Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Hejka zamówiłem sobie jakiś czas temu 2 preordery na Muve.pl. Jedna premiera odbywa się 14 lutego a druga 28 lutego. Tak się teraz zastanawiam czy każda z tych gier zostanie mi wysłana osobno czy będę musiał czekać na obydwie premiery żeby dostać paczkę? Jak myślicie. Zapłaciłem z góry.

edit. Na meilu nie mam żadnych info a preordery chyba powinny dochodzić dwa,trzy dni przed premierą. Czy nie o powinno chodzić w tej formie sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 21:39, Ring5 napisał:

Korzystał ktoś może ze sklepu retrogames.co.uk? Szukam od jakiegoś czasu Emperor: The
Battle for Dune, znalazłem u nich, ale nie jestem pewien, czy można im zaufać. Wolałbym
raczej nie kupować jakiejś badziewnej, pirackiej kopii, ewentualnie przelewać komuś kasę,
po czym tracić kontakt.


Jedyne co znalazłem, to opinie o sklepie, ale sprzed 3 lat. Generalnie polecali, strona warta zaufania itp. Podobno ma poważanie wśród brytyjskich fanów klasyków, z powodu cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 20:05, wax1232 napisał:

Co sądzicie o sklepie Gamecodes.pl ?


Nie polecam. Mają siedzibę w Hong Kongu więc powodzenia jak coś będzie nie tak. Piniędzy już nigdy nie odzyskasz.
Lepiej kupować w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś, coś z Gamestopu? Jak to wygląda? Na stronie piszą, że niby bank ma potwierdzić adres zamieszkania Gamestopowi? Mowa o sklepie z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować