Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 18:13, mała16 napisał:

> Mała16<---- ja w saturnie zauważyłem że gry są najtasze ,
Wiesz nie zgodzę się tak do końca. Zależy po prostu od gier. Bo np. EK Mass Efecta jest
w Saturnie za 199 zł. A ponoć można w sklepach internetowych znaleźć ok. 20 zl taniej.
I już sie jest coś tam na plusie. Choć oczywiście jak ktoś musi mieć już teraz natychmiast
to może ostatecznie iść do Media Marktu - tam jest ponoć za 179... ale nie wiem, nie
widziałam osobiście. Co do sklepów internetowych - ja cenę przesyłki wliczam od razu
w grę i wtedy widzę, czy jestem na plusie czy na minusie. Wiesz owszem, żeby być dychę
w przód to nie każdy chce czekać, ale czasami jest tak, że zyskuje się więcej. Jakieś
było moje zaskoczenie, gdy widziałam grę za 99 zł a kumpel mówił, że ma tą samą z wirtusa
za 40 + przesyłka. Wiesz... chodzi o to, by wyszukiwać tak, by naprawdę się opłacało,
bo nie zawsze zniżka jest tak duża w sklepie internetowym, że zrekompensuje przesyłkę
i oczekiwanie... Choć spotkałam się z tym, że dwóch sklepach internetowych cena EK Tomb
Raidera (Anniwersary) różniła się o... 120 zł :P

>Rzeczywiście może być różnie . Ceny w sklepach internetowych mogą się naprawdę różnić . Teraz tak pomyślałem sobie i chyba przyznam ci jednak rację . Np. w wirtusie Tomb Raider Legend kosztuje tylko 29,99 przy czym np. w saturnie aż 49,99 zł , więc to duża różnica , podobnie jest z grą Loki która kosztuje w Saturnie 49,99 zł a w Media Markt aż 59,99 zł , natomiast w sklepie 3kropki.pl tlyko 25,99 zł , teraz Loki będzie w Cd-Action lecz kiedy nie było o tym wiadome ludzi jeździli zauszmy do sklepów i kupowali tą grę za o wiele większe pieniądze , więc jednak przyznam Tobie Mała rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo ODRADZAM wszystkim sklep internetowy play.pl ( www.play.pl ). Wysłali mi nie tą grę, co trzeba. Po rozmowie z pracownikiem firmy ustaliliśmy, że błędnie wysłana gra ma zostać odesłana z powrotem, natomiast ja otrzymam zwrot pieniędzy. Co też uczyniłem. Paczka dotarła do nich 7 lipca, tymczasem do dzisiaj nie mam JAKIEGOKOLWIEK znaku od firmy, jak i również moich pieniędzy, czy też informacji co dalej - po prostu nie odpisują na moje maile. Trzymajcie się z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 18:43, ElDudi napisał:

Wyjątkowo ODRADZAM wszystkim sklep internetowy play.pl ( www.play.pl )


Ja kiedyś zamawiając w Playu dostałem pustą paczkę bez nośnika (tzn. w środku był karton od gry i instrukcja). Jednak okazało się to pracownicy naszej poczty opróżnili przesyłkę, a następnie samą paczkę zakleili tak ,że nie było prawie nic widać że ktoś do niej zaglądał. Play nie jest tutaj całkiem bez winy, bo wygląda na to że nie potrafili (albo niezbyt sie do tego przyłożyli) należycie zabezpieczyć paczki przed wysłaniem. Samo zdarzenie miało miejsce już kilka lat temu i mam nadzieje że teraz już sie bardziej do tego przykładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:31, PJ MW napisał:

Ja zamówiłem dużo gier z... Allegro.pl ;]. Raz nawet zaoszczędziłem 89 zł :)

Wiesz z jednej strony jest to jakieś rozwiązanie bo nieraz można zaoszczędzić, ale ja jak mam zamawiać coś przez neta (niedawno zamówiłam pierwszy raz :P) to wolę jakiś normalny sklep, jakoś tak mam większe zaufanie a nie allegro. Ogólnie to wolę się porozglądać po różnych źródłach, jeśli patrzę za jakąś grą, choć teraz nie patrze za grą, tylko za listonoszem... ;/ Ogólnie to poczta polska ostatnio mnie wpienia, ale to nie ten temat... ;/ No i różne przypadki bywają na allegro - raz słyszałam o aferze, że ludzie kupili telefony a dostali... ziemniaki ;) Choć tak jak pisze ElDudi to takie przypadki zdarzają sie wszędzie... tzn może nie ziemniaki ale oszustwa.

@@@ElDudi
A jest na tym serwisie możliwość napisania skargi? Może spróbuj wysłać jeszcze jednego i spokojnie, rzeczowo objaśnij swój problem. A jak znajdziesz zakładkę: "skargi i zażalenia" to też to może pomóc... a masz potwierdzenie, że odesłana przez Ciebie gra dotarła do nich 7 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy na kimś sklepie internetowym zakupię gry w Starych Dobrych Boksach , macie może na ten temat jakieś info ?? Z góry wam dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 19:38, heaton 1992 bdg napisał:

Wiecie może czy na kimś sklepie internetowym zakupię gry w Starych Dobrych Boksach ,
macie może na ten temat jakieś info ?? Z góry wam dziękuje :)


Rozumiem że poprzez "stare dobre boksy" masz tutaj na myśli duże kartonowe pudełka. Jeśli mam racje to możesz mieć z tym problem, bo dzisiejsze gry nie są już w ten sposób wydawane. Wydaje sie że koszta produkcji były zbyt wysokie, no i ileż można takich pudełek w jednym pokoju trzymać. Pozostaje allegro i... Biedronka bowiem CDP wydał ostatnio całkiem sporo gier w ten sposób (10zł za sztukę, są to gry z EK HIT, ale oczywiście nie wszystkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 20:34, dave03 napisał:

> Wiecie może czy na kimś sklepie internetowym zakupię gry w Starych Dobrych Boksach
,
> macie może na ten temat jakieś info ?? Z góry wam dziękuje :)

Rozumiem że poprzez "stare dobre boksy" masz tutaj na myśli duże kartonowe pudełka. Jeśli
mam racje to możesz mieć z tym problem, bo dzisiejsze gry nie są już w ten sposób wydawane.
Wydaje sie że koszta produkcji były zbyt wysokie, no i ileż można takich pudełek w jednym
pokoju trzymać. Pozostaje allegro i... Biedronka bowiem CDP wydał ostatnio całkiem sporo
gier w ten sposób (10zł za sztukę, są to gry z EK HIT, ale oczywiście nie wszystkie).

Nie no poważnie mówisz , Biedronka ? Jak tak to pójdę i zobaczę . Po prostu zależy mi na kilku na takich grach , w dobrych starych boksach , ponieważ nie mam ani jednej gry w takowym pudełku :D Może jakieś starsze gry na wirtusie w boksach znajdę , np. gra GTR na zdjęciu wygląda że jest zapokowana w starym boksie , tyle że nie wiadomo czy w nim ci wyślą grę czy już może w normalnym dzisiejszym DVD Box :D Grę zamówię , to się okaże , dzięki za Biedronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ostatnio kupowaliście gry z Biedronki , chciałbym wiedzieć czy w ogóle jest sens iść do tego sklepu , gazetek reklamowych z Biedronki nie otrzymuje , ponieważ trochę dalej mieszkam , choć na tylko moim osiedlu są bodajże 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez odradzam, ja w prawdzie niemialem podobnej sytuacji, ale wysylali mi paczke baaardzo dlugo!

EDIT:
Dodam ze ja zamawiam z allegro.pl ;). Jezeli mi sie oplaca to tez z wirtus.pl lub ultima.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem dawno temu, ale wczoraj w Biedronce były.

Osobiście nigdy nie miałem problemów z żadnym sklepem internetowym ani z allegro. A co do Playa - coś kiedyś u nich kupiłem i obyło się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:40, ..::leŚniak::.. napisał:

Ja kupowałem dawno temu, ale wczoraj w Biedronce były.

Osobiście nigdy nie miałem problemów z żadnym sklepem internetowym ani z allegro. A co
do Playa - coś kiedyś u nich kupiłem i obyło się bez problemów.

Wielkie dzięki , no to w najbliższym czasie się wybiorę , tylko żeby w moim mieście w tej sieci sklepów jeszcze gry były , oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną mam do was prośbę :) A mianowicie co sądzicie o sklepie Gierland , ponieważ chciałbym zakupić tam jedną , starszą grę :D Czy jest w ogóle sens kupować w tym sklepie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:10, heaton 1992 bdg napisał:

Mógłby ktoś odpowiedzieć mi na zadane przeze mnie pytanie , bardzo mi zależy na tym .

Na przyszłość się tak nie przypominaj, jak ktoś będzie miał odpowiedzieć to odpowie. Co do Twojego pytania... nie wiem, nie znam tego sklepu nie kupowałam tam. Jeśli zależy Ci na możliwie tanim zakupie tej gry to poszperaj po różnych sklepach internetowych (i nie tylko) i zobacz, gdzie zakup gry wyjdzie Cię najmniej. Ale uważaj - czasami lepiej dopłacić parę złotych. Doszły mnie słuchy, że na cenedze niezbyt dobrze pakują (pewnie to też zależy od gry) i do mojej EK Splinter Cella (oczywiście już dotarła, super wygląda i fajna gra :D) dopłaciłam 5 zł więcej i kupiłam ją na wirtusie. Więc jak już znajdziesz dwa sklepy, gdzie cena gry będzie porównywalna to zapytaj o opinię kogoś, kto kupuje gry przez neta. Czasami warto 5 zł dopłacić i mieć pewność wysyłki (paczka z wirtusa była zapakowana tak, że nie szło jej otworzyć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... być może za niedługo będę coś na wirtku zamawiał - pierwszy raz i tu moje pytanie. Po jakim czasie dochodzą przesyłki dostarczane przez Pocztę Polską ? Bo raz słyszę że jest to 2 - 4 dni a raz że miesiąc ... oO. Więc jak to jest ? Po twym poście już wiem że zapakowane są dobrze ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:49, KŁEJK napisał:

Po jakim czasie dochodzą przesyłki dostarczane przez Pocztę Polską ?

Zależy gdzie mieszkasz. Wiesz do mnie moja przesyłka doszła w tydzień, uważam, że za długo jak na priorytet. Tym bardziej, iż konsultowałam owe zamówienie na gg z kolegą (on mi polecił ten sklep i gre) i jemu dochodzily przesyłki z wirtusa na trzeci dzień... Zresztą... poczta polska dalej nie dostarczyła mi mojej kartki na dzień kobiet (!!!). Tak, ktoś sie pofatygował i wysłał a tu lipa. Ale to nie ten temat. Jak więc widzisz wiele to zależy od miejsca.

Dnia 08.08.2008 o 23:49, KŁEJK napisał:

Bo raz słyszę że
jest to 2 - 4 dni a raz że miesiąc ... oO. Więc jak to jest ?

Wiesz jak Cię interesuje "praca" Poczty Polskiej to zajrzyj do tematu o tej instytucji, tam się czasami skarżą, ze coś im na czas nie doszło. I wtedy sie zorientujesz ile mniej więcej to trwa.

Dnia 08.08.2008 o 23:49, KŁEJK napisał:

Po twym poście już wiem
że zapakowane są dobrze ;D.

Oj aż za dobrze. Ale lepsze to, widać, że poczta nic nie majstrowała. Zajrzyj stronę wcześniej, chyba dave03 pisał o tym jak go okradli na poczcie z przesyłki :) Ale to nie z wirtusa. Jak zobaczyłam tą paczkę to niemożliwe, żeby ktokolwiek otwierał. Wszystko było na swoim miejscu. Jestem zadowolona z tego zakupu, tym bardziej, że nie nawalił sklep tylko PP (jeśli chodzi o termin dostawy), a uważam iż 39,90 za EK Splinter Cella to dobra cena :) Ogólnie to był mój pierwszy zakup przez neta, płaciłam rzecz jasna przy odbiorze i kto wie, może jeszcze jak będzie taka dobra okazja to coś kupie... choć teraz pracuje na kompa (taaa... na 6 ide:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem gry w dwóch sklepach.Priorytet.Odpukać w niemalowane,poczta jeszcze mnie nie zawiodła:)
Miałem i złą przygodę ze sklepem internetowym.Na szczęście straciłem tylko czas:)Nie zawsze to co najtańsze jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować