Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

Ja napisze pół żartem pół serio ^_^

Dla czego powinniście nagrodzić mnie?
Ponieważ od dawna nic nie wygrałem, nie miałem też jak dotąd okazji zagrać w tego typu grę. I prawdopodobnie nie będę miał ale to mało ważne :p Jestem też całkiem niezły z Ekonomi i Marketingu więc dobrze by mi się gało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalypso to wielki developer. Ich seria Tropico towarzyszy mi przez całe życie, a Patrician IV zabierze kolejne godziny z cennego życia. Jednak ja nie żałuję czasu spędzonych przy grach, szczególnie Tropico 3, w które cały czas się zagrywam. Patrician IV byłby moim pierwszym podejściem do tego cyklu. Liczę, że pozwolicie mi rozpocząć kupiecką przygodę Patrycjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym otrzymać Patriciana IV, gdyż poprzednia część jest jedyną grą handlową, którą posiadam. Grywałem sobie w nią i doczekałem się całej hanzy, a pozatym kierowanie kilkoma grupami statków nie jest miłe. Jednak Patrician III miał to coś, co przykuwało. Patrician to pierwsza gra handlowa z którą kiedykolwiek miałem kontakt, i chyba jedyna. Dziękuję za szanse. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że są dwa powody :)
Raz, że akurat czytam książkę w której występuje właśnie ta Liga, jak i również miasto Bergen, chętnie wczułbym się w tą książkę jeszcze bardziej, co bardzo lubię..

Dwa: mam bardzo małe doświadczenie w grach strategicznych i ekonomicznych. Jeszcze nie przeszedłem jedynej gry, która idzie mi lepiej: Black & White 2. Powód jest tu taki, że chciałbym dostać tą grę, aby dostać nową, ciekawą szansę na zaznajomienie się z tym stylem gry, a nuż mnie wciągnie? Mam wielką chętkę na Total War, a ta gra gorsza chyba nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusza liga polska, europejskie puchary w toku więc chętnie przyjmę tych Patrycjuszy. Baba będzie miała w co grać a ja będę mógł w spokoju relaksować się przy napoju i futbolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ja?
Bo od zawsze interesowałem się handlem i pieniędzmi, z chęcią wydawałem je na gry CD-Projektu. Po za tym lubie skakać z dywanu na podłogę, szukać igły w stogu siana i biegać z motyką na słońcu ;)
A tak na serio to jeśli otrzymałbym tą grę mógł bym napisać o niej recenzję dla gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta gra pozwoliłaby mi się odreagować, bo kolejnych godzinach zabijania maszyn w ME, wrogów stojących na drodze w Call of Duty, czy kolejnych porażkach przyprawiających o ból głowy w Fifie 11.
Gra ekonomiczna, z wykresami, tabelkami, spokojną grafiką to coś co mogłoby mi pomóc w podreperowaniu nerwów i osiągnięciu większego spokoju. Myślę również, że mógłbym powiązać naukę z relaksem- rozwinąć zdolność myślenia, kombinowania.
Spokojne i przemyślane działania w grze mogą nauczyć trzeźwego myślenia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym otrzymać grę Patrician IV ponieważ zagrywam się w gry strategiczne o charakterze ekonomiczno-handlowym. Często gram w Port Royale 1 i 2 oraz poprzednie części Patrician autorstwa Ascaron Software czy w serię The Settlers duetu Blue Byte i Ubisoft. Chciałbym zobaczyć jakich zmian dokonało Gaming Minds Studios po otrzymaniu prawa do zrobienia kolejnej części gry zainicjowanej przez Ascaron Software. A przy okazji że tą grę "uciągnie" mój 6-letni złomek to bym grał w nią przez długie jesienne i zimowe wieczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie? Bo uwielbiam wszelkiego rodzaju symulatory ekonomiczne np Zeus, SimCity 4, Rollercoaster Tycoon, Anno 1404.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się tu rozpisywać że jestem fanem tej serii i gier tego typu ale byłoby to nie prawdą , bez bicia przyznaję , że pierwszy raz słyszę o tym tytule a w takie gry nie grywam gdyż po prostu nie mam okazji. Może się to oczywiście zmienić jeśli to ja zdobędę tę grę to możliwe , że spodobają mi się gry tego typu i spędzę wiele godzin w wirtualnym świecie Patriciana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem zostać nagrodzony, bo zwykle gram w Call of Duty: Black Ops i przydałaby się jakaś produkcja, która zmusza mózg do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego macie nagrodzić mnie?", ponieważ fajnie by było zagrać w grę gdzie nie trzeba dobrze naciskać LPM albo PPM tylko dobrze ruszyć GŁOWĄ! Ta gra nie jest tylko zwykłą "naparzanką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w ekonomiczne gry bawie sie juz od czasu slynnego hammurabiego, bo Patrycjusza mam nawet w wersji niemieckiej, bo pasjonuje sie Hanza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że gra oferuje coś innego od bezmyślnej nawalanki jak w większości produkcjach, rad byłbym móc zagrać w coś nowego. Handel zawsze był dla mnie interesujący, pośrednio mój kierunek Stosunki Międzynarodowe, pokrywa się z tematyką gier. Ponadto interesuje się historią, a sama Hanza jest mi znana tylko z nazwy, więc mogłoby to rozwinąć moją wiedzę na ten temat.

No i nic jeszcze w życiu nie wygrałem, nie licząc zwolnienia z opłaty wpisowej na mojej uczelni :).

Pozdrawiam konkurentów, zrecenzuje wam grę jak ją już dostanę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować