Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 22:42, Madoc napisał:

Zamawiał ktoś coś w merlinie? Fajne rzeczy tam znalazłem i chyba się skuszę.

Kupowałem u nich płyty muzyczne. Po mimo wyboru kuriera na paczkę czekałem tydzień. Dwa przypadki, oba ta sama sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z:
-Allegro - no wiadomo, że zależy na kogo się trafi, ale kupując u SS problemu nie ma
-Empik - odbiór osobisty w Opolu, wszystko OK, szkoda tylko, że nie powiadomili mnie, że gierka jest już do odebrania i sam musiałem pisać
-Merlin - kupowałem co prawda muzykę, ale wszystko było ok więc z grami pewnie tak samo :)
-Wirtus - bez problemu
I to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nigdy nie zamawiałem gry z sklepów internetowych. Ale ostatnio wygrałem grę, a paczka ma przyjść ze sklepu Wirtualny Punkt. Paczka została wysłana we wtorek albo środę w zeszłym tygodniu i do tej pory nie doszła. Mieliście kiedyś takie przypadki, że musieliście bardzo długo czekać na przesyłkę? Bo ja myślałem, że to do 3 dni, ale przyszło mi się rozczarować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 11:55, NdysH napisał:

A ja ponawiam pytanie czy znacie jakiś sklep z dużą biblioteką gier na PS2 ??

Może Menago? Mają tam 433 dostępne tytuły na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 11:58, Damianuss1 napisał:

> A ja ponawiam pytanie czy znacie jakiś sklep z dużą biblioteką gier na PS2 ??
Może Menago? Mają tam 433 dostępne tytuły na PS2.

Dzięki...
Drugi raz mi już dziś pomagasz jesteś lepszy niż wujek google:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trochę sobie poczekasz ;). Niestety, zazwyczaj w takich wypadkach wysyłka jest realizowana jako paczka zwykła (w przypadku skner - przesyłka polecona, listem zwykłym już chyba nikt nic nie wysyła ze względu na złodziei...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś w sklepie 3kropki.pl ?Jak szybka jest realizacja zamówienia i czy towar jest zgodny z opisem?
Jest na wirtusie Planescape Torment,bo szukam szukam i nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś tani, sprawdzony sklep internetowy gdzie mógłbym kupić kartę pamięci 8 MB do PS2, futerał do PS2 i jakies gry na PS2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 18:24, raven91 napisał:

Kupował ktoś w sklepie 3kropki.pl ?Jak szybka jest realizacja zamówienia i czy
towar jest zgodny z opisem?
Jest na wirtusie Planescape Torment,bo szukam szukam i nie mogę znaleźć.


3kropki.pl bardzo dobry sklep, niskie ceny, dobry kontakt, sporo towaru, który zgadza się z opisem i szybki czas przesyłki. Polecam ;D Zamawiałem stamtąd DeathAddera+Goliathusa. Tanioszka i jestem w pełni zadowolony ;D

1096
Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby zamówić grę na wirtus.pl muszę mieć konto? Jakie jest wasze zdanie na temat sklepu i czy zdarzyło wam się, że paczka nie dotarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:30, SongoX napisał:

Czy aby zamówić grę na wirtus.pl muszę mieć konto?


Jeśli chcesz grę zamówić przez internet to konto jest wymagane aby dokonać transakcji, natomiast jeśli z jakiś powodów nie chcesz go sobie zakładać to zawsze grę możesz zamówić telefonicznie. Osobiście jednak bardziej polecam to pierwsze rozwiązanie.

>Jakie jest wasze zdanie na temat sklepu

Dnia 29.07.2009 o 16:30, SongoX napisał:

i czy zdarzyło wam się, że paczka nie dotarła?


W Wirtusie kupowałem już ponad 10 gier i wszystkie do mnie dotarły, choć pojawiły się pewne zaciachy przy zamówieniu Dooma 3 (jednak gdybym zamówienie było składane przez neta to pewnie by wszystko poszło bez żadnych problemów), ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. W każdym bądź razie sklep mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem stamtąd dwie gry za pobraniem. Zamówienie złożyłem w czwartek wieczorem, a paczka była u mnie tego samego dnia, tyle, ze tydzień później. Nie jest to może najkrócej, jednak ważne, że nieuszkodzona paczka w końcu do mnie trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:37, dave03 napisał:

/../


Właśnie myślę nad zakupem tego CoD MW 2, bo cena jest bardzo przystępna, a neta mam od niedawna i jeszcze nie zamawiałem gier przez internet i chciałem się dowiedzieć trochę o wirtusie ;)) Dzienx za pomoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym sobie zamówić pudełkową wersję Orange Boxa ale czy moglibyście mi doradzić jakiś sklep internetowy ? Mam dwa warunki:

1. Musi być płatność przy odbiorze.
2. Jakby mnie nie było w domu to mogę iść na pocztę z awizo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:42, igor8472 napisał:

Ze sklepów ''uniwersalnych'' nie firmowych dystrybutorów polecam wirtus.pl i sklepy internetowe
sprzedawców z allegro np. timsoft.pl, uru.pl.


Heh... chcę założyć konto na wirtusie ale zastanawia mnie... po co im numer telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:46, Chlorofil napisał:

> Ze sklepów ''uniwersalnych'' nie firmowych dystrybutorów polecam wirtus.pl i sklepy
internetowe
> sprzedawców z allegro np. timsoft.pl, uru.pl.

Heh... chcę założyć konto na wirtusie ale zastanawia mnie... po co im numer telefonu
?



Zapewne żeby skontaktowac się, gdy zdarzy się jakiś pomyłek, i np. zamówiona przez Ciebie gra będzie niedostępna. Albo żeby przekazac kurierowi. Lecz kupuję na wirtusie od lat i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby tego mojego numeru użyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować