Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

kupował ktoś na bestgame.pl ? jak to możliwe , że mają tak tanio np.
theatre of war 2 kursk na muve.pl jest za 80 zł, a na bestgame.pl za 40 zł ? połowę taniej ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:50, ev1l_on3 napisał:

kupował ktoś na bestgame.pl ? jak to możliwe , że mają tak tanio np.
theatre of war 2 kursk na muve.pl jest za 80 zł, a na bestgame.pl za 40 zł ? połowę taniej
?!


Pełno idiotów jest w sieci. Mało to razy widziałem grę rok po premierze w cenie wyższej, niż tak, która miała wtedy miejsce? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. W jakich polskich sklepach internetowych z grami można zamówić gry z wysyłką za granicę? Najlepiej aby można było zrobić to na zasadzie kilku gier w jednej paczce. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że przesyłka będzie droższa niż na terenie kraju. Mieszkam w Szkocji, ale tutaj nie ma za bardzo takich serii jak Kolekcja Klasyki czy Extra Klasyka i ciężko mi znaleźć jakieś dobre ceny dla wielu gier.

Edit: Mam na myśli sklepy oprócz Empiku i Ultimy bo z tego co się orientuję to one wysyłają. I czy to prawda, że gramowy sklep nie wysyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym sklepie?

www.taniegry.pl

Mają kilka fajnych cen i dużo starszych tytułów i z tego co widze to większość jest to premierowe wydanie i zastanawiam się czy nie kupić czegoś, ale nie znalazłem opini innych osób. Tak więc jeśli ktoś kiedyś kupował na taniegry.pl to prosze o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany, to mam do oddania za free kody rabatowe na Zavvi, Myprotein.com i MyLabel.co.uk. Kod na Zavvi jest unikatowy, jednorazowego użytku, daje rabat na kwotę 5 funtów przy zakupach za >45 funtów, kody na Myprotein.com i MyLabel.co.uk chyba są wielokrotnego użytku, możliwe, że można je też znaleźć gdzieś w Internecie (dają rabaty także po 5 funtów przy zakupach za >20 na Myprotein.com i >30 na MyLabel.co.uk). Kontakt w sprawie kodów najlepiej przez Tlena (blackhandpl) lub e-mail (wystarczy do mojego identyfikatora z Tlena dodać @o2.pl).
Ważne! Kody są ważne tylko do 31 sierpnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś kiedyś z gamecodes.pl? Kupiłem wczoraj wieczorem u nich kod do LEGO Universe. Teoretycznie miałem go otrzymać natychmiast, przyszedł mail z informacją o przyjęciu płatności, ale kodu nie ma. Wysłałem maila z pytaniem o co chodzi, w odpowiedzi otrzymałem od nich (uwaga!) prośbę o podanie im moich danych do Steam, to sami mi dodadzą kod... Bo jakieś ograniczenia regionalne rzekomo występują.

Pominę tu absurdalność "ograniczeń regionalnych", ale prośba o dane do Steam jest mocno podejrzana. Oczywiście nie wysłałem, wysłałem pytanie, do czego im te dane, skoro LEGO Universe nie wymaga Steama oraz zażądałem natychmiastowej wysyłki kodu bądź zwrotu pieniędzy.

Dziwne to trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 10:51, Ring5 napisał:

Dziwne to trochę...


To nie jest dziwne. To jest ewidentna próba wykradzenia Twojego konta Steam. Najlepsze jest to, że wciąż ludzie się na nią nabierają i przez to jest wciąż stosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 10:54, Henrar napisał:

To nie jest dziwne. To jest ewidentna próba wykradzenia Twojego konta Steam.


Ok, ale to teoretycznie sklep, który ma kilkadziesiąt tysięcy pozytywów na allegro, certyfikat zaufanej strony... Tego typu zagrywki spodziewałbym się ze strony firmy krzak, a nie kogoś, kto już kilka ładnych lat utrzymuje się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację ze sklepem, który miał w ciul pozytywów.

Zaufałem i dałem swoje dane. Do dzisiaj wszystko jest OŁKEJ. Aktywacja była niemal /natychmiastowa/, choć dane podałem o jakiejś nieludzkiej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 11:00, ww3pl napisał:

Zaufałem i dałem swoje dane.


Ja jestem trochę mniej ufny. Rozumiałbym jeszcze, gdyby rzeczywiście chodziło o grę Steamową. Ale LEGO Universe nie potrzebuje Steama, nie rozumiem zatem, co ma piernik do wiatraka. To trochę tak, jakbym pojechał do mechanika na zmianę oleju, a on poprosił mnie o klucze do mieszkania...

Poza tym to zwykły pre-paid, dodawanie czegokolwiek do Steam nie jest tu konieczne, ja już mam konto na LU. Tym bardziej mnie to wszystko dziwi i chyba sobie po prostu do nich zadzwonię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszła jedna z przesyłek z Zavvi i wiecie, co znalazłem po otwarciu poza zakupionym towarem?

Spoiler

Kupon rabatowy na wina

:D. A już myślałem, że po tym, jak mi z Kompanii Graczy przyszedł mail z ofertą sklepu bron.pl nic mnie nie zaskoczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 17:30, Blackhand napisał:

Dzisiaj mi przyszła jedna z przesyłek z Zavvi i wiecie, co znalazłem po otwarciu poza
zakupionym towarem?

Spoiler

Kupon rabatowy na wina

:D. A już myślałem, że po tym, jak
mi z Kompanii Graczy przyszedł mail z ofertą sklepu bron.pl nic mnie nie zaskoczy :D.

Jeśli się upijesz gra będzie wydawała się lepsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 17:33, gracz_155 napisał:

...
Jeśli się upijesz gra będzie wydawała się lepsza ;-)


Na Zavvi niemal wyłącznie kupuję płyty z muzyką, jak do tej pory kupiłem tam tylko jedną grę (Theme Hospital) i to nie ona przyszła w tej przesyłce. W sumie niby wokalista The Pogues (bo to właśnie ich płyta była) miał jakieś problemy z uzależnieniem od alkoholu (tak twierdzi Wikipedia), ale żeby zakładać, że każdy, kto słucha ich muzyki, ma tak samo... A poza tym - nieopłacalny deal, niby rabat opiewa na 40 funtów ale i tak musiałbym drugie tyle dołożyć z własnej kieszeni ;) (nie wspominając o tym, czy w ogóle taka przesyłka by do mnie dotarła - niekoniecznie muszą takie rzeczy wysyłać do Polski, mogłoby nie przejść przez Urząd Celny, mogłaby do mnie dotrzeć paczka ze stłuczką szklaną ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś kiedyś coś w Game.co.uk? Moja paczka zamówiona w ostatnim tygodniu września stamtąd jeszcze nie dotarła, więc zastanawiam się czy nasza ukochana poczta polska mi gry nie ukradła. Jaki jest średni czas dostawy stamtąd? Niby jest napisane od 3 do 5 dni roboczych a mijają już jakieś dwa tygodnie. Nigdy jeszcze tak długo nie czekałem (z Amazona szły np. góra tydzień). Nie wiem czego tylko oni używają - z Amazona dostarczał DHL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niepokoić możesz się zacząć dopiero po więcej, niż 2-3 tygodniach:). Taki zavvi wysyła do Polski pocztą lotniczą, ale większość przesyłek przed wyruszeniem w drogę po Polsce musi swoje przeleżeć w Urzędzie Celnym, ponadto PP do demonów szybkości nie należy. Tak więc trwa to zwykle półtorej do dwóch tygodni (tak było ostatnio - przesyłka nadana 21.09 dotarła do mnie dokładnie 5.10), pewnie z innymi sklepami z UK jest podobnie (tymi, które korzystają z usług poczty, kurier to zupełnie inna śpiewka).

Swoją drogą, wciąż mi nie wysłali jednego elementu zamówienia, cały czas mam "Awaiting Stock Pick", mimo, że w "Dispatch Date" jest wpisane "21/09/2011" :D (a do tego towar rzekomo jest dostępny w przeciągu 3 dni). A co lepsze, ostatnio w ogóle mi nie przychodzą maile "Your order has been despatched" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 17:29, Blackhand napisał:

Myślę, że niepokoić możesz się zacząć dopiero po więcej, niż 2-3 tygodniach:). Taki zavvi
wysyła do Polski pocztą lotniczą, ale większość przesyłek przed wyruszeniem w drogę po
Polsce musi swoje przeleżeć w Urzędzie Celnym, ponadto PP do demonów szybkości nie należy.

W takim razie ciekawe jak to jest, że Amazon może tak szybko. Kiedyś też miałem z zamówionym komiksem (używanym) złe doświadczenie, bo przyszedł po jakimś miesiącu (no w zasadzie trochę krócej, bo wysyłali go po raz drugi mi jak pierwszy wysłany nie dotarł). W dodatku był dostarczany przez coś chyba jeszcze gorszego od poczty polskiej - inpost się zwali. Zostawili tylko awizo i musiałem jechać na jakieś zadupie aby paczkę odebrać, bo okazało się, że drugi raz już nie będą rozwozić (telefon w dodatku mieli ukryty, jedynie zdobyć się go dało przez główną infolinię). Mam nadzieję, że Game nie wysyła przez to tylko przez DHLa...

Dnia 06.10.2011 o 17:29, Blackhand napisał:

Tak więc trwa to zwykle półtorej do dwóch tygodni (tak było ostatnio - przesyłka nadana
21.09 dotarła do mnie dokładnie 5.10), pewnie z innymi sklepami z UK jest podobnie (tymi,
które korzystają z usług poczty, kurier to zupełnie inna śpiewka).

Dokładnie, zwykle tyle czekałem zamawiając z brytyjskiego Amazona, więc nie widzę sensu aby miało to trwać dłużej a jedyne co można obwiniać to nieudolność naszej poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj produkt na wirtusie, ale dziś postanowiłem z niego zrezygnować. Niestety od razu zrealizowałem przelew i chciałbym wiedzieć czy istnieje jeszcze szansa na anulowanie zamówienia?
Szkoda, że mają trochę poplątane dane odnośnie godzin pracy DOK, bo tak to zadzwoniłbym przed 15:30 (spojrzałem najpierw do działu jak anulować zamówienie, gdzie jest błędna godzina 17:30)
http://sklep.wirtus.pl/pomoc/anulowanie
http://sklep.wirtus.pl/pomoc/kontakt

Zapewne jakieś działanie będę mógł podjąć dopiero w poniedziałek? Ale to chyba będzie już za późno na cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Jeżeli nie masz tego już wysłanego to) Zawsze możesz zadzwonić w poniedziałek. Możesz też napisać maila, przeczytają go poniedziałek(nie wiadomo o której), bo zależnie od dostępności towaru, proces "przygotowania do wysyłki" może przecież trochę potrwać.
Bo przecież przez weekend tego nie wyślą, chyba, że masz już status zrealizowane zamówienie?(nie znam się na statusach zamowienia w wirtusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status - oczekuje na wpłatę.
Maila już wysłałem, ale z racji tego, że w poniedziałek dostęp do internetu będę miał dopiero wieczorem, to chyba lepiej jak zadzwonię z rana i się upewnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować