Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

Dlaczego właśnie mnie powinniście nagrodzić?

Ponieważ nigdy nie grałem w grę tego typu, ograniczam się do gier akcji, strzelanek i wyścigów a te typy gier to podobno samo zło. Powinniście więc mi pomóc nagradzając mnie tą grą. Jest jeszcze jeden powód - możliwe że gra pomoże mi przygotować się do studiów na kierunku Marketing i Zarządzanie. Wierzę że dzięki niej będę lepiej myślał, planował i działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu mnie.. bo nigdy w żadnego z patricianów nie grałem, a ostatnią grą w tych klimatach jaką miałem był stareńki Machiavelli: the prince. Nie dość więc, że wręczając mi nowego patriciana zabralibyście mnie w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa, to jeszcze zapoznalibyście mnie z dość znaną serią gier strategiczno-ekonomicznych która nie wiedzieć czemu do tej pory mnie ominęła :)
No i zawodowo zajmuję się historią, więc na pewno lepiej niż inni docenię zapowiadaną przez twórców "oddaną w każdym szczególe wierność realiom" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście nagrodzić właśnie mnie dlatego, że wczoraj wypiłem z przyszłym teściem 0,7 kwaśnego mleka (czyli taka mocniejsza wersja mleka, które pije zawsze Myszasty i Lucas w pr0gramie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście nagrodzić mnie właśnie dlatego, że uwielbiam strategiczne gry i bardzo bym się ucieszył z takiego prezentu, szanuję cudzą własność a szczególnie swoją i dobrze spożytkuję tę grę. Dlatego bardzo bym prosił ;)

Pozdrowienia dla serwisu gram.pl i CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrician IV - gra, w którą przegrałbym wiele godzin... Strategia, obmyślanie i handel - to coś, co bardzo cenię w grach RTS... Jeśli chodzi o gry ekonomiczne, to nie obocwałem z nimi, jakoś specjalnie. Przeszukałem różne fora i strony i żadna gra, nie była dla mnie tym, czym powinna być... Jako, że czwarta część Patrician''a jest co raz bliżej, czekam na nią z nie małym entuzjazmem... Moją chcęcią jest ujrzeć tą grę, na moim dysku i zatopić się w świat rts''a ekonomicznego, który w swoim fachu - stał się dla mnie praktycznie idealny... Mam przeogromną chcęć spędzenia czasu w nadchodzącą, wielkimi krokami grę, która ze startu jest dla mnie wyjątkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście mnie nagrodzić ponieważ gdy zostanę panem i władcą szlaków handlowych zniosę wam embargo na co tylko chcecie. Ponadto obniżę wam koszty transportu waszych zamówień więc sklep na tym zyska. Zamierzam również ułatwić wam eksport towarów za granicę więc wasz sklep poszerzy swoje horyzonty. Tak więc jeśli jesteście rozsądnymi handlarzami ślijcie gierkę w moje łapki a z pewnością będzie nam się dobrze współpracowało.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od małego miałem pociąg do kasy. Jako mały chłopiec wymyślałem przeróżne sposoby na zarobienie kilku groszy. Raz sprzedawałem poziomki, drugi raz założyłem mały sklepik handlujący zimną lemoniadą w środku lata.Kiedyś nawet wpadłem na pomysł organizowania nielegalnych wyścigów rowerowych. Miałem zamiar zbierać opłaty za zapisy do wyścigu, a potem dzielić się pieniędzmi z wygranymi, tak, aby jak najlepiej na tym wyjść. Żaden z moich mniejszych, lub większych biznesów nie wypalił, więc może w Patrician IV udałoby mi się osiągnąć coś znaczącego. Dlatego właśnie myślę, że to ja powinienem otrzymać tą grę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja?


Ponieważ od przeszło 12 lat gram w tego typu gry. Settlersi , seria Cezar , Faraon , age of empire , anno i wiele , wiele innych gier z tego zakresu . Tego typu gry wymagają myślenia i strategicznego planowania każdego twojego ruchu ,właśnie dlatego je uwielbiam.
Niestety z powodu obecnego rynku gier i trendu upraszczania wszystkiego co możliwe , powstaję coraz mniej tego typu perełek .
Grając więc w Patrician IV miałbym znowu okazję przypomnieć sobie poprzedni wiek w którym zagrywałem się w gry typu Patrician.

Jednak taki opis nie oddaję w 100% pytania.

Dlaczego ja ?

Po prostu chciałbym dobrze się przy tej grze bawić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja ? Po pierwsze :W tym roku znowu nie mam szansy wyjazdu gdziekolwiek na wakacje.Zostaje mi po pracy wieczorem zanurzyć się w wirtualny świat.Po drugie nigdy nie wygrałam nic u Was.Po trzecie : bardzo lubię takie gry ( kocham Anno,Guild ) i chciałabym pograć tym bardziej że jakimś cudem nie znam tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja ? Po pierwsze : 4 rok już nie mam wakacji i moja szansa na "wyjazd" gdzieś daleko to zanurzenie się w wirtualny świat, po drugie : nigdy u Was nic nie wygrałam, po trzecie : uwielbiam takie gry ( Anno, Guild itp ) a po czwarte jestem dziewczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu macie wybrać mnie... Lubie gry tego typu jak "Patrican IV". Rozwijają umiejętności handlowe i wiele innych. Gry tego typu odprężają mnie i wciągają na bardzo długie godziny. Strategia i ekonomia zawsze były moją mocną strona we wszelkiego rodzaju grach. Rozpocząłem przygodę z tego typu grami od już zapomnianej gry "The Guild 2 Złota Edycja" . Spodobała mi się idea tworzenia małego imperium. Podczas gry w grę "Patrican IV" dążyłbym do zostania władcą imperium handlowego. Uwielbiam, a wręcz kocham gry w stylu średniowiecza!!! Prawie 60% gier na moim komputerze to gry średniowieczne, a połowa z nich to strategie. Wiele czasu poświęcam grom strategicznym. Nie wyobrażam sobie życia bez takich gier jak właśnie Patrican IV

I właśnie dlatego uważam, że powinienem dostać tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja?
Nigdy nie gram w gry tego typu, nie lubię ich, denerwują mnie. Wolę gry akcji, RPGi, przygodówki.
Ale i tak wybierzcie mnie, może nawet sobie zagram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu powinniście Cie mnie nagrodzić?

Oj to bardzo prosta odpowiedź.
Nigdy nie wygrałam żadnej gry, a ni nawet 10 zł w totolotka.. bardzo by było mi miło gdyby choć raz udało mi się coś wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat ja?

Bo do tej pory zagrywam się w Patrician III (ah, ta Lubeka, Gdańsk, Malmo i inne miasta...). Bo byłoby to bardzo fajna alternatywa pomiędzy innymi zajęciami wakacyjnymi. Bo jestem biednym studentem (:D). Bo strategie działają na mnie bardzo pozytywnie i mogę się odprężyć dłuższy czas. Bo lubię jeździć nad morze, a w grze będe mógł się napływać za wszystkie czasy. I w ogóle byłby to miły prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować