Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

Dlaczego powinniście nagrodzić mnie??

Hmm trudne pytanie, może dlatego, ze jeszcze nigdy, mimo wielu prób, nie wygrałem w żadnym z Waszych konkursów? Możecie mnie nagrodzić także dlatego,zę na studiach mam problemy z mikroekonomią, a ta gra zapewne pomoże mi wyjść z mikry w całości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu gdy grałem w poprzednią część " Patrician''a " minęło już dobrych parę lat. Jedyne to co pamiętam z tej gry to, to że bardziej opłaca się kupować taniej a sprzedawać drożej towary niż je samemu produkować, oraz to że najlepsze zlecenia otrzymuje się w miejskiej łaźni.Jednak prawdziwe emocje w tej grze odczuwało się gdy płynąc na małej łupince z całym dorobkiem wielogodzinnej gry natrafiało się na wątpliwe szczęście spotkania o wiele większego od siebie okrętu pirackiego, kiedy to wtedy jedynym ratunkiem była szybka ucieczka... .W późniejszych etapach gry jako członek Hanzy, który do dyspozycji ma już całą flotę statków handlowych typu holk, uzbrojonych po zęby w armaty natrafienie na piratów zwiastowało kilku minutowe oderwanie się od interesów handlowych i rozprawienie się z napastnikami, moim skromnym zdaniem walki morskie były wielkim atutem tej produkcji. Z Patrician III spędziłem wiele godzin i jestem pewny że drugie tyle spędzę z jego kolejną częścią którą jeśli nie dostane od was, na pewno kupię, może nie teraz, ale na pewno kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... to bardzo proste, czemu to właśnie ja powinienem dostać tę grę, po prostu jestem najfajniejszy :)
A tak na prawdę, to może dla tego, że jestem fanem gier tego typu i mam pewność, że będę w stanie ją docenić.
Poza tym, mój stan finansowy będzie pozwalał mi ją kupić, mniej więcej za 2-3 lata, gdy troszkę stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jeśli wygram i dostane jeden egzemplarz będzie to LEGEN... wait for it... DARY, LEGENDARY and it'll be AWSOME!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja... tak naprawdę powód chyba najbardziej banalny, ale szczery. Po prostu lubię gry ekonomiczne. Jak byłem mały grałem w jakieś tycoony jak Rollercoaster Tycoon, Zoo Tycoon i tak dalej. Trzy lata temu w moje ręce wpadł The Guild 2, gra którą wręcz pokochałem. Dawała na pewno możliwość budowania swojego "małego imperium" które mogło być przekazywane z pokolenia na pokolenie, kariera polityczna i tak dalej. Sporo godzin przy tej grze przegrałem i na pewno nie była to strata czasu. W serię Patrician nie grałem nigdy, po prostu tak samo jak w np. Anno. Może i ktoś powie że zgrzeszyłem... po prostu zawsze jakoś pojawiały się gry, które też chciało się mieć i ostatecznie się rezygnowało. Z drugiej strony: od niedawna zacząłem szukać gier, w które można grać dłużej niż 8-10 godzin. Różne gry sportowe, strategie (w tym właśnie ekonomiczne). Może to właśnie byłby dobry moment aby poznać i tą serię, w czasach, w których żeby grać trzeba sobie wykupić niekiedy idiotyczne DLC żeby wydłużyć sobie rozgrywkę, a nie wystarczy po prostu włączyć potyczkę czy "wolną grę" i powoli sobie dochodzić po wirtualnych szczeblach kariery na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...bo jeżeli dacie komuś tę grę to ta osoba będzie musiała marnować długie godziny przed komputerem, więc ja się mogę poświęcić i zaoszczędzić komuś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię gry ekonomiczne. Pamiętam jeszcze Patrician II. W to się grało miesiącami. Pamiętam jak z kolegami dyskutowaliśmy jak najszybciej zarobić spore sumy, kto się jak rozwinął. Dawno nie grałem w tę serię. To by mi przypomniało o czasach młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ja ją dostanę, a dlaczego, bo jestem noga z ekonomii i zarządzania, i w realu nie mam pomysłu na biznes a i z realizacją też kiepsko, więc może ta gra osłodzi problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzięki tej grze rozwinę swoje umiejętności handlowe, dzięki czemu zarobię dużo pieniędzy, które będę wydawał i dzięki podatkowi vat wesprę naszą ukochaną ojczyznę, aby nasz kochany premier miał na benzynę, wszakże jest ona tak droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio otaczają mnie same gry akcji i od dluższego czasu poszukuje odprężenia i zwolnienia tempa, lecz nie chce rezygnować z grania. Miałem zamiar kupić tę, grę lecz jeśli jest szansa jej zdobycia to chętnie z niej skorzystam. Mam dość prędkiej akcji, szybkiego reagowania, gwałtownych zwrotów akcji. Chcę usiąść przed komputerem i poprostu patrzec, napawać się spokojem i powolną akcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dawno nie grałem w dobrą strategię, a niestety Civilizacja V mi nie podeszła, a moja półka jest ciągle niezapełniona. Wspomniałem, że kocham CDP i gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem szczerym człowiekiem to ujmę to tak. Nie powinniście mnie nagradzać, dlatego że nie przyczyniłem się do niczego za co mógłbym zdobyć tę grę. Była to szczera odpowiedź i właśnie dlatego uważam, że powinna wylądować u mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować