Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Zamawiałem już kilka razy gry na Wirtusie, zawsze było ok. Ale tym razem nie jest... Zamówiłem sobie 2x Supreme Commander + dodatek (jeden dla kolegi) i pre paida do WoWa (dla tego samego kolegi). Zamówienie składałem w sobotę... poprzednią. Teoretycznie w piątek powinni wysłać, najpóźniej wczoraj. Ale nic, zamówienie ma status "Potwierdzone". Dwa razy wysłałem do nich maila z pytaniem co się dzieje, ale odpowiedzi nie dostałem. Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać cierpliwie aż przyślą lub zadzwonić do nich i ich "opierniczyć" :P. Niestety, wirtus czasem leci sobie w kulki jeśli chodzi o zamówienia. Ato w ogóle nie wysyła paczek, a to wysyła z opóźnieniem. Na maile raczej nie odpowiadają, więc pozostaje kontakt telefoniczny. Jeśli i to nie pomoże a będziesz czekał zdecydowanie zbyt długo, anuluj zamówienie i tyle. No chyba że zapłaciłeś z góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wybrałem płatność przy odbiorze. Poczekam do jutra, wtedy teoretycznie paczka powinna przyjść. Później zadzwonię.
Ale kurde, miałem wielką ochotę pograć w Supreme Commandera przez ferie, a tu sklep odbiera mi marzenia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:00, Ćpunek01 napisał:

Zamawiałem już kilka razy gry na Wirtusie, zawsze było ok. Ale tym razem nie jest...
Zamówiłem sobie 2x Supreme Commander + dodatek (jeden dla kolegi) i pre paida do WoWa
(dla tego samego kolegi). Zamówienie składałem w sobotę... poprzednią. Teoretycznie w
piątek powinni wysłać, najpóźniej wczoraj. Ale nic, zamówienie ma status "Potwierdzone".
Dwa razy wysłałem do nich maila z pytaniem co się dzieje, ale odpowiedzi nie dostałem.
Co poradzicie?


Dzwoń do nich i jeszcze raz dzwoń.

Ja także miałem ostatnio z nim poważni problem. Na swoją paczkę czekałem bez żadnego rezultau miesiąc, aż w końcu anulowałem zamówienie. W międzyczasie zbywany byłem różnymi wymówkami w stylu: mamy problemy z dystrybutorem, paczka wysłana ale kurier nawalił, itd. Z doświadczenie wiem, że na maile nie odpisują, natomiast dodzwonić się do nich nie było wielkim problemem.

Generalnie sklep ten prezentuje bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Mimo atrakcyjnych cen na niektóre gry nie zamierzam już więcej w nim kupować. Szkoda moich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... koleś powiedział mi, że do końca tygodnia powinno być. Tak długo czekają na pre paid do WoWa... to mój pierwszy i ostatni pre paid w tym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też byłem wielokrotnie zapewniany, ale zapewnienia te "trochę" rozmijały się z rzeczywistością. Mam nadzieję, że choć w Twoim przypadku sprawa rozwiąże się w pozytywny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.
Jakie zagraniczne sklepy z grami możecie polecić (nie aukcyjne)? Ewentualnie jakiś rodzimy, który sprzedaje gry z UK? Chwalę sobie przywilej płacenia za paczkę przy odbiorze przesyłki ale nie wiem, czy jest to możliwe przy zamawianiu z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 11:39, hallas napisał:

Pytanie.
Jakie zagraniczne sklepy z grami możecie polecić (nie aukcyjne)? Ewentualnie jakiś rodzimy,
który sprzedaje gry z UK? Chwalę sobie przywilej płacenia za paczkę przy odbiorze przesyłki
ale nie wiem, czy jest to możliwe przy zamawianiu z zagranicy.

http://dvdcrave.com/ http://play-asia.com

Dodane przez wrog (Onlinecenter.pl):

Od siebie dorzucę jeszcze kilka innych ciekawych sklepów:
- http://www.gameplay.co.uk – angielski, więc nie ma co się obawiać o cło. Wysyłka dochodzi w mniej więcej trzy dni. Ceny rzadko są konkurencyjne, ale można za to dostać towar, który w Polsce się nie pojawia. Preordery są najczęściej wysyłane już dwa dni przed oficjalną datą wydania, więc przy dobrych wiatrach przesyłka może dotrzeć do ciebie już w dzień premiery. Koszt wysyłki do Polski – 2,95 GBP.
- http://game.co.uk – również angielski sklep, nieco droższy od gameplay, ale ma swoje zalety. Pierwszą jest to, że można wykupić kartę stałego klienta i zbierać z zamówień punkty, które później wymienia się na zniżki. Największym plusem są jednak pojawiające się co jakiś czas duże promocje. Przykładowo przez całą dobę, co godzinę wyprzedawany jest towar z danego działu i bardzo dużo zniżką (nawet do 50%!).
- http://www.videogamesplus.ca/ – sklep kanadyjski, ma w swojej ofercie gry region free w dobrych cenach. Poza tym zgadza się na oznaczanie przesyłek jako gift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydatna lista - dzięki :)
Zamawiałeś coś kiedyś z gamestation.uk ?
Poszukuję kolekcjonerskich wydań filmów dvd - mogą być używki. Na podanej przez ciebie http://www.gameplay.co.uk znalazłem Command and Conquer - The First Decade za 10 Funciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:06, Evil Khan napisał:

Zamawiałeś coś kiedyś z gamestation.uk ?

Nie zamawiałem jeszcze z zagranicy .

Dnia 02.02.2009 o 12:06, Evil Khan napisał:

Poszukuję kolekcjonerskich wydań filmów dvd - mogą być używki. Na podanej przez ciebie
http://www.gameplay.co.uk znalazłem Command and Conquer - The First Decade za
10 Funciaków :)

Lucky U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:17, Laid back napisał:

Nie mówiąc o Duke Nukem Forever za 29.99 z premierą w marcu ;)

też mi to wpadło w oko - podobnie jak nowy aliens też niby w marcu - w marcu zrobią z tego czerwiec itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:17, Laid back napisał:

Nie mówiąc o Duke Nukem Forever za 29.99 z premierą w marcu ;)

hmmm... kiedy to ja o tej grze pierwszy raz słyszałem... zastanówmy się... bodajże 10-12 lat temu ;PP
Ta gra nie powstała (i nie powstanie), a chyba najwięcej się o niej mówi/mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błech... koleś z Wirtusa zapewnił mnie, że dzisiaj paczka zostanie wysłana. Czyli optymistycznie licząc, w piątek będę miał paczkę. Na koniec ferii, a powinna być na początek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku**a!!! Ten sklep już mocno mnie wkurzył!! W poniedziałek koleś mi powiedział, że najpóźniej wczoraj paczka zostanie wysłana. Teraz dowiedziałem się, że pod koniec tego tygodnia. Podobno dystrybutor nie dostarczył jeszcze tego pre paida z powodu... OPADÓW ŚNIEGU!!! No śmiech na sali!! Od prawie 3 tygodni nie mogą dostarczyć tej pierdzielonej karty?! Z powodu śniegu?? No o ile w górach tego śniegu trochę jest, to w centrum Polski może być tego śniegu tyle, że uniemożliwi on transport?!

Chyba anuluję to zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz muszę polecić Wirtusa - przesyłka przyszła po 2 dniach od nadania, ceny fajne bardzo, jestem zadowolony z ich usług :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania: Otóż chciałem sobie na pożal się Boże wirtusie zamówić gry. Zamówienie złożyłem w piątek wszystko ładnie, dzisiaj czwartek mam nadal "Potwierdzone". Wysałem im maila, nic, nie odpisali, to dzisiaj się wkurzyłem wysłałem maila z tym, że chcę anulować zamówienie.
I tu są moje dwa pytanie:
1. Czy mail o treści "chciałbym anulować zamówienie nr ..." wystarczy?
2. Czy jeśli o dziwo by przysłali np. to jutro to mam prawo do odmowy odbioru, czy muszę przyjąć i odesłać im to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:38, trutututu napisał:

1. Czy mail o treści "chciałbym anulować zamówienie nr ..." wystarczy?

Tak, ale lepiej zadzwonić. Załatwione od ręki.

Dnia 19.02.2009 o 15:38, trutututu napisał:

2. Czy jeśli o dziwo by przysłali np. to jutro to mam prawo do odmowy odbioru, czy muszę
przyjąć i odesłać im to?

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, ale moim zdaniem nie musisz odbierać paczki.

Mam pewien problem - Szukam sklepu zagranicznego, w którym dostanę - Metal Gear Solid: The Essential Collection. Chodzi o sklep, który będzie miał możliwość wysyłki do Polski. Cena nie gra roli : ). Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować