Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

O ile wiem to w Merlinie tak się nie da - rzeczy z różnych działów są wysyłane osobno. Nie można łączyć produktów z różnych działów do jednej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś coś ze sklepu kolporter.pl? Na ceneo oceny średnie, a zależałoby mi na w miarę zaufanym sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo za kilka dni jest premiera Assassin''s Creed 2 na PC i szukam najlepszej oferty. Na chwilę obecna najtaniej znalazłem w sklepie gry-online.pl i tutaj moje pytanie. Co sądzicie o tym sklepie? Jako, że będzie to tytuł premierowy to zależałoby mi na szybkiej przesyłce (gra dostarczona w dzień premiery lub max następnego dnia przez kuriera oczywiście). Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sądzę że gram jest coraz lepszy , jak wprowadzi program lojalnościowy dla stałych odbiorców i więcej miejsc odbioru osobistego , więcej promocji to będzie najlepszym sklepem internetowym
Czekam aż zobaczę rezultat tego co Pani akne obiecywała a co wyjdzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:39, igor8472 napisał:

Kupowałem tam, wysyłają paczki szybko.

Dzięki za informację :). Teraz już wiem gdzie złoże zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście zrobili jakby na stronie DPD pisało, że przesyłka została dostarczona (opłacona przelewem), a po paczce w waszych rękach ani widu, ani słychu? : / ... w dniu, w którym powinna się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 22:26, Damianuss1 napisał:

Co byście zrobili jakby na stronie DPD pisało, że przesyłka została dostarczona (opłacona
przelewem), a po paczce w waszych rękach ani widu, ani słychu? : / ... w dniu, w którym
powinna się pojawić.


Jeśli tak się stało dzwoń do DPD - może kurier gdzieś zostawił u sąsiadów. Czasem tak robią:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 22:31, natanadler napisał:

Jeśli tak się stało dzwoń do DPD - może kurier gdzieś zostawił u sąsiadów. Czasem tak
robią:/

Dopiero co wróciłem z pracy więc nie ma co dzisiaj dzwonić, a sąsiad też raczej nie ma. Widziałem go z pół godziny temu, tak to by coś powiedział, że ma : /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko. Myślicie że gdybym zadzwonił do sklepu internetowego z grami i chciał się targować to byłoby to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:10, Pile napisał:

Witam. Mam takie pytanko. Myślicie że gdybym zadzwonił do sklepu internetowego z grami
i chciał się targować to byłoby to możliwe?


Tak. Jesli robilbys zamowienie hurtowe na 1000 sztuk np :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak. Obsługa po prostu może ci dać 5% zniżki zdaje się'' albo jakiś gadżet. Załapałem się na zniżke pare razy, raz mi dali Office''a 2003 testowego, innym razem Codename Panzers Faza 2 premierowego z CDP jak Cenega serię przejęła. Ale to tylko przy kupowaniu w salonie. W sklepach internetowych tylko przy większych zamówieniach. W Media Markcie te ż takową miałem ale też to tylko przy kupowaniu większych ilości i nie na każdy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować