Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 19:45, conradzik napisał:

Aczkolwiek nie jest to sklep idealny.


Dokładnie. :D W Cenedze w sklepie za nowego TR i PoP:DW + koszt przesyłki chcieli 187zł a tu wychodzi niewiele ponad 100zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszy wiadomo jest CDP ale chyba nie ma tego w planie wydawniczym.Cenega jest tania ale czeka się na realizacje przesyłki prawie miesiąc:/ w empiku można sprobój też w www.3kropki.pl ja tam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zapytam ponownie.. Potrafi ktoś polecić dobre, godne zaufania sklepy internetowe? Konkretnie to poszukuje Splinter Cell 3 (DVD, angielska wersja) i Obliviona PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus. Kupiłem tam parę gier. Paczka idzie bardzo szybko - zwykła 2-3 dni. Obsługa telefoniczna w razie problemów także bardzo miła i co najważniejsze, pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 12:27, Sth`Devilish napisał:

Heh, zapytam ponownie.. Potrafi ktoś polecić dobre, godne zaufania sklepy internetowe? Konkretnie
to poszukuje Splinter Cell 3 (DVD, angielska wersja) i Obliviona PL.

Splinter Cella mozesz kupić np. na wirtusie, bo wersja została wydana z łatką spolszczającą której wcale nie musisz instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 14:42, rick90 napisał:

> Heh, zapytam ponownie.. Potrafi ktoś polecić dobre, godne zaufania sklepy internetowe?
Konkretnie
> to poszukuje Splinter Cell 3 (DVD, angielska wersja) i Obliviona PL.
Splinter Cella mozesz kupić np. na wirtusie, bo wersja została wydana z łatką spolszczającą
której wcale nie musisz instalować.


Err, na wirtusie NIE MA trzeciej częsci, jest wszystko poza tą :) Ale jeśli w trzeciej części (z pt Chaos Theory) na prawdę jest to jedynie łatka spolszczająca a nie cała wersja spolszczona, to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:56, Sth`Devilish napisał:

> > Heh, zapytam ponownie.. Potrafi ktoś polecić dobre, godne zaufania sklepy internetowe?

> Konkretnie
> > to poszukuje Splinter Cell 3 (DVD, angielska wersja) i Obliviona PL.


Niedawno odkryłem fajny sklepik. Może nie ma najniższych cen ale jest solidny - i ma Splinter Cell: Chaos Theory ( http://www.gry-sklep.pl/index.php?d=produkt&id=46) w cenie 89,90zł

Adres sklepu:
http://www.gry-sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:31, smigolx napisał:

pdajcie mi sklep gdzie można kupić tani na ps2 dragon ball budokai 3 plis


niestety takiego nieznam bo sam mam ochote na PS2 i DB :(

Moje ulubione sklepy:
www.sklep.gram.pl - :)
www.ultima.pl - też fajny
www.wirtus.pl - świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w wirtusie jest według mnie najtaniej. Kiedyś jeszcze kupowałem w nim gry, oczywiście przed powstaniem gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gry CD-Projektu zamawiam na www.gram.pl.
A wszystkie inne w Wirtusie(najlepsze ceny, najszybsza dostawa).

PS. Może napiszę jeszcze o sklepie, w którym nie warto cokolwiek zamawiać. Nie będę podawał nazwy, powiem tylko, że zaczyna się na "F". Zamówiłem tam 4gry. a doszła do mnie tylko jedna. Pierwszą zamawiałem w 2001 roku, drugą w grudniu 2005, a trzecią 3dni temu(zamówiłem pocztą priorytet, więc już ją powinienem mieć, ale nawet jej nie wysłano). W sprawie tej ostatniej napisałem 2 e-maile i nie dostałem na nie odpowiedzi. Tylko jedną grę dostałem, ale też nie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bardzo nie polecam PLAY.com.pl, bo serwują tam niewypały. Człowiek zamawia grę, a dostaje inną, w dodatku w połamanym pudełku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. EA Polska tylko tłumaczy gry. Gry EA najlepiej kupować na wirtusie, są tańsze od tych np. w MediaMarkt (NFS:U 2 za 29.90 zł zamiast 44.90 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtusowi też zdarzają się wpadki. Ja np. cztery dni temu zamówiłem Hitman: Blood Money, a gra jeszcze nie została wysłana.

PS. A co do sklepu na "F", o którym pisałem w moim poprzednim poście. Na czwartego emaila odpisali. Dopiero po tygodniu. I co więcej tam było napisane, że nie mają gry w sklepie, a na stronie pisze, że jest:) To się nazywa "fachowa" obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować