Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właśnie tak powinna wyglądać pani Shepard w Mass Effect 3!

74 postów w tym temacie

Jako, że będę chciał zachować wiarygodny ciąg fabuły, zagram męską wersją... Damską wypróbuję, jak będę przechodził część 3, po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba.
Pseudo emo grzywka, dziary na rękach niczym Jack.
W ogóle nie ma charakteru, pani oficer, która ukończyła akademię wojskową z wyróżnieniem. Bardziej jak ktoś kto uciekł z więzienia.
Akurat w tym wypadku, wolę tę blondi projektu BW, która tak przewodziła w głosowaniu na femShep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shepeard - niestety taka postać nie występuje w uniwersum Mass Effect. Za to kojarze kogoś kto ma na nazwisuko Shepard, ale to szczegół(patrz wstęp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta laska ma dwie drobne wady.
Raz to nieco za duży dekolt :D Odwracałby uwagę w czasie walki(choć pewnie i tak BW by takiego nie dało w grze) za to fajnie by się oglądało przerywniki filmowe i dialogi ^^
Dwa to trochę wyraz twarzy mi nie pasuje, kojarzy mi się z taką zimną, wredną suczą bez skrupułów. Chociaż na postać złą/negatywną idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:12, TTTr96 napisał:

Shepeard - niestety taka postać nie występuje w uniwersum Mass Effect. Za to kojarze
kogoś kto ma na nazwisuko Shepard, ale to szczegół(patrz wstęp).

Dzięki za wytknięcie błędu - już go poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:13, Zgreed66 napisał:

W klimatach pierwszego UT to moze i by to uszło, ale to chyba ME? Mi nie pasi D

O tak, takie postacie były by mile widziane w ewentualnym UT4 ;D A nie te Gearsowe worki jakie nam ufundowano w UT3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, jak to mówią w polskim internecie - "są cycki, jest główna" :P

A tak na serio, to styl UT mi odpowiada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:38, Nalfein napisał:

I taka pani komandor powinna być! :D Nie jakaś lala, która na statku będzie chciała mieć salon odnowy.

A ta tutaj - fuj. Jak parę osób już zauważyło, wygląda bardziej na czarny charakter.
Oczywiście ma full suit, ale dekolt przecież musi być... Jestem też ciekaw jak z tego wyłazi, gdy chce jej się siusiu. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować