Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 17:57, Kraju92 napisał:

Aha no to fajnie i dzięki że mi o tym powiedziałeś ;) Ja i tak grę biorą sobie na gwiazdkę
(lecz po tym co o tej grze słyszałem to aż się boję xD) więc na pewno będzie już dostępna.


KŁEJK
Ale ja i tak nie mam zaufania do poczty polskiej, sam nie wiem dlaczego, może powodem
jest to że słyszałem zbyt wiele złego o dostarczaniu paczek przez pp. Sam miałem ostatnio
taki przypadek przy zamówieniu w sklepie gram.pl Fallouta 3 i Far Cry''a 2 że czekałem
kilka dni dłużej niż powinienem.


Bzdura i nonsens z tym strachem przed PP.
Jeśli towar nie będzie zabezpieczony to każda forma dostawy jest niebezpieczna, różnica to termin dostawy.

Zbaczając od tego....Mam pytanie.
Wiecie może gdzie zdobyć Guitar Hero II? Prócz Allegro?
No bo mnie cholera bierze gdy wyjdzie nowa cześć a poprzednich nie ma. Allegro w ostateczności.
Co zabawniejsze w Empiku tez był problem, tylko z GH:Aerosmith (nie gustuje w tym zespole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 11:36, Seccolo napisał:

Kupował ktoś z was w sklepie Psxextreme? ( http://www.sklep.psxextreme.pl) Ceny mają nawet
przyzwoite czytałem opinie w internecie że sklep jest dość dobry. Ale chciałbym poznać
również wasze opinie.


Kupuj śmiało, ja kupowałem u nich kilka gier kartę pamięci do PS2, wszystko bez problemu, a przesyłka pocztowa idzie szybko (tak było w moim przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus, przygód ciąg dalszy:
Paczka doszła. Czekałem dłużej na kuriera niż KŁEJK na pocztę polską (:P). Żeby było sympatyczniej, pudełko jest połamane w trzech miejscach - góra, dół i uchwyty w środku. Panom już podziękujemy, więcej nie zamawiam, nawet jakby wszędzie było dziesięć razy drożej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Żeby było sympatyczniej, pudełko jest połamane w trzech miejscach - góra, dół i uchwyty w środku.

To akurat wcale nie musi być wina sklepu internetowego, bo połamane pudełka na półkach Empiku czy innych sklepów z grami też nie należą do rzadkości. Wirtus mógł grę już wcześniej dostać grę w takim właśnie stanie.

Dnia 09.12.2008 o 21:57, Adham napisał:

Panom już podziękujemy, więcej nie zamawiam, nawet jakby wszędzie było dziesięć razy
drożej. :/


Ja nie Wirtusa narzekać nie mogę, zamawiałem tam gry już chyba z 10 razy i zawsze było wszystko w porządku, a paczka przychodziła zawsze najpóźniej na trzeci dzień. Nawet jak brałem wysyłkę naszą "wspaniałą" pocztą. Żadnych wad też nigdy nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 16:14, Zelgadis napisał:

Coś jest nie tak z tym wirtusem? Tydzień zwłoki z wysłaniem przesyłki. Na e-maile nikt
nie odpowiada.


Za drugim razem gdy tam zamawiałem czekałem bodaj trzy tygodnie. Już w tym temacie o tym pisałem. Maila napisałem - zero odzewu. Więc albo czekaj albo dzwoń do nich lub w ostateczności anuluj zamówienie jeśli szkoda ci czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli zmówię dzisiaj lub jutro grę z wirtus.pl to kiedy ją mniej więcej dostanę? Left 4 Dead za 80 zł to bardzo kusząca propozycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 17:29, ja33no napisał:

Mam pytanie, jeżeli zmówię dzisiaj lub jutro grę z wirtus.pl to kiedy ją mniej więcej
dostanę? Left 4 Dead za 80 zł to bardzo kusząca propozycja...

To zależy czy gra będzie szła kurierem, czy PP. Jeśli zamówisz grę dzisiaj to jutro sklep powiniej ją wysłać. A otrzymałbyś ją w poniedziałek, ew. wtorek (w przypadku firmy kurierskej), albo na początku tygodnia po tym, który będzie (mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli :)) - w przypadku Poczty Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 18:04, ja33no napisał:

Chyba jednak troszkę dołożę i kupię grę w MM albo Empiku :P.

No jakbym miał w mieście MM albo Empik to bym się nie bawił w sklepy internetowe. A że zazwyczaj muszę jechać 60 km to kupuję w Wirtusie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić sklep empik[tak zamówione zostało dla mnie WL] ale opcja tylko i wyłącznie z odbiorem w najbliższym salonie,inaczej się nie opłaca,a przy zamówieniach często dodatki są np. zniżki albo coś w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często kupuję w wirtusie, dobre ceny i solidna obsługa klienta, naprawdę polecam. Drugim miejscem, gdzie coś kupiję jest... Allegro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym takie pytanie do użytkowników, którzy zamawiali produkty ze sklepu play.com. Po jakim czasie można spodziewać się paczki? Nie chodzi mi tutaj o konkret, tylko o przybliżony czas dostawy. Proszę o odpowiedź : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:26, Kalejdoskop86 napisał:

Jaki polecacie pewny, dobry sklep internetowy?

Poza gram.pl bardzo dobrym sklepem jest wirtus. Ma bardzo często promocje (i to dosyć spore). Przesyłka również jest dosyć szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:28, reykan napisał:

Poza gram.pl bardzo dobrym sklepem jest wirtus. Ma bardzo często promocje (i to dosyć
spore). Przesyłka również jest dosyć szybka.

A inne? Bo na gram.pl i wirtus.pl często kupuję gry, ale mi chodzi o sklep z grami i możliwością kupna konsoli. Głównie chodzi mi o Nintendo DS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:30, Kalejdoskop86 napisał:

A inne? Bo na gram.pl i wirtus.pl często kupuję gry, ale mi chodzi o sklep z grami i
możliwością kupna konsoli. Głównie chodzi mi o Nintendo DS. :)

Na pewno ultima.pl, sirius.pl i 3kropki.pl, generalnie nie musisz się martwić już na 100%, jeżeli oferowany jest odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu sobie Wirtek jaja robi.....Grę wysyłamy w ciągu (sic!) 1 dnia ((lol)), dostawa do 3 dni. Jasne....Na e-maile nie odpowiadają więc w poniedziałek robię telefoniczny rush. A chciałem sobie popykać w coś nowego podczas ferii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować