Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

Cóż, gry handlowe działają na mnie bardzo odprężająco. Miło sobie przysiąść i popływać po wodach, mieć pod swoją ręką całe miasta, decydować o ich rozwoju. Poza tym gra posiada tryb multi, które jest mało spotykany w tym gatunku, gdy bym posiadał taką grę na pewno udało by mi się namówić kilku kolegów na kupno i zagranie ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie grałem w grę o handlowcach! Może byłby to pierwszy krok w stronę nowej ścieżki mojej karier? A później już tylko giełda, City Interactive i kolejne wersje Sniper''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem otoczony tylko i wyłącznie przez brutalne gry, W2, Jericho, Fear2, gry które jak wielu "światłych" specjalistów twierdzi, mogą powodować gwałtowne i agresywne zachowania. Pozwólcie więc zasiąść do czegoś co złagodzi moje zachowanie i ukoi skołatane nerwy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że taka gra bardzo dobrze działała by na moje rozumowanie i dostarczyłaby mi cennego doświadczenia w zakresie handlu co może mi się przydać w przyszłości. Oraz bardzo ciekawi mnie handel w tamtych czasach, sama gra wydaje się bardzo ciekawa, więc dlatego chciałbym zostać nagrodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na wasze pytanie jest bardzo prosta: Zawsze chciałem być bogatszy od Billa Gatesa i wszystkich arabskich szejków razem wziętych, i chcę zostać prawdziwym patrycjusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem oddanym fanem tego typu gier. Mam za sobą wszystkie części Port Royale, Patrician''a i trochę innych gier o podobnej tematyce tj. Sea Dogs, Pirates, The Guild. I oczywiście dlatego, że kocham gram.pl za takie konkursy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powinniście nagrodzić moją osobę? Nie musicie. To rzecz jasna. Możecie. To rzecz oczywista. Czy nagrodzicie? To rzecz wątpliwa. Co się stanie gdy zdecydujecie, że jestem godny nagrodzenia? Będę z tego tytułu bardzo zadowolony. To rzecz prosta w zrozumieniu. Co się jednak stanie gdy mnie nie nagrodzicie? Nic. Rzecz jasna. Nadal będę wiernym czytelnikiem GRAM.pl, a swoich sił spróbuję w kolejnym konkursie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie zarabiam kroci, żeby kupować dużo gier. Raz na pewien czas coś kupię, a zapewne egzemplarz tej gry zadowoliłby mnie na pewien okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, iż powinniście nagrodzić właśnie mnie, ponieważ uwielbiam tematy związane z ekonomią oraz średniowieczem. Ta gra pomogłaby mi zrozumieć struktury handlu średniowiecznego i rozwinąć bardziej wiedzę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym posiadał tę grę... hmm.
Produkcje tego typu doskonale rozwijają nasze pojęcie o ekonomii. Dzięki niej, już po 3 latach nieustannego grania, stałbym się ekspertem od handlu morskiego na terenie Bałtyku i Morza Północnego. Uzyskana wiedza pozwoliła by mi rozkręcenie własnego biznesu! Po kolejnych ciężkich latach na rynku, moja firma otworzyła by kolejne miejsca pracy, rozwijając tym samym nadmorskie regiony Polski. Dzięki pieniądzom zarobionych w handlu, stworzył bym sieć kin, salonów kosmetycznych, lombardów i klubów go-go. Ogólnopolska renoma pozwoliłaby mi na wygraną w wyborach prezydenckich. W ciągu kilku kadencji przemieniłbym nasz kraj w światowe mocarstwo.
A to wszystko tylko dzięki jednej grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od zawsze uwielbiałem strategie ekonomiczne, ale od kupna PS3 przestałem grać w strategie i jakoś zawsze na nie akurat nie mam kasy. A ostatnio gram w odmóżdżające strzelaniny i bijatyki ale wy dzięki Particianowi IV możecie uchronić mnie przed całkowitym zanikiem mózgu i urządzeniem jakiejś strzelaniny w szkole więc to przemyślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedza na temat struktur handlu i sredniowiecza ? Ktos tu studiuje dwa dwa kierunki - historie, i handel ? Nie gralem jeszcze w tego typu gry ale chetnie sprawdze jak to leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że ta gra powinna trafić właśnie w moje ręce, ponieważ sam jestem handlowcem z wykształcenia, więc zarówna ja jak i Wy możemy sobie pomóc, może akurat gra pomoże mi osiągnąć karierę w zawodzie, a tym samym zrobić Wam nie złą reklamę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować