Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Ja jestem zadowolony z sklepu gram.pl zamówiłem Warcraft 3 Złota Edycja po 2 dniach od złożenia zamówienia kurierem (mieszkam na wsi) paczka była w domu. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:21, AcHiLLeS12 napisał:

Ja jestem zadowolony z sklepu gram.pl zamówiłem Warcraft 3 Złota Edycja po 2 dniach od
złożenia zamówienia kurierem (mieszkam na wsi) paczka była w domu.


Zwykle właśnie taka paczka dochodzi po dwóch dniach i raczej nie ma co tu wychwalać sklepu gram.pl, a raczej podziękować Poczcie Polskiej, bo to zwykle jest jej "zasługa" że paczki do odbiorców dochodzą ze sporym opóźnieniem. A wracając jeszcze do gramowego sklepu, to ich ceny do najniższych nie należą i zwykle lepiej interesy robić gdzie indziej, choć oczywiście zdarzają sie wyjątkowe okazje, ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten Wirtus pokombinował bo chciałem zapłacić za zamówienie przez Inteligo i przy ekranie wyboru usługi (PayPal, Inteligo czy inne) rozłączyło mnie z internetem. Chciałem zapłacić i co? Nie można powrócić na poprzedni ekran. Czemu nie można zrobić jak reszta - dają ci dane na które masz wpłacić i po problemie... No to będę musiał złożyć zamówienie jeszcze raz, tym razem uważać na disconnect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisałem. Ale wcześniej próbowałem ponownie złożyć zamówienie i co się okazuje? Strona przez którą miałbym zapłacić przez Inteligo nie działa. W ogóle teraz coś Inteligo zamula... Drukowanie danych też nie działa, kod się sypie. Gdyby dawali dane od razu nie byłoby problemu.

Pytanie - czy logowanie się do Inteligo przez eCard jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tego typu sprawy lepiej jest załatwiać drogą telefoniczną. Sam kupowałem w Wirtusie już wiele razy, a za każdym razem zamówienie składałem właśnie w ten sposób i nigdy nie miałem żadnych problemów. Grę zwykle otrzymywałem na trzeci dzień od dnia złożenia zamówienia i płaciłem za nią dopiero przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:22, dave03 napisał:

Moim zdaniem tego typu sprawy lepiej jest załatwiać drogą telefoniczną. Sam kupowałem
w Wirtusie już wiele razy, a za każdym razem zamówienie składałem właśnie w ten sposób
i nigdy nie miałem żadnych problemów. Grę zwykle otrzymywałem na trzeci dzień od dnia
złożenia zamówienia i płaciłem za nią dopiero przy odbiorze.


Dobra jak nie otrzymam maila spróbuję zadzwonić. Ale nie myślę na razie o opcji za pobraniem, najczęściej płacę przelewem. Szkoda że to jest tak utrudnione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki sklep:
http://www.play.com/

I zastanawiam się - czy jest opłacalne kupowanie w tym sklepie mieszkając w Polsce? Jak mniemam bez PayPala się nie obejdzie? Skupiam się na grach na konsole (u nas b.drogich) - jak by wyglądał taki zakup. No i ta darmowa przesyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale czy sprawdziłeś, czy wysyłają do Polski?
Powiem Ci, że niestety, odpowiedź na to pytanie brzmi nie :(, sam kiedyś chciałem w tym sklepie zamówić Evil Genius (mieli go za jakąś śmieszną cenę), a tu taka "miła" niespodzianka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w angielskim oddziale Amazona (www.amazon.co.uk) mogę zamówić do Polski wymienione niżej 3 gry, i jeśli tak, to ile kosztuje przesyłka.

Star Wars: Knights of the Old Republic
Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
Star Wars: Republic Commando

P.S. A jeśli nie mogę, to proszę o podanie adresu sklepu, w którym znajdę te trzy tytuły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 08:07, mouhhg napisał:

Ja znam sklep taki www.ultima.pl

A sprawdzałeś może, czy te produkty są dostępne? Doskonale wiem, że w Polsce tego nie kupię, dlatego proszę o linki do angielskich sklepów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 08:25, Mściwój napisał:

> Ja znam sklep taki www.ultima.pl
A sprawdzałeś może, czy te produkty są dostępne? Doskonale wiem, że w Polsce tego nie
kupię, dlatego proszę o linki do angielskich sklepów!

co jak to jest polski sklep sam w nim kupowałem DS-a i gry do niego . Nie wiem o co Ci chodzi że w Polsce tego nie kupisz , ale poszukam angielskich sklepów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 08:32, mouhhg napisał:

co jak to jest polski sklep sam w nim kupowałem DS-a i gry do niego . Nie wiem o co Ci
chodzi że w Polsce tego nie kupisz , ale poszukam angielskich sklepów .


O to, że te gry wydał LEM, a gry wydane przez niego mają to do siebie, że po dwóch latach od premiery można je znaleźć tylko na Allegro i... za granicą. W Ultimie w katalogu jest tylko Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, i napis "Dostępność: Brak - termin dostawy nie jest potwierdzony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 08:06, Mściwój napisał:

Mam pytanie, czy w angielskim oddziale Amazona (www.amazon.co.uk) mogę zamówić do Polski
wymienione niżej 3 gry, i jeśli tak, to ile kosztuje przesyłka.

Star Wars: Knights of the Old Republic
Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
Star Wars: Republic Commando

P.S. A jeśli nie mogę, to proszę o podanie adresu sklepu, w którym znajdę te trzy tytuły.
:)


Na którą platformę chcesz te gry PC , XBOX , PS2 ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 08:39, Mściwój napisał:

> co jak to jest polski sklep sam w nim kupowałem DS-a i gry do niego . Nie wiem o
co Ci
> chodzi że w Polsce tego nie kupisz , ale poszukam angielskich sklepów .

O to, że te gry wydał LEM, a gry wydane przez niego mają to do siebie, że po dwóch latach
od premiery można je znaleźć tylko na Allegro i... za granicą. W Ultimie w katalogu jest
tylko Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, i napis "Dostępność:
Brak - termin dostawy nie jest potwierdzony".


Ceny gier z Allegro wątpię czy na Amazonie będzie taniej:

466527573 45zł

463742860 - trwa licytacja

467427027 - 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:38, kerkas napisał:

> > co jak to jest polski sklep sam w nim kupowałem DS-a i gry do niego . Nie wiem
o
> co Ci
> > chodzi że w Polsce tego nie kupisz , ale poszukam angielskich sklepów .
>
> O to, że te gry wydał LEM, a gry wydane przez niego mają to do siebie, że po dwóch
latach
> od premiery można je znaleźć tylko na Allegro i... za granicą. W Ultimie w katalogu
jest
> tylko Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, i napis "Dostępność:

> Brak - termin dostawy nie jest potwierdzony".

Ceny gier z Allegro wątpię czy na Amazonie będzie taniej:

466527573 45zł

463742860 - trwa licytacja

467427027 - 60zł


Człowieku, weź się zastanów, on pyta o sklepy bo najwidoczniej z allegro kupować nie chce... Pytał o zagraniczne sklepy i takie mu podajcie np.:

www.game.co.uk
PS. Na Amazonie jest taniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować