Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2009 o 13:01, xadras95 napisał:

> Zdarza się wszystkim,ale jednak ceny w sklepie gol''a nie powalają-drogo tam...


Jak dla mnie ceny sa normalne, jak wszedzie. Przynajmiej tych produktow ktore mnie interesuja.
Do tego sa one dostepne ;p


A dla mnie najlepsze ceny ma 3kropki i teraz tylko tam zamawiam gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś godne uwagi sklepy internetowe z grami w Wielkiej Brytanii? Głównie chodzi mi o dostępność różnych gadżetów związanych z grami, o które w Polsce trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 11:44, xD_ominik napisał:

Myślę że jeśli będzie 80 punktów odbioru osobistego sklepu gram.pl w Polsce to gram.pl
będzie miało najlepszy sklep w Polsce. A teraz bardzo lubię też zaglądać na merlina.pl


No co jak co, ale sklep gram.pl do najtanszych nie nalezy. Juz MM jest tanszy. Chociaz BARDZO wczesnie sprzedaja pre-ordery, to i tak wole kupowac na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 12:43, predatorro napisał:

No co jak co, ale sklep gram.pl do najtanszych nie nalezy. Juz MM jest tanszy. Chociaz
BARDZO wczesnie sprzedaja pre-ordery, to i tak wole kupowac na allegro.

W gram.pl zawsze jest taniej niż w media markt o te kilka wPLNów. Nie spotkałem się aby było drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mówić, że w sklepie.gram.pl jest drogo (no bo tanio nie jest), ale za to nigdy nie miałem żadnych problemów. Czasem przesyłki zdarzały się opóźniać, ale max. po 2 dniach były już u mnie, a zamówiłem tu gier sporo. W wirtusie za to miałem już problemy, musiałem dwa razy dzwonić i w końcu po ponad tygodniu anulowałem przesyłkę. Podobną sytuację miałem w empik.com, zamówiłem tam dwie gry, przez dobry tydzień nie było zmiany statusu na wysłane, tak więc zadzwoniłem do nich i stwierdzili, że jeden z produktów nie jest dostępny, chociaż na stronie pisało, że jest (!). Postanowiłem więc zmienić zamówienie, bo w sumie ta gra nie była mi do szczęścia potrzebna i chciałem inną. Po kilku dniach bez odzewu znów zadzwoniłem i okazało się, że zamówienie nie jest w ogóle zmienione, a jednej z gier jak nie było tak nie ma. Podziękowałem za współpracę i zamówiłem na ultimie. Z ultimą nie miałem problemów, bo zamówiłem tam tylko raz, no ale czytam, że też mieliście jakieś problemy. Jak dla mnie, mimo ceny gram.pl jest najlepszy. Nie liczę MM i Empiku zwykłego, no bo zawsze najbardziej lubię wziąć grę z półki i pójść do kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,nigdy ale to nigdy nie kupujcie w skpeie 3kropki.pl as to dlatego żę
- obsługa nir kompetentna
- błędne info. o grach[produktach]
-kurier za 20 zł...n/c
-nie trzymanie terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Zamówiłem FUEL na Ultimie i pisze mi, że muszę potwierdzić zamowienie.
Sprawdzam mejla, nie ma tam żadnej wiadomości od ultima.pl.
Zamówienie złożyłem gdzies o 13.
Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 16:28, Kirabaxior napisał:

Mam pytanko.
Zamówiłem FUEL na Ultimie i pisze mi, że muszę potwierdzić zamowienie.
Sprawdzam mejla, nie ma tam żadnej wiadomości od ultima.pl.
Zamówienie złożyłem gdzies o 13.
Pomoże ktoś?


Napisz ty do nich że potwierdzasz zamówienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę zadzwonić do Biuro Obsługi Klienta Ultimy, tak będzie najszybciej i najpewniej (maile lubią się gubić, np. za sprawą filtrów antyspamowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 18:37, Blackhand napisał:

Radzę zadzwonić do Biuro Obsługi Klienta Ultimy, tak będzie najszybciej i najpewniej
(maile lubią się gubić, np. za sprawą filtrów antyspamowych).

Sprawa nie aktualna, wczoraj napisałem, dziś rano potwierdzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Tak sobie przeglądam sklepy tyle, że w rejonie UK i widzę, że jedyna możliwość zapłaty za przesyłkę to karta. Może to głupio zabrzmi, ale czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mogę taką kartę zdobyć aby robić zakupy w tego typu sklepach. Mam konto w banku i tą zwykłą kartę, ale to raczej nie o nią chodzi. Prosiłbym bardzo : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój nie oferuje jakiejś karty do płacenia w internecie zostaje ci jeszcze karta kredytowa, to primo. Secundo możesz przerzucić się na bank który takie karty daje, np. mBank, Bank Zachodni, tercjo możesz kupić kartę pre paid do płatności w internecie, nie musisz wtedy mieć w danym banku konta. Oferuje takie np. Bank Zachodni. Polecam też założyć sobie konto w Pay Palu, ogromna większość sklepów go preferuje a możesz go zasilać kasą z karty lub przelewem z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.fajny.pl, na Allegro działają jako sklep_Galaktyka - warto sprawdzać ich ceny, bo na ich aukcjach czasem można kupić gry taniej, niż w ich sklepie internetowym. Tak czy siak, "parę" zakupów u nich zrobiłem i nigdy nie miałem powodów do narzekania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować