Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Myślę że jeśli będzie 80 punktów odbioru osobistego sklepu gram.pl w Polsce to gram.pl będzie miało najlepszy sklep w Polsce. A teraz bardzo lubię też zaglądać na merlina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus sobie leci ze mną w kulki chyba. Zamawiałem u nich trzy razy gry, nigdy nie było problemu (no, raz coś dłużej czekałem, ale wysłałem maila i gry przyszły po dwóch dniach). Teraz jest inaczej. Zamówiłem sobie w czwartek Team Fortress 2, niezwykle napalony na tą grę i Crysisa dla brata. Od czwartku zamówienie ma status "Potwierdzony". W poniedziałek wysłałem im maila, z dodatkową prośbą o dorzucenie Civ 3. Do tej pory zamówienie jest "Potwierdzone", Civ 3 nie dorzucone. Wkurzyłem się, ale nic. Dzwonię. Tyle, że nikt nie odbiera. Co to ma do cholery być? Ma ktoś jakąś radę?
EDIT: Dobra, wpadłem na coś. Na stronie podają swój adres, potrzebuję już tylko bomby w kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2009 o 14:15, Madoc napisał:

EDIT: Dobra, wpadłem na coś. Na stronie podają swój adres, potrzebuję już tylko bomby
w kopercie.


Pod tym adresem nikogo nie ma. W poniedziałek zamówiłem grę, we wtorek była gotowa do odbioru. Pojechałem wczoraj - zamknięte, telefonu nikt nie odbiera. Dziś próbuję się dodzwonić, ale nadal nikt nie odbiera. Dobrze, ze nie wpłacałem kasy z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2009 o 10:04, Dranimrev napisał:

Pod tym adresem nikogo nie ma. W poniedziałek zamówiłem grę, we wtorek była gotowa do
odbioru. Pojechałem wczoraj - zamknięte, telefonu nikt nie odbiera. Dziś próbuję się
dodzwonić, ale nadal nikt nie odbiera. Dobrze, ze nie wpłacałem kasy z góry...

Sprawa wyjaśniona, przy okazji, wyjaśniony również Twój problem :) Zadzwoniłem do nich, w końcu ktoś odebrał (ale chyba rozmawiali ze mną przez krótkofalówkę, taka była jakość dźwięku). Okazało się, że mieli przeprowadzkę i problemy z dostawą, więc Team Fortress 2 zamówiony przeze mnie dojdzie do nich dopiero jutro, więc przesyłkę otrzymam w poniedziałek-wtorek. Zadzwoń do nich i wyjaśnij sprawę, powinni odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym napisać że nie polecam kupować w sklepie ultima.pl-zwykli oszuści-wczoraj zamówiłem i potwierdziałem kupno Kotor''a 2 a dziś oni mi te zamówienie...anulowali,czy to przypadkiem nie jest karalne przez BOK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:21, Dead-pl napisał:

Hmm... dziwna sprawa, zamawiam od nich często gry na X''a i ani razu nie było problemu...
jesteś odosobnionym wyjątkiem :P


Ok rozumiem:) Ale cyz to "podpada" pod BOK[Biuro ochrony konsumenta] nie mówie że chcę im zaszkodzić ale chcę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem kilka razy a kupuję dużo. Poszło pewnie o to ze w momencie zamawianie nie mili tego na stanie i mieć nie będą bo już nie jest produkowane etc. Ich błędem były to że mogli by chociaż maila posłać. Ostatnio tak miałem jak chciałem w Merlinie kupić kolekcjonerkę PC Bioshockka. Maila wysłali, zamówienie anulowali, potem towar zdjęli ze sklepu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:15, NecroVisioneR napisał:

Chciałbym napisać że nie polecam kupować w sklepie ultima.pl-zwykli oszuści-wczoraj zamówiłem
i potwierdziałem kupno Kotor''a 2 a dziś oni mi te zamówienie...anulowali,czy to przypadkiem
nie jest karalne przez BOK??


Czy oszustami ich nazywasz tylko dlatego ze anulowali Twoje zamowienie?? Nic chyba nie ukradli, nie zabrali ani nie kazali zaplacic Tobie za to zamowienie. Nie przyszlo Tobie do glowy, iz byc moze po prostu okazalo sie, iz danej rzeczy nie ma w magazynie?? Chyba lepiej w takim wypadku anulowac zamowienie niz wodzic za nos Ciebie (ciekawe jakbys ich w takim wypadku nazwal skoro juz sa oszustami).
Poza tym chyba najrozsadniejszym wyjsciem byloby sie skontaktowac z nimi i zapytac o co chodzi a nie od razu sie pienic i od BOK''ow wyzywac. Swoja droga, anulowanie zamowienia nijak sie do tego biura nie nadaje a i odstapic od umowy ma prawo takie samo sprzedawca jak i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale to jest sklep który chwali sie laurami konsumentów itp.dziwna sprawa bo wiesz chyba na czym polega zamawiania danego towaru w sklepie internetowym?Zamawiasz i jest on ci rezerwowany-więc jakim cudem towar który wczoraj by[został mi ZAREZERWOWANY
] dzisiaj znika?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:12, NecroVisioneR napisał:

Ok ale to jest sklep który chwali sie laurami konsumentów itp.dziwna sprawa bo wiesz
chyba na czym polega zamawiania danego towaru w sklepie internetowym?Zamawiasz i jest
on ci rezerwowany-więc jakim cudem towar który wczoraj by[został mi ZAREZERWOWANY
] dzisiaj znika?!

Rozne rzeczy sie zdarzaja w sklepach, czasami po prostu moze sie zdarzyc iz zostala ostatnia sztuka danego towaru, ktora akurat jest uszkodzona. Czasami sa bledy podczas inwentaryzacji, czasami ktos cos wyniesie z magazynu. Kazdy ma prawo do bledu i lepiej chyba iz zamowienie zostalo anulowane i wiesz na czym stoisz, niezeli mialbys byc wodzony za nos przez kolejne tygodnie. Tak przynajmniej jest wszystko jasne i mozesz zamowic ro cos gdzie indziej.
Wedlug mnie to wlasnie jest profesjonalne zachowanie, przyznanie sie do bledu i pozwolenie konsumentowi (Tobie) na zakup w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić produkt w sklepie sklep.focus.pl .I stąd pytanie. Czy to dobry sklep(w tym sensie cz wysyła towar na czas,nie uszkodzony albo czy nie kantuje dając piraty ewentualnie nic nie wysyłając itd. Nie chodzi mi o ceny bo są raczej wysokie) Pytam bo produkt który kupuje jest(chyba) dostępnym tylko w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 19:47, NecroVisioneR napisał:

> Co sadzicie o sklepie http://sklep.gry-online.pl/ ?? Moge tam zamawiac bez strachu
o
> przesylke(uszkodzenia, termin itp.)?

Myślę że tak,ponadto będziesz miał spore gratisy/przywileje na gol''u :)



O jakich gratisach mówisz, co to może być konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 19:47, NecroVisioneR napisał:

> Co sadzicie o sklepie http://sklep.gry-online.pl/ ?? Moge tam zamawiac bez strachu
o
> przesylke(uszkodzenia, termin itp.)?

Myślę że tak,ponadto będziesz miał spore gratisy/przywileje na gol''u :)


Mam nadzieje, bo ostatnio zawiodłem sie na wirtusie ;( Paczka nie byla w terminie, a opakowanie z gra bylo troszeczke uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 12:52, NecroVisioneR napisał:

Zdarza się wszystkim,ale jednak ceny w sklepie gol''a nie powalają-drogo tam...


Jak dla mnie ceny sa normalne, jak wszedzie. Przynajmiej tych produktow ktore mnie interesuja. Do tego sa one dostepne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować