, ale do dostawcy, zamówiłem raz tam grę i przychodzi z przesyłką, np. na gramie to normalny porządny człowiek (pozdrawiam kurierów gramu:)) a tu w wirtusie to normalnie menel mi do domu wlazł w jakiś łachach, no ale dobra aż się szczerze przestraszyłem, ale przyniósł to co zamawiałem. No ale tak to spoko sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile w wirtusie jest za przesyłkę kurierską za pobraniem. bo na stronie tego sklepu jest tylko poczta, chyba ża kuriera wogóle nie ma.
Jeszcze nie kupowałem w tym sklepie, najczęściej na gram.pl ale jak będę chciał jakąś grę wydawaną nie przez CDP to pewnie tam zamówie, gry wydywane przez CDP zamawiałem właśnie przez sklep gram.pl i jakoś nie chce mi się przerzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Ultimą, zwracam się do osób korzystających z tego sklepu. Dokonałem zamówienia i jego stan to ''Zamówienie zostało przyjęte i oczekuje na akceptację'' i nie wiem czy mam czekać, czy jeszcze wykonać jakiś ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:05, Ratefi napisał:

Ile w wirtusie jest za przesyłkę kurierską za pobraniem. bo na stronie tego sklepu jest
tylko poczta, chyba ża kuriera wogóle nie ma.
Jeszcze nie kupowałem w tym sklepie, najczęściej na gram.pl ale jak będę chciał jakąś
grę wydawaną nie przez CDP to pewnie tam zamówie, gry wydywane przez CDP zamawiałem właśnie
przez sklep gram.pl i jakoś nie chce mi się przerzucać :)

Za kuriera UPS zapłacisz jeżeli chcesz zapłacićprzy odbiorze to 18.50 a jeżeli zapłacisz kartą płatniczą to wydasz 15 zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje, czy Wirtus zmienił kompletnie szatę graficzną swojej strony? Osobiście do gustu bardziej przypadł mi do gustu poprzedni wygląd, ale cóż... Nowy przynosi ze sobą poważną wadę - absolutnie beznadziejną wyszukiwarkę. Naprawdę, takiego dziadostwa dawno nie widziałem.
Sklep ogólnie polecam, zamawiałem sporo gier, a każda przyszła na czas, czasem nawet wcześniej, porządnie opakowana. Wiem, że wiele tutaj sam sklep nie zdziałał, ale jednak. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:52, Net.com napisał:

mam problem kupiłem gre potwierdziłem zamówienie i dostałem powiadomienie że zapomniałem
podać nazwisko co robić?


Jezeli zaplaciles karta i tranzakcja zostala zaakceptowana i adres sie zgadza to powinienes dostac przesylke bez problemu. Dobrze by bylo gdybys po prostu napisal maila do obslugi. To nic strasznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:58, roctez napisał:

> mam problem kupiłem gre potwierdziłem zamówienie i dostałem powiadomienie że zapomniałem

> podać nazwisko co robić?

Jezeli zaplaciles karta i tranzakcja zostala zaakceptowana i adres sie zgadza to powinienes
dostac przesylke bez problemu. Dobrze by bylo gdybys po prostu napisal maila do obslugi.
To nic strasznego. :)

Witam,

Niestety w zamówieniu nie zamieścił Pan swojego nazwiska. Prosimy o uzupełnienie brakującej informacji.





Pozdrawiam serdecznie,

Anna

Wirtus.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:22, Net.com napisał:

> > ciach


Jeżeli już potwierdziłeś i nie da się zmienić nazwiska to do nich napisz jak wygląda sytuacja albo zadzwoń. Jeżeli wziąłeś zamówiłeś grę i płacisz przy odbiorze to również możesz olać zamówienie bo nie maja twojego nazwiska i jak paczka dojdzie to i tak nic nie będą ci mogli zrobić. A zamówić grę możesz jeszcze raz już z poprawnymi danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:31, roctez napisał:

> > > ciach

Jeżeli już potwierdziłeś i nie da się zmienić nazwiska to do nich napisz jak wygląda
sytuacja albo zadzwoń. Jeżeli wziąłeś zamówiłeś grę i płacisz przy odbiorze to również
możesz olać zamówienie bo nie maja twojego nazwiska i jak paczka dojdzie to i tak nic
nie będą ci mogli zrobić. A zamówić grę możesz jeszcze raz już z poprawnymi danymi.

ja zamówiłem gre kurierem ( firma ups)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:33, Net.com napisał:

ja zamówiłem gre kurierem ( firma ups)

Domyślam się, że zapłaciłeś przez internet. Więc jeżeli płatność została dokonana lub jest przeprowadzana to są 2 możliwości. 1. Dostaniesz paczkę bez problemu bo chyba podałeś adres pod jaki ma paczka przyjść. 2. Jeżeli również nazwisko jest niedobre przy płatności to bank albo wirtus powinni sie z toba skontaktowac.

Ale jak napisałem wcześniej. Najlepiej zadzwonić do sklepu, oni powinni wiedzieć co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej dziwne, bo teraz wszedłem sobie na wirtusa, zobaczyć jak tam moje zamówienie, a tu wchodzę w historię zamówień i nie ma nic pisze że pusto i teraz nie wiem czy jeszcze raz zamawiać, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na Wirtusie gry, wybierając jako formę przesyłki kuriera (płatność z góry) - czy mogę sprawdzić status przesyłki (tak jak w sklepie Gram.pl)? Bo nie mogę się doszukać takiej opcji...
A tak w ogóle, to strasznie powolne ruchy mają w tym sklepie - tzn. zamówienie złożyłem w nocy z czwartku na piątek, a oni paczkę wysłali dopiero dzisiaj w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam za bardzo ze sklepów internetowych, jedynie gram.pl(ewentualnie allegro, ale to nie jest sklep)

Acha, jeszcze raz, czy dwa zdarzyło mi się coś kupić w Empiku przez neta, ale nie lubie tam kupować, bo gierki przywozi niemiły kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzisiaj wirtus zrobił mi fajny numer.
Dokładniej anulował mi zamówienie złożone pod sam koniec marca. Zamówiłem GTA IV na xboxa. Dlaczego anulowali nie wiem.
Znacie powód albo chociaż domyślacie się o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam kupowanie w sklepach internetowych sprzedających swe produkty na Allegro. Chyba groźba złego komentarza i blokady konta działa na nich pozytywnie :) Nigdy nie miałem żadnych opóźnień, zwłok, złego towaru, fatalnego zabezpieczenia przesyłki itp. Zawsze pod telefonem/mailem, grzeczni - wystarczyło zacząć: "Zakupiłem u Państwa poprzez Allegro..." :D Oczywiście należy zakupy robić z osobą/firmą mającą ok.2500-5000 pozytywów. Zawsze jakieś dwa negatywy się znajdą, ale mam rekordzistę ponad 8000 pozytywów i 0 negatywów (szkoda tylko, że nie zawsze dysponuje asortymentem, którego akurat poszukuje :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepiej kupować gry albo w wymienionym już wirtusie lub po prostu w saturn/mediamarkt a z tego powodu że taniej nie znajdziecie ;)
Można też wyszukiwać okazji na allegro oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sklepu internetowego wirtus.pl . Dzisiaj , z tego co się dowiedziałem , jest premiera Extra Klasyki HIT. Zamówiłem z tej "nju" serii, Virtua Tennis 3. Mam więc pytanie , czy wirtus.pl grę mi wyśle dzisiaj , czy dopiero w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 09:01, Budep napisał:

Mam pytanie odnośnie sklepu internetowego wirtus.pl . Dzisiaj , z tego co się
dowiedziałem , jest premiera Extra Klasyki HIT. Zamówiłem z tej "nju" serii, Virtua Tennis
3. Mam więc pytanie , czy wirtus.pl grę mi wyśle dzisiaj , czy dopiero w poniedziałek?

a nie możesz zapytać się w sklepie?
co do wysyłki, pewnie dzisiaj, gry dostają parę dni wcześniej przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najprzyjemniej się chyba korzystało z gram.pl szybka wysyłka, profesjonalne opakowanie produktu, no i jeszcze dochodzą WP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować