Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Patryk Hamerlak odpowiada na Wasze pytania związane z Afterfall: InSanity

16 postów w tym temacie

gram.pl

Afterfall: InSanity, to kolejna z polskich gier, które po cichu marzą o światowym sukcesie. Niedawno mieliście okazję przepytać Patryka Hamerlaka z Nicolas Games na temat tej postapokaliptycznej produkcji. Oto wyniki Waszego śledztwa.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Patryk Hamerlak odpowiada na Wasze pytania związane z Afterfall: InSanity" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po lekturze powyższego, Afterfall:InSanity wydaje mi się coraz bardziej interesujący. Mimo wszystko - nie dajmy się zwariować. Wiadomo, że każda sroka swój ogonek chwali (czy jakoś tak). Poczekamy do listopada i zobaczymy, ile prawdy jest w zapewnieniach P. Hamerlaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy przywołanie FEAR 3 i DS2 jako gier "straszących" jest trafne. Ostatnio to chyba tylko Amnesia wywoływała jakieś tam szybsze bicie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym im proponował wydać grę przed wakacjami przyszłego roku, to świetna gra na ten czas i ludzie ją wtedy kupią a przecież w Listopadzie wyjdzie masa gier AAA, BF3, MW3, AC.R, Mass effect 3, TES V, wymieniać dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?? Będzie to dość słaby średniak, liniowy, z małym zróżnicowanie przeciwników itp. Pan Patryk wszystkie(prawie) zalety przeciąga na stronę fabuły, ot np odpowiedź na moje pytanie; Najlepsze w grze jest zakończenie... Dajcie spokój, z doświadczenia wiem iż w liniowych grach których konstrukcji(jak przyznał sam Patryk) bliżej do liniowego Cod''a niż do nie tak znowu rozbudowanego Bio Shock''a najważniejszy jest Gameplay, a fabuła?? Pewnie będziemy ją sączyć z komputerów i żmudnego czytania odciągającego od akcji. Widzicie tego zastraszonego inteligenta który przed chwilą mało nie posrał się w gacie walcząc z mutantem a teraz zasiada spokojnie w kolejnym pomieszczeniu i czyta kilka stron tekstu jak to rozgrywała się wojna niszcząca jego świat?? Ja średnio to widzę. Prorokuje 6-7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wolał bym przechwałki w stylu "Nasza gra jest najlepsza i skopie wszystkim dupy" niż mówienie "Zrobiliśmy to tak i tak, wiemy że nie wszystkim się spodoba, trudno" W pierwszym przypadku przynajmniej można by się po premierze przyczepić do autorów. W drugim obronią się bezkarnie słowami "Cóż, przykro nam iż gra nie spodobała się jednak większości, My jesteśmy z niej zadowoleni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 16:34, Rocket02 napisał:

W drugim obronią się bezkarnie słowami "Cóż, przykro nam iż gra nie spodobała się jednak większości,
My jesteśmy z niej zadowoleni"


Brandzolisz. Nie da sie dogodzić wszystkim. Ty byś wolał kampanie jak z Bulletstorma, ja takiej niechce bo jest nic nie warta i tylko denerwuje ludzi.
Jezeli Patryk Hamerlak tak dużo mówi o Alanie Wake'u, czy pierwszym Dead Space to chyba nie ma co sie martwic o prezentacje fabuly...
Ja jestem na tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś niezbyt pewnie podchodzi do tematu. Ja powiem jedno. Tak samo jak w wypadku Bulletstorm, Wiedźmin i masie innych gier jakie posiadam lub grałem w dema:
1. Wypróbuję
2. Ocenię wg własnego standardu czyli jak dobrze się bawiłem w demo
3. Kupię jeżeli jest tego warta
4. Byle było demo, inaczej czeka mnie wertowanie recenzji i jakiś tam filmików z Youtube

Osobiście lubię produkcje zrobione przez małe studia. World of Goo wisi na laptopie od dawna i jest to świetna gra żeby zabić czas w podróży. Penumbra i Amnesia powstała właściwie z grupy studentów z uważam je za jedne z najciekawszych gier jakie posiadam. Bardzo chwalę sobie Machinarium.

Jeżeli to jest ich pierwsza gra to i tak celują całkiem ciekawie. Mam nadzieje że dostaniemy coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiem że mnie to chyba bardziej interesuję to uniwersum niż sama gra. Chociaż najprawdopodobniej kupię bo kusi mnie to zakończenie. Pewnie okażę się słabe ale i tak już chcę je zobaczyć. Mimo to marzyłbym o jakimś cRPG w tym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadali jak najbardziej "neutralnie"? Tak, żeby było dobrze, nikogo nie urazić, i żeby każdy był happy. Innymi słowy podoba mi się sposób w jaki odpowiedzieli na pytania :D Nie przepadam za horrorami, ale bardzo podoba mi się klimat gry i ufam im, że fabuła będzie dobra :)

@Koski "Kupili mnie obietnicą zakończenia ;D"
Mnie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować