Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 23:36, mała16 napisał:

> Mógłby ktoś odpowiedzieć mi na zadane przeze mnie pytanie , bardzo mi zależy na
tym .
Na przyszłość się tak nie przypominaj, jak ktoś będzie miał odpowiedzieć to odpowie.
Co do Twojego pytania... nie wiem, nie znam tego sklepu nie kupowałam tam. Jeśli zależy
Ci na możliwie tanim zakupie tej gry to poszperaj po różnych sklepach internetowych (i
nie tylko) i zobacz, gdzie zakup gry wyjdzie Cię najmniej. Ale uważaj - czasami lepiej
dopłacić parę złotych. Doszły mnie słuchy, że na cenedze niezbyt dobrze pakują (pewnie
to też zależy od gry) i do mojej EK Splinter Cella (oczywiście już dotarła, super wygląda
i fajna gra :D) dopłaciłam 5 zł więcej i kupiłam ją na wirtusie. Więc jak już znajdziesz
dwa sklepy, gdzie cena gry będzie porównywalna to zapytaj o opinię kogoś, kto kupuje
gry przez neta. Czasami warto 5 zł dopłacić i mieć pewność wysyłki (paczka z wirtusa
była zapakowana tak, że nie szło jej otworzyć :P)

Dzięki wielkie za info , gra która chce kupić jest chyba tylko w tym sklepie . Wczoraj zamówiłem gry z Cenegi , zobaczymy kiedy przyślą i jak zapakowane :D Wziąłem przez Pocztę Polską , zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie sklepu Wirtus.pl:
Czy jeśli zrobiłem zamówienie, zostało ono potwierdzone (płatność przelewem on-line) - mogę w jakiś sposób dodać coś jeszcze do zamówienia? I jak by to wtedy było z płatnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w piątek ze sklepu Cenegi kilka gier i do tej pory paczki nie ma , zamówiłem przez Pocztę Polską , może właśnie to ma jakiś wpływ na to , że paczki jeszcze nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:10, heaton 1992 bdg napisał:

Zamówiłem w piątek ze sklepu Cenegi kilka gier i do tej pory paczki nie ma , zamówiłem
przez Pocztę Polską , może właśnie to ma jakiś wpływ na to , że paczki jeszcze nie ma
?

Sprawdź czy w ogóle została wysłana. Jak w statusie masz Wysłane, to już wina poczty polskiej i mogępo części powiedzieć, żebyś nie spodziewał się owej paczki zbyt szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 16:17, balduran2 napisał:

Pytanie odnośnie sklepu Wirtus.pl:
Czy jeśli zrobiłem zamówienie, zostało ono potwierdzone (płatność przelewem on-line)
- mogę w jakiś sposób dodać coś jeszcze do zamówienia? I jak by to wtedy było z płatnością?

Zadzwoń do sklepu i się wszystkiego dowiesz, wirtus to porządny sklep i o ile nie wysłali jeszcze paczki to nie powinno być problemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:14, Gol Galad napisał:

> Zamówiłem w piątek ze sklepu Cenegi kilka gier i do tej pory paczki nie ma , zamówiłem

> przez Pocztę Polską , może właśnie to ma jakiś wpływ na to , że paczki jeszcze nie
ma
> ?
Sprawdź czy w ogóle została wysłana. Jak w statusie masz Wysłane, to już wina poczty
polskiej i mogępo części powiedzieć, żebyś nie spodziewał się owej paczki zbyt szybko...

Jest napisane , że zamówienie jest zrealizowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 14:05, heaton 1992 bdg napisał:

Jest napisane , że zamówienie jest zrealizowane ...

Nie tylko ty masz ten problem - ja zamawiałem ostatnio trochę sprzętu do PC-ta (w piątek) i nadal czekam...
Poczta Polska sobie jaja robi. A jutro dzień wolny, więc trzeba będzie czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 14:35, ziptofaf napisał:

> Jest napisane , że zamówienie jest zrealizowane ...
Nie tylko ty masz ten problem - ja zamawiałem ostatnio trochę sprzętu do PC-ta (w piątek)
i nadal czekam...
Poczta Polska sobie jaja robi. A jutro dzień wolny, więc trzeba będzie czekać do poniedziałku.


Ja dokładnie to samo , zamówiłem w Piątek a przesyłki dalej nie ma , masz rację jak będzie w Poniedziałek to i tak dobrze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:10, heaton 1992 bdg napisał:

Zamówiłem w piątek ze sklepu Cenegi kilka gier i do tej pory paczki nie ma , zamówiłem
przez Pocztę Polską , może właśnie to ma jakiś wpływ na to , że paczki jeszcze nie ma

Może. Mi gość wczoraj wysłał paczkę priorytetem(poczta polska) i doszła przed południem;P

Kupował ktoś w tym sklepie ? (link pewnie się rozwalił)
http://timsoft.pl/index.php?opis=4504&ref=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Fsearch%3Fhl %3Dpl%26q%3DStar%2BWars%2BKnights%2Bof%2Bthe%2BOld%2BRepublic%2BPL%2Bsklep%26btnG%3D Szukaj%26lr%3D&popdok=/cennik/4504/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu i jednym dniu czekania , paczka przyszła dzisiaj a dokładnie o 9:30 . Bardzo dobrze zapakowana , wszystko w nienaruszonym stanie , polecam naprawdę sklep cenegi , tylko zamawiajcie przez kuriera raczej , bo przez pocztę długo idzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w wirtusie złożyłem 2 tygodnie temu. Najpierw czekałem tydzień, potem napisałem do nich z prośbą o informacje na temat zamówienia, bo nadal stan realizacji brzmiał "Potwierdzone", choć wszystkie gry miały być wysyłane w ciągu jednego dnia. Pewien pan odpowiedział, że paczka wysłana. Cóż, myślę sobie, może facet od strony na urlopie, albo jakieś problemy mają i status się nie zmienia. Czekam parę dni, już mam pisać do nich z prośbą o numer nadawczy [kurier UPS jak zwykle, poczcie nie ufam], gdy patrzę, a na poczcie mail ze sklepu nt. mojego zamówienia. Okazało się, że nie ma jednej z gier i paczka wcale nie została wysłana, jednak pani postanowiła mnie o tym poinformować dopiero teraz. No cóż, wierzę, że całymi siłami starali się grę ściągnąć przez ten czas. Ostatecznie jednak poinformowałem panią, że zamiast dodatku do Swatu proszę Antologię Maxa Payne''a z Supersellera. Nawet dobrze na tym wyszedłem, mam o jedną grę więcej, a zamówienie wyszło 5zł taniej. xD Na złotą edycję w XK Hit nie chciało mi się czekać, może ją zamówię jak mi się podstawka spodoba. W każdym razie przesyłka dziś została wysłana, mam nadzieję, że w tym tygodniu dotrze. Podsumowując - z wirtusem są czasem drobne problemy natury braku towaru, przy tych cenach jednak warto. Będę miał premierową Złotą Edycję R6: Raven Shield za 13zł, JE SE też premiera za 20zł, Maxa z Supersellera za 15zł i The World Of Splinter Cell za złotych 30. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj złożyłem i potwierdziłem zamównie na wirtusie. Ale, że korzystam z Poczty polskiej to zaczynam mieć obawy... A zamówiłem World Of Hitman za 30 zł, Sid Meires Pirates za 10 zł, World Of Myst dla kuzyna, za 30 zł, i Oblivion + 2 dodatki za 40 zł, jako prezent dla kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne gry za świetne ceny. ;) Tego Obliviona mimo, że mam pewnie w zestawie z dodatkami kiedyś kupię, bo za taką cenę warto, ciekawe tylko czy to oddzielne pudełka czy jakieś zbiorowe wydanie. Piratów miałem brać, ale ostatecznie wziąłem Max Payne''a. ;) A co do poczty - sam kiedyś przez nią zamawiałem i paczki przychodziły często po 2-4 dniach nawet, więc źle nie było. Kurierem zacząłem zamawiać zapobiegawczo - na poczcie żadna paczka od wirtusa mi nie zginęła. Dopiero po jakimś czasie zaczeły mi ginąć CDA [prenumerata]. Teraz wiem, że przerzucenie się na kuriera i pewność dotarcia przesyłki za te 18.50 to nic, szczególnie, że jak zamawiam przez net to zamówienia mają zawsze ponad 100zł. Gdyby taka paczka mi zginęła na poczcie... Ale po pierwsze trzeba mieć sporego pecha, a po drugie to nie ten temat. :P W każdym razie bez obaw, dojdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 13:23, kitek0101 napisał:

Oblivion + 2 dodatki za 40 zł, jako prezent dla kolegi.


To dopiero okazja. Aż wstyd takie coś przepuścić zwłaszcza że na razie mam tylko i wyłącznie samą podstawkę, a jestem fanem gier z serii Elder Scrolls. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, czy te gry to jest wersja "Game of the Year Edition " czy może wszystkie są w osobnych pudelkach. Jak dostaniesz już paczuszkę to sie ładnie tutaj pochwal ;) No chyba że wiesz to już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 18:40, dave03 napisał:

> Oblivion + 2 dodatki za 40 zł, jako prezent dla kolegi.

To dopiero okazja. Aż wstyd takie coś przepuścić zwłaszcza że na razie mam tylko i wyłącznie
samą podstawkę, a jestem fanem gier z serii Elder Scrolls. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz,
czy te gry to jest wersja "Game of the Year Edition " czy może wszystkie są w osobnych
pudelkach. Jak dostaniesz już paczuszkę to sie ładnie tutaj pochwal ;) No chyba że wiesz
to już teraz.

No nie jestem pewien, ale to chyba nie jest "Game of the Year Edition". Wiem tylko, że jest to wydanie angielskie i jest dołączona płytka z polonizacją :D. Tak czy inaczej chyba warto. Szczególnie, że na wirtusie za te same pieniądze można kupić podstawke Obliviona z Superseller''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus mnie rozczarował. To, co na stronie widnieje jako premierowe edycje R6 Raven Shield Złota Edycja i JE SE jest w rzeczywistości zwyczajnymi wydaniami z KK i XK Hit. Co prawda R6 za tą cenę warto, bo to i tak ok. 10zł taniej, ale dla kolekcjonera za jakiego się uważam to spora strata. Na dodatek niektóre pudełka dostałem uszkodzone, ale to jestem w stanie zrozumieć - czasem wystarczy jeden wstrząs i już coś się psuje. Chyba jednak przerzucę się na sklep gramu, ew. na Satrurna na targówku - jak byłem wczoraj to widziałem, że mają naprawdę spory zasób gier. Ceny ciut wyższe niż w necie, ale dalej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Wirtusa jeszcze nie kupowałem , ale jeśli jest tak jak mówicie , to nie będę z stamtąd nic kupował , pierwszy mój zakup ze sklepu internetowego był Sklep Cenegi i gry przyszły po Jednym Tygodniu 1 Jednym Dniu , a zamawiałem gry niedawno czyli w wakacje :D Jak już chcę się zamówić przez Pocztę Polską , to niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość :D Zamawiał już ktoś kiedyś gry ze sklepów internetowych w okresie po świątecznym , czyli po 26 Grudnia ? Chciałbym po prostu wiedzieć , ile trzeba czekać na przesyłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie:
Wie może ktoś do jakiego sklepu przekierowywała stronka gry-online.pl, zanim powstał - sklep.gry-online.pl?
Bardzo pilne
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 12:16, heaton 1992 bdg napisał:

Po tygodniu i jednym dniu czekania , paczka przyszła dzisiaj a dokładnie o 9:30 . Bardzo
dobrze zapakowana , wszystko w nienaruszonym stanie , polecam naprawdę sklep cenegi ,
tylko zamawiajcie przez kuriera raczej , bo przez pocztę długo idzie ..


Niestety to są uroki poczty. Paczki ze sklepu wysyłamy do 48h od momentu zamówienia w przypadku poczty i do 24h w przypadku kuriera. Niestety czas dostawy pocztą polską zostawia wiele do życzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:29, natanadler napisał:

> Po tygodniu i jednym dniu czekania , paczka przyszła dzisiaj a dokładnie o 9:30
. Bardzo
> dobrze zapakowana , wszystko w nienaruszonym stanie , polecam naprawdę sklep cenegi
,
> tylko zamawiajcie przez kuriera raczej , bo przez pocztę długo idzie ..

Niestety to są uroki poczty. Paczki ze sklepu wysyłamy do 48h od momentu zamówienia w
przypadku poczty i do 24h w przypadku kuriera. Niestety czas dostawy pocztą polską zostawia
wiele do życzenia:(

Nie wiedziałem , że jest Pan z Cenegi , świetne gry macie , ostatnio była w waszym sklepie świetna wyprzedaż , na dodatek większość dobrych tytułów , po prostu fajny ten wasz sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować