Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2008 o 09:06, Emillo2 napisał:

> Mam pytanie odnośnie sklepu internetowego wirtus.pl . Dzisiaj , z tego co
się
> dowiedziałem , jest premiera Extra Klasyki HIT. Zamówiłem z tej "nju" serii, Virtua
Tennis
> 3. Mam więc pytanie , czy wirtus.pl grę mi wyśle dzisiaj , czy dopiero w poniedziałek?

a nie możesz zapytać się w sklepie?
co do wysyłki, pewnie dzisiaj, gry dostają parę dni wcześniej przed premierą


Mam jechać do Wawy i sie zapytać? Wysłałem im maila 3 dni temu - nie odpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie narzekałem na wirtusa , ale teraz chyba zaczne. Już powinni mi wysłać grę , bo dziś premiera , ale dalej nie wysłali. Nie odpowiadają też na moje maile..

Jak się okazało , dzisiaj nie pracują -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:06, Budep napisał:

Nigdy nie narzekałem na wirtusa , ale teraz chyba zaczne. Już powinni mi wysłać grę ,
bo dziś premiera , ale dalej nie wysłali. Nie odpowiadają też na moje maile..

Jak się okazało , dzisiaj nie pracują -.-

skutki długich weekendów, też chcą poodpoczywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od środy ubiegłego tygodnia próbuję coś zamówić wWirtusie... Tydzień temu złożyłem zamówienie, w czwartek i piątek mieli jakieś kłopoty z bazą danych, w weekend nie pracowali, w poniedziałek anulowałem to zamówienie i złożyłem nowe (w zasadzie to samo, tylko bez jednej rzeczy; nowe zamówienie składałem jeszcze w niedzielę) i dalej nic. Dzwonię we wtorek, jakaś dziewczyna miłym głosem mówi mi, że zamówienie zostanie zrealizowane jeszcze tego dnia i w środę dostanę paczkę do rąk. Dzisiaj znowu dzwonię: nagle zabrakło jednej gry z zamówienia... No to poprosiłem o usunięcie jej z zamówienia i zrealizowanie (żeby na jutro doszło), zobaczymy czy jutro wreszcie coś uda mi się kupić w Wirtusie...

Dodam, że zawsze miałem pozytywną opinię nt Wirtusa, ale teraz to już przegięcie jest, mają fart że do najbliższego sklepu z grami mam ok 50 km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, miało być wysłane w czwartek, a tymczasem poszło dopiero w piątek :) I tym samym mija już półtora tygodnia od momentu kiedy chciałem coś zamówić poprzez Wirtusa... Mają u mnie za to dużego minusa. A jak w poniedziałek nie zobaczę kuriera z moją paczką, to będzie mnie ta przesyłka obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał z usług sklepu internetowego sirius.pl ? Jeżeli tak byłbym wdzięczny za wszelkie opinie tj. czy warto, jakie są produkty które przysyła ten sklep, jak zabezpieczona jest paczka, czy zdarzały się problemy, jak wyglądają tam ceny w porównaniu do innych serwisów etc. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... takie coś to ja sobie sam mogę znaleźć -.-. Chodziło mi o informacje z pierwszej ręki od osób które tam coś zamawiały lub ich znajomi zamawiali etc ... w każdym razie chodzi o opinie ludzi którzy choć trochę mieli styczność z tym serwisem ... bo takie coś mnie nie satysfakcjonuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem grę w Ultimie w czwartek rano w tym tygodniu i do dzisiaj mi nie wysłali.
Kupowałem tam 2 razy i wszystko było ok a teraz za 3 razem coś jest nie tak. Napisane jest tylko, że zamówienie zostało zaakceptowane, próbowałem zadzwonić ale niestety nie udaje się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 3kropki to najlepszy sklep , wiecie może czy jak zamówię dwie gry to płacę za przesyłkę x2 czy razy jeden ?? z góry dzięki za pomoc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 23:15, heaton 1992 bdg napisał:

jak dla mnie 3kropki to najlepszy sklep , wiecie może czy jak zamówię dwie gry to płacę
za przesyłkę x2 czy razy jeden ?? z góry dzięki za pomoc :)))


Przecież wiadomo, że raz...

Zamawiałem w tym sklepie 2 razy i jestem zadowolony. Szybka wysyłka, niskie ceny. Jak dla mnie najlepszy sklep internetowy z grami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż w sklepie Electro.pl zamówiłem grę Beowulf. Wszystko ładnie przyszło, paczuszka nieuszkodzona, ale jak próbowałem zainstalować, wyskakiwał jakiś błąd. Pytałem na forum w wątku o problemach z komputerem, ponoć to wina płyty. Więc teraz nie wiem co robić. Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:35, witkab napisał:

Mam problem. Otóż w sklepie Electro.pl zamówiłem grę Beowulf. Wszystko ładnie przyszło,
paczuszka nieuszkodzona, ale jak próbowałem zainstalować, wyskakiwał jakiś błąd. Pytałem
na forum w wątku o problemach z komputerem, ponoć to wina płyty. Więc teraz nie wiem
co robić. Pomóżcie proszę!

spróbuj skontaktować się ze sklepem niech ci wymienią płytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że się jednak pomyliłem w Wirtusie przesyłka za pobraniem kosztuje 10 zł , zaś w 3kropkach 10,90 zł , może i mała różnica ale jest no i niektóre produkty są o wiele tańsze tak więc chyba jednak lepszy jest wirtus :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 19:14, heaton 1992 bdg napisał:

Myślę że się jednak pomyliłem w Wirtusie przesyłka za pobraniem kosztuje 10 zł ,

Tak z tego co ja pytałam jak zamawiałam gry to 10 zł. Tylko, że u mnie nie jest problem z wirtusem tylko z pocztą. Dzwoniłam do wirtusa, bo się zaczęłam obawiać o moją przesyłkę (zamówiłam w zeszły wtorek), ale sie dowiedziałam, że w piątek została wysłana. Czyli poczta, ale to normalne. Co to wirtusa... to moje pierwsze zamówienie w tym sklepie - i w ogóle w sklepie internetowym, ale podobają mi się ceny gier na tym serwisie. Największą satysfakcję miałam jak zamówiłam tam grę Beer Tycoon dla siostry na urodziny. Za 17,60 (no wiadomo, że przesyłka jeszcze, ale zamawiałam jeszcze Ek Splinter Cella - 39,90 więc się rozłożyło). A w Saturnie dzisiaj widziałam tą grę za... 30 zł :D Choć różnie to bywa, niektóre gry kosztują tyle samo co w zwykłym sklepie. Trzeba po prostu trafić na dobrą okazję. No i rozglądać się - gdzie i po ile można kupić daną grę, która nas interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała16<---- ja w saturnie zauważyłem że gry są najtasze , tylko kilka tytułów jest tańszych na sklepach internetowych , co z tego ze np. Ex Hit kosztuje jakaś gra 15,99 zł jak jeszcze trzeba dodać przesyłkę , i wyjdzie się na minusie , jak by się poszło do sklepu , ja tam wolę kupić w saturnie , choć teraz dwie gry będę musiał kupić z wirtusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 16:46, heaton 1992 bdg napisał:

Mała16<---- ja w saturnie zauważyłem że gry są najtasze ,

Wiesz nie zgodzę się tak do końca. Zależy po prostu od gier. Bo np. EK Mass Efecta jest w Saturnie za 199 zł. A ponoć można w sklepach internetowych znaleźć ok. 20 zl taniej. I już sie jest coś tam na plusie. Choć oczywiście jak ktoś musi mieć już teraz natychmiast to może ostatecznie iść do Media Marktu - tam jest ponoć za 179... ale nie wiem, nie widziałam osobiście. Co do sklepów internetowych - ja cenę przesyłki wliczam od razu w grę i wtedy widzę, czy jestem na plusie czy na minusie. Wiesz owszem, żeby być dychę w przód to nie każdy chce czekać, ale czasami jest tak, że zyskuje się więcej. Jakieś było moje zaskoczenie, gdy widziałam grę za 99 zł a kumpel mówił, że ma tą samą z wirtusa za 40 + przesyłka. Wiesz... chodzi o to, by wyszukiwać tak, by naprawdę się opłacało, bo nie zawsze zniżka jest tak duża w sklepie internetowym, że zrekompensuje przesyłkę i oczekiwanie... Choć spotkałam się z tym, że dwóch sklepach internetowych cena EK Tomb Raidera (Anniwersary) różniła się o... 120 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować