Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Czy ktoś składał ostatnio zamówienie w Wirtusie? We wtorek zamówiłem Diablo III, mieli akurat dostępne. Zapłaciłem od razu z góry, po czym w środę status zamówienia zmienił się na "potwierdzone" i taki jest do teraz. Od dwóch dni piszę do nich i dzwonię i zero odzewu :/
Już kiedyś u nich kupowałem i nie było żadnych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś kiedyś grę na wirtusie ? Kusi mnie ich oferta
http://sklep.wirtus.pl/produkt/681248#opis

SR Edycja Specjalna za 60zł. Trochę podejrzana cena... tym bardziej jest to dziwne bo za tyle wchodzi teraz SR 3 w Platynowej Kolekcji więc może nazwy nie zmienili i pudełka. Nie chciałbym kupić i nie dostać tego co zamawiałem. Jak to wygląda z tym wirtusem ? Napisałem do nich emaila ale nie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 13:43, Chlorofil napisał:

Kupował ktoś kiedyś grę na wirtusie ? Kusi mnie ich oferta


Ja dużo razy zamawiałem - za każdym razem byłem zadowolony :)

Oni często takie promocje robią to norma, więc śmiało możesz zamówić i się o nic nie obawiaj.


Dodam, że tę grę którą chcesz kupić można dostać taniej na Allegro - po 50zł + wysyłka :P

EDIT 2

Łap link:
http://allegro.pl/saints-row-the-third-pc-pl-edycja-specjalna-nowa-i2433261993.html

to jest aukcja tej firmy wirtus.pl na allegro i masz za 50zł tutaj, a w sklepie po 60zł sprzedają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy tam kupowałem, raz SupComa z dodatkiem ze Złotej Kolekcji za 30 zł, drugi raz C&C: The First Decade za 80 zł, nie było problemów. Z tym, że wybierałem płatność za pobraniem (przy odbiorze przesyłki), najwyraźniej w Wirtusie mają problemy z zamówieniami opłaconymi z góry, bo ludzie, którzy na ten sklep narzekają, najczęściej wybierają właśnie taką formę płatności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2012 o 14:33, Chlorofil napisał:


Dzięki tylko trochę dużo negatywów i neutralnych...

A bo wirtus to taki dziwny sklep. Jak wszystko mają to Ci to wyślą od razu, spuer wszystko. Tak miałem kilka razy.
Z drugiej strony dwa razy na przesyłkę czekałem trochę czasu, bo np. nie mieli jednego z trzech produktów, które zamawiałem. Z tym, że przy tym produkcie, co niby go nie mieli widniało cały czas "produkt dostępny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otóż chce zakupić sobie gre Dragons Dogma na ps3 i tak patrze na ceneo ceny 199,220,179 a tu nagle oferta sklepu Ultima 119 zł. Czy jest w tym jakiś haczyk? Bo ta cena jest naprawde niska i czy sklep jest godny zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 16:28, seroero napisał:

Mam pytanie otóż chce zakupić sobie gre Dragons Dogma na ps3 i tak patrze na ceneo ceny
199,220,179 a tu nagle oferta sklepu Ultima 119 zł. Czy jest w tym jakiś haczyk? Bo ta
cena jest naprawde niska i czy sklep jest godny zaufania?


Moim zdaniem sklep naprawde godny zaufania. Co do ceny - ultima czasami robi naprawde niezle promocje ( vide Codex Edition za 99 zł). Wiec ja Ci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi podać na przykładzie jak adres wpisać na thehut.com? Otóż jak na razie to u mnie wygląda tak(mieszkam w bloku), w nawiasach losowe przykłady:
Name: Imię Nazwisko
Address: Miasto (Szczecin)
Ulica (ul. 3 Maja)
Numer ulicy (7)
Numer mieszkania (9A)
Country: Poland
Postcode: Kod pocztowy miasta (xx-xxx)
Czy to jest poprawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 16:28, seroero napisał:

Mam pytanie otóż chce zakupić sobie gre Dragons Dogma na ps3 i tak patrze na ceneo ceny
199,220,179 a tu nagle oferta sklepu Ultima 119 zł. Czy jest w tym jakiś haczyk? Bo ta
cena jest naprawde niska i czy sklep jest godny zaufania?

Bierz nie zastanawiaj sie...
Aż mnie dziwi, że ktoś si pyta czy Ultima jest zaufana. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś może ostatnio coś z sklepe? Strasznie słaby kontakt z tym sklepem, niby mają numery gg, fejsa i telefony, ale perfidnie nie da rady się z nimi skontaktować. Zapłaciłem za grę z góry, ale okazało się, że nie ma jej na stanie bo ktoś sprzątną mi ostatnią sztukę. Miała być dostawa, ale nadal nic nie wiem co z tą grą, geeez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na wirtusie dziś coś koło 17 zamówiłem towar (dokładniej Dark Souls ES :D) i wybrałem wybór dostawy przez kuriera,jest jakaś szansa,że dojdzie mi juz w środe? Bardzo mi na tym zależy,i specjalnie wziąłem droższy sposób dostawy aby mieć grę jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 23:43, bobobo napisał:

Jeżeli na wirtusie dziś coś koło 17 zamówiłem towar (dokładniej Dark Souls ES :D) i wybrałem
wybór dostawy przez kuriera,jest jakaś szansa,że dojdzie mi juz w środe? Bardzo mi na
tym zależy,i specjalnie wziąłem droższy sposób dostawy aby mieć grę jak najszybciej.


Dzisiejsze zamówienie powinno zostać wysłane następnego dnia, tak więc jeśli kurier nie zginie gdzieś po drodze to powinieneś mieć paczkę we środę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łołoło,czegoś tu nie rozumiem. Jakim cudem przelew,który wykonałem o 17 wczoraj,dzisiaj o tej samej porze jeszcze nie przyszedł? W statusie mam cały czas: oczekuje na wpłatę,a jestem pewny,że podałem prawidłowe dane. Ktoś już kupował w wirtusie i miał takie problemy? Mam poczekać jeszcze jeden dzień czy pisać do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 16:26, bobobo napisał:

Łołoło,czegoś tu nie rozumiem. Jakim cudem przelew,który wykonałem o 17 wczoraj,dzisiaj
o tej samej porze jeszcze nie przyszedł? W statusie mam cały czas: oczekuje na wpłatę,a
jestem pewny,że podałem prawidłowe dane. Ktoś już kupował w wirtusie i miał takie problemy?
Mam poczekać jeszcze jeden dzień czy pisać do nich?


Kupowałem tam kilka razy, ale szczególnej uwagi do zmian statusu nie przywiązywałem.
Może być tak, że po prostu nie zmienili statusu na czas lub przesyłka będzie realizowana dnia następnego (bo sam przelew raczej niemożliwym jest, żeby przez 24 godziny jeszcze do nich nie dotarł). Myślę, że jeśli do jutrzejszych godzin porannych (10-11) nie będziesz mieć od nich żadnej informacji na temat realizacji zamówienia, to warto się skontaktować (najlepiej zadzwonić).
Sprawdź jeszcze dostępność i czas realizacji twojego zamówienia, bo może w tym tkwi odpowiedź.
Osobiście pracuję w sklepie z działem internetowym i z doświadczenia wiem, że są różne sytuacje z zamówieniami, jak również często klienci nie zwracają uwagi na czas realizacji danych produktów i dzwonią później z niesłusznym żalem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci wielkie za pomoc,lecz ostatni raz coś kupuje w tym (przepraszam) gównianym sklepie. Zadzwoniłem do nich w czwartek jak mi radziłeś i powiedzieli,że gra mi przyjdzie w poniedziałek. Dzisiaj dzwonię do nich,bo do 15 kurier nie przyszedł,i co? Łaskawie gościu mi odpowiada że mimo,że mówił iż w poniedziałek mi nie przyjdzie i na pewno nie przed majówką,bo czekają na dostawę od dystrybutora (MIMO,ŻE NA KARCIE W SKLEPIE JEST NAPISANE,ŻE JEST GRA NORMALNIE DOSTĘPNA). Ten sklep jest taki do dupy,i gdybym miał alternatywę,bym ją wybrał (było troche drożej na allegro,LECZ DOSTAŁBYM W NORMALNYM TERMINIE). Dzięki za pomoc mimo to,ale ten sklep jest taki żałosny,że aż brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy kiedyś ktoś anulował zamówienie w sklepie 3kropki? Ja miałem taką posraną sytuacje, że nie dostałem meila z linkiem potwierdzającym zamówienie i postanowiłem zrobić to "ręcznie". Tak jak było w instrukcji miałem wysłać meila potwierdzającego. Zrobiłem to - nic się w moim panelu użytkownika nie zmieniło, dalej było że zamówienie czeka na potwierdzenie. Wkurzyłem się i anulowałem to zamówienie w panelu użytkownika. Wszystko niby ładnie, jest napisane "Zamówienie anulowane". Postanowiłem jeszcze raz złożyć to zamówienie (identyczne) i znów nie dostałem tego meila. Już nic nie ruszam, ale jutro zadzwonię na biuro obsługi tego sklepu. Ktoś z was miał taką sytuacje?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś może ze sklepu retrogames.co.uk? Szukam od jakiegoś czasu Emperor: The Battle for Dune, znalazłem u nich, ale nie jestem pewien, czy można im zaufać. Wolałbym raczej nie kupować jakiejś badziewnej, pirackiej kopii, ewentualnie przelewać komuś kasę, po czym tracić kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować