Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Witam na wirtusie zamówiłem paczkę czekam już od 7 kwietnia i nadal nic kasa poszła przelewem żadnego potwierdzenia na stronie gdzie skrobać meila na sprawy ogólne : biuro@wirtus.pl ? dajcie jakieś swoje opinie o tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie maili możesz sobie śmiało odpuścić, takie sprawy najlepiej załatwia się telefonicznie i właśnie to rozwiązanie w tym przypadku polecam. Ja sam w Wirtusie kupowałem już całkiem sporo i różnego rodzaju zaciachy kilka razy się pojawiły, ale zamówiony towar ostatecznie zawsze do mnie prędzej czy później docierał... Tyle tylko że ja nigdy nie płaciłem przelewam a tylko i wyłącznie za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 16:10, Jan3d napisał:

Witam na wirtusie zamówiłem paczkę czekam już od 7 kwietnia i nadal nic kasa poszła przelewem
żadnego potwierdzenia na stronie gdzie skrobać meila na sprawy ogólne : biuro@wirtus.pl
? dajcie jakieś swoje opinie o tym sklepie

Ano coś się w tym sklepie bardzo zepsuło jeśli mam dać opinię. Zamawiałem u nich wiele razy i wszystko dochodziło szybko, ale ostatnio złożyłem pre-ordera na BF: Bad Company 2, specjalnie pytałem się ich kiedy dotrze ponad miesiąc przed premierą, później zobaczyłem jakiś tydzień-dwa przed premierą, że ze sklepu usunęli wersję na X360, to zapytałem ich jak z tym w końcu jest. Powiedzieli mi, że spokojnie, żebym się nie martwił wysyłają mi 3 marca. No to ja spokojnie czekałem, ale był już 4 i nadal nie wysłali to napisałem do nich, olali mnie, napisałem 2 raz olali mnie, na następny dzień znowu próbowałem, też nic nie odpisywali, zareagowali jak do nich zadzwoniłem pojechałem po nich ile wlezie (byłem już na prawdę wkurzony ich laniem na mnie) i anulowaniu zamówienia, ja nigdy tam nie kupię, dobrze chociaż, że wziąłem za pobraniem, to miałem dzięki temu możliwość anulowania bez strat. Ale ostatnio słyszę bardzo dużo złych opinii na ich temat, że nie dotrzymują terminów, że na maile nie odpowiadają, a najgorzej jest właśnie jak przeleje się pieniądze, bo wtedy nie dość, że nie odpowiadają to często nie chcą oddać pieniędzy, zwlekają i inne nie ciekawe przygody z tą firmą są :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dave03

Okej zaraz posmaruje do nich telefon będę starał się być opanowany. (o ile jeszcze są )

Xjumpaytech

Ja wole przelewy niż się bawić z pobraniowymi przesyłkiam.

Dzięki za opinie teraz będę uważał na ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:

Zamawiał ktoś coś z amazona?
Jak wygląda i ile kosztuje wysyłka do Polski?
Można płacić PayPalem?
Długo się czeka na towar?
Cło?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pany ;]
Wirtek porządny sklep ale poczta PL nie
Okazuje się że mieli na koncie kasę ale poczta polska nie podała tytułu zamówienia długo zwlekałem (do 15 to ja pracuje)ale myślę że na piątek dojdzie bo wtedy będę miał co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w 3kropki przysyłają e-maila z informacją, że zakup został potwierdzony? W sobotę kupiłem i potwierdziłem, a jeszcze nic takiego nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Zamawiał ktoś coś z amazona?

Dwa tygodnie temu zamówiłem płytę Godsmack - The Oracle Deluxe Edition.

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Jak wygląda i ile kosztuje wysyłka do Polski?

Są trzy rodzaje wysyłki, wybrałem tą środkową, nie najdroższą i nie najszybszą. Za wysyłkę zapłaciłem niecałe 10 dolarów. Miało iść 8-16 dni.

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Można płacić PayPalem?

Pewnie tak, ja użyłem karty internetowej.

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Długo się czeka na towar?

Zamówiłem dwa tygodnie temu w niedzielę, opłaciłem w poniedziałek. Wysłałi chyba we wtorek. Doszło trzy dni temu, w piątek.

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Cło?

Nie musiałem nic dodatkowo płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Mam parę pytań:

Zamawiał ktoś coś z amazona?


Tak, kilka razy

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Jak wygląda i ile kosztuje wysyłka do Polski?


Zależy z jakiego Amazona kupujesz czy UK czy USA czy też D

Amazon jest tak na prawdę grupą różnych sprzedających. Do Polski wysyłają tylko część rzeczy - są to towary, które są u nich na stanie a nie, u któregoś ze sprzedawców

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Można płacić PayPalem?


Tylko karty kredytowe, bony upominkowe i karty Amazon

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Długo się czeka na towar?


Różnie ale przeważnie kilka dni.

Dnia 21.04.2010 o 15:06, Zarajev napisał:

Cło?


Cło zapłacisz jak kupujesz coś z USA (inne stawki podatkowe) przy zakupie z amazona wewnątrz unii nie ma takiej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem opisać moją bardzo nie przyjemną przygodę ze sklepem ProCpu oraz o ich podejściu do klienta. Moja siostra zamówiła w tym niniejszym sklepie podkładkę pod mysz, miał to być dla mnie prezent na gwiazdkę. Zamówienie złożyła dnia 22 grudnia zapłaciła łącznie ok. 60 zł razem z przesyłką kurierską. Na stronie jest napisane, że przesyłka powinna dojść w przeciągu 48h. Oczywiście nie doszła, ale to nie jest problem wiadomo, przed świąteczne zamieszanie itp, jesteśmy tylko ludźmi to się zdarza dla mnie nie ma problemu. Przesyłka nie doszła w przeciągu następnego tygodnia moja siostra wykonała telefon. Okazało się, że sklep ProCpu nie był uprzejmy wpisać adresując przesyłkę numeru mieszkania, jedynie numer ulicy, przez co przesyłka nie doszła no cóż zdarza się... Każdy się mógł pomylić. No więc sklep otrzymał jeszcze raz dane które miał dosłać kurierowi aby ten mógł donieść paczkę. I tak historia toczy się w kółko już od kilku dni, telefon podanie danych jeszcze raz, obiecanki cacanki, że paczka będzie dnia następnego. Ewidentnie sklep klienta ma w serdecznym poważaniu, pieniążki są na koncie to bujaj się człowieku. Podczas rozmowy telefonicznej kiedy pan który odebrał telefon został poinformowany, że ja więcej zakupów w tym sklepie nie zrobię, powiedział, że bardzo się z tego powodu cieszy to również świadczy o podejściu do klienta. Ja będę ubiegał się teraz o zwrot pieniędzy, lub jeżeli przesyłka jakimś cudem dojdzie o zwrot kosztów wysyłki. Bo paczka kurierska nie dociera od ponad 2 tygodni, a miała iść 2 dni więc po co płacić za kuriera prawie 20 zł? Na piechotę już bym sobie przyniósł. Sprawa ma zostać wyjaśniona w ciągu tygodnia, jeżeli nie na pewno zostanie skierowana do UOKiK. A ja opisuję mój przypadek jako przestrogę dla innych ew. zainteresowanych zakupem czegoś w ProCpu warto przemyśleć tę decyzję. Chyba, że ktoś lubi być traktowany jak gó*no gdy tylko sklep otrzyma kasę.

Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast pytanie o sklep The Hut. Wiem, że Polacy lubią kupować w tym sklepie gry, więc może mi ktoś będzie w stanie pomóc :). Mam pytanie w sprawie wysyłki do Polski ile to idzie i ile kosztuje? Może jestem ślepy, ale nie mogę znaleźć kosztów wysyłki do Polski. Jedynie do UK wiem, że kosztuje to 0 Funtów. Może są jeszcze tańsze sklepy? Bo chcę kupić parę rzeczy i próbowałem na Amazonie, ale tylko Amazon miał darmową wysyłkę, a wszystkiego z Amazona kupić nie mogłem i wyszło, że za towar miałbym zapłacić 50 Funtów, a za przesyłkę 45 Funtów, więc raczej lepiej zamówić 2 rzeczy w Amazonie z przesyłką za free i następne 2 bez łaski za mam nadzieję mniejszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosztów wysyłki tam nigdzie nie podają. Do PL to 1 funt z tym że za każdą sztuke jest liczony osobno i osobno wysyłają, kupisz 5 gier to dostaniesz 5 paczek i za wysyłkę 5 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 22:12, Xjumpaytech napisał:

Ja mam natomiast pytanie o sklep The Hut.

Wysyłka kosztuje 0,99 funta za każdy przedmiot. Przesyłki idą różnie, do mnie zazwyczaj do tygodnia, innym czasem dłużej. Ja z doświadczenia mogę powiedzieć że z amazona idą znacznie dłużej. Ceny super atrakcyjne, zamawiam tam regularnie (nigdy żadnych problemów) a w polskich sklepach właściwie przestałem zamawiać bo za drogo. Tańszych sklepów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to psrawdzanie z zamówieniu ''dispatch time'' czyli kiedy wyslą paczkę bo może się okazac ze czegoś w magazynie zabraknie i paczka dojdzie za miesiąc natomiast defakto czas realnego dojścia paczki od wyjścia z magazynu do otrzymania któtszy ma Amazon, mniej niż tydzień i wysyłka DHL-em w vs. zwykłe listy i poczta w zavvi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Właśnie ja zawsze kupowałem w Polsce, bo taka duża różnica nie wychodziła to wolałem wesprzeć Polaków, ale jak widzę jak oni mnie tymi cenami <cenzura> i jeszcze z tego robią łaskę, że zamówiłem to jednak wolę dać Anglikowi. Na jednej karcie SD oszczędzam koło 20 zł, grze, której w Polsce oficjalnie i tak nie ma (bo na DSa) 20-30 zł taniej, obiektyw do aparatu 200 zł mniej (!). Jak tak zliczyć te przedmioty i kupować tam częściej to po prostu oszczędzam masę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pudełko gry jest zmiażdżone, a paczkę otworzyłem po tym jak kurier sobie poszedł(oni zawsze chcą się z miejsca zwinąć jak najprędzej), to nie będę miał problemów z wymianą? Zamawiałem w sklepie 3kropki. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawianie w brytyjskim amazonie to kapitalna sprawa, szczególnie że teraz także nas, Polaków, obejmuje promo w postaci darmowej wysyłki po przekroczeniu okreslonej kwqoty - bodajże 30 funtów. Ja tam robiłem większe zakupy, gdy jeszcze byliśmy zakwalifikowani jako trzeci świat przez co koszty wysyłki były b.wysokie. Rekompensowały to niskie ceny wielu przedmiotów oraz rewelacyjna obsługa klienta. Gdy jedna z przesyłek wysłana do mnie warta niemal 100 funtów zaginęła nie robili żadnych problemów z ponowną wysyłką. Co warte podkreślenia, ponowna wysyłka nastąpiła po kilku dniach od zgłoszenia zaginięcia, zatem nie czekali na jakiekolwiek postępowania reklamacyjne spedytora. Który polski sklep zachowałby się podobnie? Jeśli więc ktoś lubi przyoszczędzić i mieć pewnośc, że go dobrze obsłużą kosztem nieco dłuższego oczekiwania na przesyłkę to polecam serdecznie brytyjskiego amazona.

Z polskich sklepów polecam gram (hehe, to nie powinno być zaskoczenie), ultimę i playergames - tzn. http://www.playergames.pl . Na ten ostatni sklep wpadłem stosunkowo niedawno szukając jak najtańszego GTA4 na Allegro. Trafiłem na ich ofertę, dobrze zostałem obsłużony i od tego czasu zdarza mi się korzystać z nich. Co prawda z ogromem asortymentu gramu czy ultimy nie mogą się póki co równać, ale wiele cen i promocji mają naprawdę zachęcajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Amazona (UK) , czy przyjmują pieniądze z mBanku? Czy tylko karty kredytowe , bo chętnie bym nabył sporo towaru , ale nie mam jak. I jakie znacie dobre sklepy z UK , wysyłające do Polski i pozwalające płacić przez PayPal? Ja znam jedynie zavvi.com , TheHut.com i GameStation.co.uk , jednak w porównaniu do Amazona ceny nie są aż tak atrakcyjne , choć i tak w większości lepsze niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku pre ordera w sklepie GoL, przy płatności z góry, należytą wpłatę trzeba uiścić w dowolnym momencie od złożenia zamówienia czy tak jak w przypadku gram.pl, jakiś tydzień przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować