Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właśnie tak powinna wyglądać pani Shepard w Mass Effect 3!

74 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 15:21, Waaazuuup napisał:

oh please ona miną mówi wszystkim, że jest wredną jędzą i żeby nie podskakiwać bo zrobi
wszystkim koło d..y na mieście.

I to jest w niej piękne :D
>Rysiek nie miał miny, ale i tak mówił nią, że jest badass a jak ktoś sapnie to sam się nim zajmie tu i teraz ;P
R. B. Riddick to największy badass, u mnie na pierwszym miejscu zaraz przed Wolverinem i Kratosem. <Idę oglądać Pitch Black>

Dnia 29.07.2011 o 15:21, Waaazuuup napisał:

A tak na poważnie to im dłużej się jej przyglądam tym jakoś bardziej zaczyna mi się podobać,
więc good job dla twórcy. Nie zmieniam jednak zdania i widzę ją tylko po ciemnej stronie
barykady.

Fakt, ładnie ją zrobił, również gratuluję autorowi za stworzenie takiej istoty, jak będzie w grze to ja nią zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem model postaci niewątpliwie ciekawy, ale kompletnie nie nadający się na ''''Shepard ratunek ludzkości''''. Nawet w wersji złej. Raczej na, bo ja wiem bardziej na jakąś evil postać w świecie fantasty. Autor nie trafił niestety w klimaty Mass Effecta. Acz talentu mu odmówić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 20:55, eragon23456 napisał:

brzydka jak noc listopadowa. najlepsza shepard to ta ruda z podstawowych modeli z jedynki

Kwestia gustu a gust jest jak pupa, każdy ma własny :).
Wygląda na silną kobietę, wyraziste rysy twarzy i fajne kształty. Mnie osobiście ta wersja urzekła i chce nią zagrać i ta uroda tak jakby azjatycka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ten trend na tą wersję Femshep - IMO jest ona gorsza, niż to, co zostało pokazane przez Bio, a cały zachwyt internetowy wynika jedynie z obszernego dekoltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duży dekolt. Nie wiem, co to jest to małe czarne pod łokciami, ale jeżeli tatuaż - nie tknę tej postaci kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zrobienie takiej twarzy w ME nie jest możliwe z prostej przyczyny. Nie da się zrobić pociągłej twarzy w dostępnym w grze edytorze. Aby to zrobić trzeba by w niektórych pozycjach wyjechać poza skrajne ustawienia. I tak występują drobne różnice między edytorami ME1 i ME 2, więc niektóre twarze możliwe do ustawienia w ME1 nie są możliwe do ustawienia w ME2, choć są możliwe do zaimportowania. Obecny zakres jest taki, że przyzwoicie wyglądające facjaty uzyskuje się na wielu wartościach skrajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też się ona nie podoba. ale ja w ogóle mam awersję do wcielania się w damskie postaci w grach, więc może to dlatego.Wiecie, głupio by mi się grało taką ekstra laską - komandosem, aż tu nagle pierwsza lepsza rozmowa z jakimś podwładnym czy innym NPC''em i on już chce mnie przelecieć. Wolałbym już jakąś postać pokroju Neeshki z NWN2, niby słaba i bezbronna, ale potrafiąca sobie poradzić w opałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście figura wieszaka pod photoshopem, który według wszelkich prawideł nie uniósłby karabinu szturmowego i połamałby się na sam widok Kroganina. Pewnie jeszcze będzie biegać na obcasach jak Miranda, a zamiast kombinezonu w przestrzeni kosmicznej, będzie miała na nosku małą maseczkę tlenową i battle-bikini, żeby przypadkiem nie zakryć najważniejszych jej aspektów. Kamaaan! Mainstream jest bezlitosny dla praw fizyki i logiki... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 12:25, Rapha-el napisał:

Pewnie jeszcze będzie biegać na obcasach jak Miranda, a zamiast kombinezonu w przestrzeni kosmicznej, będzie
miała na nosku małą maseczkę tlenową i battle-bikini, żeby przypadkiem nie zakryć najważniejszych jej aspektów.

Na szczęście ME1 i 2 są pod tym względem dość sensowne. Przynajmniej na podstawowym pancerzu, w którym płyty ochronne są umieszczone zasadniczo tam gdzie ma to sens.
Jeżeli w trójce dorzucą jakieś bardziej seksowne ubranka, to mam nadzieję, że będą to jakieś ubrania wyjściowe, a nie pancerze do walki.
Z drugiej strony gdyby była jakaś akcja z atakiem w czasie jakiejś biby, to w takim ubranku jedną misję (z konkretną wadą = żadnej osłony + żadnej tarczy) można by uwzględnić w ramach fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować