Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

ciach

Dnia 25.08.2008 o 22:47, heaton 1992 bdg napisał:

Nie wiedziałem , że jest Pan z Cenegi , świetne gry macie , ostatnio była w waszym sklepie
świetna wyprzedaż , na dodatek większość dobrych tytułów , po prostu fajny ten wasz sklep
:)


A no jakoś tak wyszło, że z Cenegi :) Dziękuję za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:29, natanadler napisał:

Niestety to są uroki poczty.

Heh no niestety. Moja paczka z wirtusa szła "tylko" tydzień, ale za to kartka na Dzień Kobiet nie doszła wcale ;/ A to ważne choćby ze względów sentymentalnych...

Co do samej Cenegi... przez neta nic ze sklepu nie zamawiałam, bo raz koledze wysłano grę w... kopercie (przez co doszła ona nieco wygięta) i się przestraszyłam, że tak samo może być z moją grą :D A właściwie grami. Podobają mi się natomiast gry z Kolekcji Klasyki. Jak na razie mam Hitmana i GTA (Trylogie). Może niedługo sprawię sobie jeszcze PoP. Jest to fajne, gdyż można kupić dobrą grę w korzystnej cenie.

Odnośnie wirtusa. Ja jestem zadowolona i to bardzo z tego sklepu. Owszem, moja paczka szła długo, ale "winowajca" jest znany. Paczka natomiast była genialnie zapakowana, ledwie ją otworzyłam. Wszystko ładnie i na swoim miejscu. No i ceny bardzo przystępne, choć wiadomo, że nie każdej gry. Ogólnie wychodzę z założenia, że jak chce się coś kupić to trzeba poszperać w wielu sklepach. Nie ma sklepu idealnego, gdzie każda gra jest najtańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Co sądzicie o sklepie timsoft.pl? Jak ktoś z niego korzystał to bardzo proszę o odpowiedzi na temat czasu dostarczenia przesyłek i ich stanu.
Z góry Dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego z konsolami, akcesoriami, grami - ale warunek, zależy mi na możliwości zakupów na raty.
Z góry zaznaczam, iż Ultima raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:37, balduran2 napisał:

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego z konsolami, akcesoriami, grami - ale
warunek, zależy mi na możliwości zakupów na raty.
Z góry zaznaczam, iż Ultima raczej odpada...

www.sklep.psxextreme.pl - zamawiałem tam Xboxa 360, poro artykułów, czasem trafią się fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Ultimę i sklep gram.pl. Tylko, że w sklepie gram.pl np taki BioShock kosztuje zwykle 99zł a po użyciu WPLN 79zł, a 79zł to normalnie w sklepie kosztuje więc taniej nie jest. Podejrzewam, że tak jest z wieloma grami, a więc jak chce się tu taniej kupić grę ty tylko(raczej) wydane przez CD PROJEKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:31, jackass napisał:

> http://www.menago.com.pl/ ?
jak najbardziej ,pewny sklep .

W takim razie, chyba w końcu znalazłem sklep internetowy z dużym asortymentem, niezłymi cenami, no i odpowiadającym mi systemem ratalnym.
Może w końcu kupię tego Xbox''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:36, balduran2 napisał:

Może w końcu kupię tego Xbox''a...

Polecam .Dzisiaj zamówiłem swojego z 60GB dyskiem w sklepie PE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:26, JayL napisał:

Wirtus mnie rozczarował. To, co na stronie widnieje jako premierowe edycje R6 Raven Shield
Złota Edycja i JE SE jest w rzeczywistości zwyczajnymi wydaniami z KK i XK Hit.


Niestety, Wirtus.pl nagminnie łamie tu dane słowo... W końcu jak sprzedają grę i pokazują daną okładkę na stronie, to liczę że właśnie takową dostanę, a nie jakiś substytut. Raz tak miałem z Icewind Dale - na obrazku widniała NXK, a dostałem wydanie z eXtra Klasyki. Zależało mi na małym pudełku, więc od razu złożyłem reklamację. Żałuję, że tego samego nie zrobiłem z Jade Empire i Painkillerem, które niedawno tam kupiłem i które znowu dostałem w innej wersji niż tej prezentowanej na stronie sklepu... Na stronie widnieją obrazki z wersji premierowej / NXK, a dostałem marniutkie wydania z XK Hit (której to serii nie nawidzę, za to jak CDP szpeci okładki gier...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:55, kulfonito napisał:

Oczywiście, ze warty :) Sam tam kupowałem i przesyłke miałem zawsze na czas :)

To fajnie,
tylko że widzę, iż ten sklep jest "lekko" zacofany z towarem, tudzież z cenami gier.
Po prostu zauważyłem, iż ceny gier są wyższe aniżeli w innych sklepach.
Natomiast odnośnie towaru - nie mają jeszcze Xbox''a Premium 60 GB,
ani na przykład pre-ordera Star Wars: The Force Unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam. Jeśli złożyłem na wirtusie zamówienie wczoraj po południu a dziś po godzinie 14 ma ono status "wysłane" to czy jest szansa że paczka dojdzie do mnie jutro ? Wybrałem formę płatności przy odbiorze a paczka idzie "przesyłką priorytetową" Poczty Polskiej. I jeszcze jedno dla pewności ... Poczta Polska nie dostarcza przesyłek w soboty i niedziele prawda ? Nie chodzi mi o to że musiałbym czekać na paczkę ( teoretycznie ... ) do poniedziałku tylko nie wiem czy czekać domu na paczkę bo jestem trochę zalatany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę nawet kurierzy paczek nie dostarczają (z wyjątkiem tych "specjalnych", czyli dodatkowo opłaconych :)). A niedziela - hm... To chyba było tylko pytanie retoryczne :).
Pocieszę Cię, że jak złożyłem zamówienie (oczywiście w Wirtusie) tuż przed tegorocznym "długim weekendem" (1-2-3 maja), to paczkę dostałem zaraz po jego zakończeniu. Więc szansa istnieje, choć znając pocztę, obstawiałbym jednak poniedziałek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 06:37, RedKelvin napisał:

Witam.

Zamówiłem parę rzeczy w sklepie agard.pl

Czy ten sklep jest warty zaufania?

Hehe , dobre , zamówiłeś już coś a teraz się pytasz czy sklep godny zaufania . Nie no podobno jest ok ten sklep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Po przejrzeniu tego tematu znalazłem sklep www.wirtus.pl zajrzałem do niego i skusiły mnie ceny.
Chciałbym odradzić ten sklep kolegom i koleżankom, ponieważ dnia 02.09.08 złożyłem zamówienie na towar na ok 170zł i do dnia dzisiejszego go nie ujrzałem!
Firma, a raczej jej pracownicy są nie poważni a swoich klientów mają za nic, zero informacji z ich strony co się dzieje z zamówieniem gdy opóźnienie ma miejsce, sam musiałem się dowiadywać co się dzieje z moim zamówieniem, usłyszałem jedynie, że mają pusty magazyn i tyle ale jak kupowałem towar to wyraźnie było napisane, że czas realizacji na dany towar 1 dzień!! Skoro się oferują, że coś mają a czegoś nie mają to chwila coś jest nie tak...odczekałem znowu trochę i nic zero odzewu na meile i nic od nich, dziś doczekałem się jedynie meila z informacją, że paczka wczoraj została nadana kurierem UPS za którego zapłaciłem, a dostawy z Warszawy do mojego miasta tym kurierem trwają max 1 dzień!! to ja dzwonie do firmy UPS co się dzieje z tą paczką, a co się okazuje? TAKA PACZKA NIE ZOSTAŁA NADANA!!!!!!
Podsumowując firma Wirtus.pl jest niepoważną firmą, nie dbająca o klienta mając go za nic!! Mają kuszące ceny ale jednak nie warto bo czas na oczekiwanie, jeżeli w ogóle zostanie zrealizowane zamówienie, jest śmieszny i wiem jedno już nic więcej u nich nie zamówię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować