Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 14:42, Galadin napisał:

Mam problem z Wirtusem.


Nie napisałeś, czy kontaktowałeś się telefonicznie. Może spróbuj w ten sposób, bo z własnego doświadczenia wiem, że jedno mocniejsze słowo przez telefon ma trzysta razy więcej wartości niż dziesięć mejli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:47, DJ Szlafrok napisał:

Nie napisałeś, czy kontaktowałeś się telefonicznie. Może spróbuj w ten sposób, bo z własnego
doświadczenia wiem, że jedno mocniejsze słowo przez telefon ma trzysta razy więcej wartości
niż dziesięć mejli.


Telefonicznie nie, myślałem że będzie tak samo bez problemu jak przez allegro, cyk cyk i potwierdzają wysłanie. A ja dostałem maila autoryzującego zamówienie a następnie potwierdzającego status zamówienia - nie dostałem właśnie o tym że już zostało wysłane. Jeszcze do jutra poczekam, później chyba zostanie mi telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do postu Spectora 109948: co myślicie o sklepie Gekon? Godny polecenia, zaufania? Ile trwa wysyłka zwykła za pobraniem? Czy paczka jest dobrze zabezpieczona? Jaką wystawilibyście mu ocenę w skali od 1 do 10? Jakie znacie inne sklepy z grami w podobnych cenach? Chodzi mi głównie o gry na Xbox360, np. Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:47, DJ Szlafrok napisał:

Nie napisałeś, czy kontaktowałeś się telefonicznie. Może spróbuj w ten sposób, bo z własnego
doświadczenia wiem, że jedno mocniejsze słowo przez telefon ma trzysta razy więcej wartości
niż dziesięć mejli.


Dobra, dzisiaj paczka dotarła, 12 dni od daty potwierdzenia zamówienia status zmieniono na WYSŁANE, mimo że towar był dostępny. Na moje maile nadal nie odpowiadają, wysłałem dwa, więc w przyszłości nie kupię nic na wirtusie, wolę allegro, nigdy nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:11, Galadin napisał:

Dobra, dzisiaj paczka dotarła, 12 dni od daty potwierdzenia zamówienia status zmieniono
na WYSŁANE, mimo że towar był dostępny.

To i tak "szybko". Zobacz co ja miałem z dwoma pierwszymi zamówieniami na wirtusie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6972&pid=250

Pare dni temu zamówiłem po raz trzeci. Paczka dotarła po bodaj 4 dniach czyli tak jak miało być.

Podsumowując:
na 3 zamówienia 2 były w terminie. W jednym przypadku czekałem długo aż w końcu doczekałem ( napisałem maila jak ty ale też żadnego potwierdzenia / odpowiedzi nie otrzymałem ). Ceny może i dobre ale obsługa nieco kuleje.
>Na moje maile nadal nie odpowiadają, wysłałem

Dnia 04.12.2008 o 17:11, Galadin napisał:

dwa, więc w przyszłości nie kupię nic na wirtusie, wolę allegro, nigdy nie miałem problemów.

Też chyba powoli przerzucę się na allegro. Głównie za sprawą cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:11, Galadin napisał:

Dobra, dzisiaj paczka dotarła, 12 dni od daty potwierdzenia zamówienia status zmieniono na WYSŁANE, mimo że towar był dostępny. Na moje maile nadal nie odpowiadają, wysłałem dwa, więc w przyszłości nie kupię nic na wirtusie, wolę allegro, nigdy nie miałem problemów.


W sumie Wirtus to w moim wypadku sprawdzony sklep, wszystko jak dotąd było okej. Musiałeś mieć - podobnie jak Kłejk - po prostu pecha. Taka jest już natura i organizacja sklepów internetowych. Kwestia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:30, Kraju92 napisał:

Wiecie może gdzie najtaniej wraz z przesyłką można znaleźć GTA IV?

Są 2 możliwości - na http://www.sklep.psxextreme.pl lub na allegro. Chyba, że chodzi ci o wersję pc - tutaj sklepy typu skąpiec czy wirtus albo 3kropki. :) aha - no i oczywiścię skelp.gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:28, DJ Szlafrok napisał:

internetowych. Kwestia szczęścia.


To ja jestem niezłym pechowcem. Wirtus - czekam tydzień na kuriera, gram.pl - czekałem dwa tygodnie na paczkę (poczta). Poczekam jeszcze do końca tygodnia i najwyżej zamówienie na wirtusie anuluję - przeboleję premierową wersję GW Fac i kupię w platynie w jakimś Empiku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:31, W.S.A.D napisał:

> Wiecie może gdzie najtaniej wraz z przesyłką można znaleźć GTA IV?
Są 2 możliwości - na http://www.sklep.psxextreme.pl lub na allegro. Chyba, że chodzi
ci o wersję pc - tutaj sklepy typu skąpiec czy wirtus albo 3kropki. :) aha - no i oczywiścię
skelp.gram.pl :)


Oczywiście że chodzi mi o wersję na PC bo konsolki nie posiadam :( Na wirtusie jest całkiem tanio, ale droga wysyłka, gram.pl taki wyrównany poziom. Sprawdzę teraz 3kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:34, Kraju92 napisał:

> > Wiecie może gdzie najtaniej wraz z przesyłką można znaleźć GTA IV?
> Są 2 możliwości - na http://www.sklep.psxextreme.pl lub na allegro. Chyba, że chodzi

> ci o wersję pc - tutaj sklepy typu skąpiec czy wirtus albo 3kropki. :) aha - no
i oczywiścię
> skelp.gram.pl :)

Oczywiście że chodzi mi o wersję na PC bo konsolki nie posiadam :( Na wirtusie jest całkiem
tanio, ale droga wysyłka, gram.pl taki wyrównany poziom. Sprawdzę teraz 3kropki.

Polecam jeszcze zajrzeć tutaj - http://www.empik.com/grand-theft-auto-iv-pc-multimedia,prod4620351,p i odebrać w salonie w twoim mieście. Co leszpe - w samym salonie gra jest droższa niż na stronie, więc opłaca się zrobić taki "myk" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzięki wielkie, na pewno się przyda ;)
Czyli wystarczy że zamówię tu na stronie i po prostu pójdę odebrać swój egzemplarz w swoim salonie i zapłacę taką cenę jako tutaj jest? Jeżeli tak to fajnie ;)

KŁEJK
No tak kosztuje 10 zł, ale poczta polska, a ja jeszcze samobójcą nie jestem aby wybierać taką gormę dostawy. Zawsze wybieram kuriera, drożej ale pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:46, Kraju92 napisał:

O dzięki wielkie, na pewno się przyda ;)
Czyli wystarczy że zamówię tu na stronie i po prostu pójdę odebrać swój egzemplarz w
swoim salonie i zapłacę taką cenę jako tutaj jest? Jeżeli tak to fajnie ;)

KŁEJK
No tak kosztuje 10 zł, ale poczta polska, a ja jeszcze samobójcą nie jestem aby wybierać
taką gormę dostawy. Zawsze wybieram kuriera, drożej ale pewniej.

Przy zamawianiu zaznaczysz w opcjach wysyłki "odbiór osobisty w salonie" i zaznaczysz salon z konkretnego miasta :) Sam tak zamówiłem GoW na X-a :) Poczekasz jakiś czas(czasami czekasz jeżeli towar nie jest aktualnie dostępny w sklepie) i mówisz przy kasie o zamówieniu takim i takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:46, Kraju92 napisał:

No tak kosztuje 10 zł, ale poczta polska, a ja jeszcze samobójcą nie jestem aby wybierać
taką gormę dostawy.

Ja zamawiam z różnych serwisów różne produkty i zawsze wybieram taką opcję. Nigdy paczka nie została uszkodzona / zagubiona. Raz tylko czekałem dłużej ale to za sprawą wirtusa a nie dostawcy.
>Zawsze wybieram kuriera, drożej ale pewniej.
Yhym ... a spójrz wyżej na przypadek Adhama. Kupował na wirtusie, wybrał kuriera ... a ile już czeka ? Hm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to fajnie i dzięki że mi o tym powiedziałeś ;) Ja i tak grę biorą sobie na gwiazdkę (lecz po tym co o tej grze słyszałem to aż się boję xD) więc na pewno będzie już dostępna.

KŁEJK
Ale ja i tak nie mam zaufania do poczty polskiej, sam nie wiem dlaczego, może powodem jest to że słyszałem zbyt wiele złego o dostarczaniu paczek przez pp. Sam miałem ostatnio taki przypadek przy zamówieniu w sklepie gram.pl Fallouta 3 i Far Cry'a 2 że czekałem kilka dni dłużej niż powinienem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:46, Kraju92 napisał:

No tak kosztuje 10 zł, ale poczta polska, a ja jeszcze samobójcą nie jestem aby wybierać
taką gormę dostawy. Zawsze wybieram kuriera, drożej ale pewniej.

Tak, ale porównaj sobie z cenami w innych sklepach. Na gramie przesyłka pocztowa przy odbiorze (taka jest jeszcze wg mnie najpewniejsza, bo kurierzy bywają różni, a PP ma opóźnienia właściwie max tydzień, chyba, że to święta) kosztuje bodaj nieco ponad 13 zł (jak źle wiem, to mnie poprawcie, ale niedawno sprawdzałam ceny). Na wirtusie jest to 10 zł. Ja jak zamawiałam dwie gry z wirtusa to dzwoniłam we wtorek, wysłano w piątek i tylko przez opieszałość PP dostałam ją w piątek tydzień później. A wysłano po kilku dniach a nie od razu, gdyż zamówiłam niezbyt często widzianą grę "Beer Tycoon" (dla siostry :P). Ba! Nawet koleś jak dzwoniłam nie wiedział początkowo o jaką grę mi chodzi :P Więc nie uważam wirtusa za drożyznę. Skoro zamawiasz kurierem to porównaj ceny kuriera na wirtusie i np. na gramie, czy cenedze. Bo trudno porównywać np. cenę przesyłki pocztowej na gramie i kurierskiej na wirtusie, czy na odwrót ;P No i jeszcze zwracać należy uwagę jak pakują. Ponoć na cenedze bywa różnie. Ja swojego pudła otworzyć nie mogłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl kurier jest chyba najtańszy bo kosztuje 17 zł, na wirtusie jest to 20 zł, niby 3 zł ale jednak zawsze coś. Dlatego nie lubię pp bo oni często robią tak jak w Twoim przypadku, ale co prawda czasami same sklepy też są winne opóźnieniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie ostatnio przeglądałem amazon.com i zauważyłem co następuje:
Just Cause $9.99
R6 Vegas $17.99
Crysis Warhead $27.99
Code of Honor 2 $19.99*
SAS Secure Tomorrow $19.99**
GRAW2 $13.99
CoD 4 $79.99***
Fallout 3 $34.99
CoD World At War $49.99***

I tu moje uwagi:
* - Lol?
** - LOLOLOLOL?
*** - OMG, nowsze a $30 tansze

Uwagi 2:
American dream for gamers - amazon :p

Uwagi 3 i edit przy okazji
Po cholere CI sprzedaje gry dla polaków po 19.99zł jak od amerykańców ciągnie po $19.99?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować