Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Adam Jensen niczym Solid Snake i Sam Fisher - zobacz gameplay

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

W grze Deus Ex: Bunt Ludzkości przeciwników będziemy mogli unieszkodliwić na kilka różnych sposobów. Nic nie stanie na przeszkodzie temu, by kryć się w cieniu i atakować wrogów z zaskoczenia.

Przeczytaj cały tekst "Deus Ex: Bunt Ludzkości - Adam Jensen niczym Solid Snake i Sam Fisher - zobacz gameplay" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jedynce nie dorówna, druga część była gniotem, trzecia 8/10. Lecz nie oceniam gier jak w CD-Action bo tam wszystkie dostają 10. Więc gra będzie dobra, ale czy wybitna. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w przyszłości wszystkie kamery są gigantyczne i świecą jak reflektor? W 1 części to była niewielka kulka z czerwonym obiektywem, natomiast w dwójce i trójce kamery są długie na pół metra i jeszcze pokazują światłem dokładnie, który obszar widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 15:09, Verbatim napisał:

Gra jedynce nie dorówna, druga część była gniotem, trzecia 8/10. Lecz nie oceniam gier
jak w CD-Action bo tam wszystkie dostają 10. Więc gra będzie dobra, ale czy wybitna.
Nie.


Gra jeszcze nie wyszła, powstała 1 (słownie: jedna) recenzja a ty już ocenę wystawiłeś, pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 17:54, mw-wesoly napisał:

Gra jeszcze nie wyszła, powstała 1 (słownie: jedna) recenzja a ty już ocenę wystawiłeś,
pogratulować.

No co, mamy tutaj kogoś kto albo już miał w rękach finalny produkt albo jest jasnowidzem :)

Nie ocenia się gry po samych gameplayach, oceni się dopiero po zagraniu własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak ktos wyskakuje z gra z przed 10 lat i probuje zestawic ja z czyms, czego jeszcze nawet nie ma. To po pierwsze. Po drugie jestem ciekaw ilu Tobie podobnych mialo wowczas wiecej niz 10 lat zeby wydac jakis sensowny werdykt tej grze, albo ilu tylko na slepo powtarza te zwrotke zeby poczuc sie troche jak old-fashioned gamer veteran ;) Oto i jest nowy DE, starego juz nie bedzie. Minela dekada wiec moze pora zmienic te plyte bo zaczyna byc nudna;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 22:01, kodi24 napisał:

Uwielbiam jak ktos wyskakuje z gra z przed 10 lat i probuje zestawic ja z czyms, czego
jeszcze nawet nie ma. To po pierwsze. Po drugie jestem ciekaw ilu Tobie podobnych mialo
wowczas wiecej niz 10 lat zeby wydac jakis sensowny werdykt tej grze, albo ilu tylko
na slepo powtarza te zwrotke zeby poczuc sie troche jak old-fashioned gamer veteran ;)
Oto i jest nowy DE, starego juz nie bedzie. Minela dekada wiec moze pora zmienic te plyte
bo zaczyna byc nudna;

Mnie tacy irytują, próbują pokazać się jako zatwardziali gracze a pewnie nie widzieli na oczy ani DE ani DE IW<poza filmikami>.

DE HR moim zdaniem wymiecie cały sierpień i nie tylko, a potem to już tylko odliczanie do Uncharted 3 i może w między czasie przytulę inFamous 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby wydali System Shock 3. Dwójka była mega, sam pamiętam jak miałem 10 lat i bałem się w to pograć. Dobre stare czasy.

A jeśli chodzi o Deus Ex Human Revolution to wczoraj kolejny raz pograłem w bete i strasznie mi się podoba. Gra napewno będzie bardzo dobra, jeśli wszystkie misje będa takie wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować