Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

Bo nigdy nic nie wygrałem w żadnym waszym konkursie, a często biorę w nich udział : P więc może chociaż w tym zostanę wyróżniony ^^ byłby to miły akcent kończący tegoroczne wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego właśnie ja?
Bo nigdy nie grałem w żadnego Patrician''a i miałem małą styczność z grami tego typu. Chciałbym więc rozszerzyć swoje growe horyzonty a przy okazji chciałbym zostać królem wszystkich kupców i mieć pieniędzy jak lodu. Przynajmniej w tej grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gry strategiczne i ekonomiczne w dodatku osadzone w średniowieczu. Patricion IV skópia się na rozwoju kariery dlatego też każde nasze poczynanie zostanie albo nagrodzone albo odrzucone. Po samej grze widać że trzeba będzie myśleć o krok na przód bo dana decyzja może zadecydować o losie w grze. To chyba pierwsza gra tego rodzaju i jestem mile zaskoczony. Czemy akurat ja powinienym dostać te grę? Myśle żę ta gra jest naprawdę warta uwagi i różni się od innych przedstawicieli swojego gatunku dlatego tak naprawdę nic dziwnego że chciałbym te grę wyprubować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście nagrodzić właśnie mnie ponieważ mam na imię Patryk i gra pasowałaby mi do imienia wprost proporcjonalnie jak reprezentacja Polski nie pasuje do wygrania EURO 2012 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ja powinienem dostać tą grę?
Ponieważ w przyszłości zamierzam studiować ekonomię i mam nadzieję, że ta gra zachęci mnie jeszcze bardziej, by na te studia iść. Myślę,że będzie dla mnie najlepszym przykładem w tym, że warto być handlowcem ,czy przedsiębiorcą. I bardzo lubię strategie tego typu, mam nadzieję,że ta gra mi odświeży na nowo i mi wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio się przyznać ale nigdy nie słyszałem o tej serii. Gra jest podobna do mojej ukochanej Anno, więc z przyjemnością bym pograł. Tymczasem zaopatrzę się w poprzedniczkę, bo jest teraz "za grosze" i czekam na przesyłkę od Was z czwartą częścią. :) Chętnie sam przekonam się jaką ewolucję przeszła seria, kto wie, może każda następna zagości u mnie na półce i będę niecierpliwie wyczekiwał premiery tak jak przy genialnym Anno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jej nie dostanę to na świecie wyginą wszystkie pandy. Nie pytajcie mnie dlaczego, spytajcie jednak siebie - czy jesteście gotowi wziąć na siebie taką odpowiedzialność? Czy warto ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostrzą i jednocześnie nalepszą odpowiedzią na zadane pytanie, jest odpowiedź: bo ja jeszcze w Patrician IV nie grałem!
Gdybym grał, to nie brałbym udziału w konkursie, bo po co mi drugi egzemplarz gry, którą wcześniej kupiłem? Tak, płyty się niszczą, ale przecież płyta z Morrowinda zniszczyła mi się gdzieś tak po 1500-2000 godzin grania! Czy Patrician IV zapewnia tyle godzin rozrywki? Śmiem wątpić. Zatem oczekuję wygranej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcież sławetni milordowie.

Tą otóż nowinę skromnym mym komentarzem pragnę uraczyć i cel mój osiągnąć, potykając się w pięknościach słów z obecnymi tu jegomościami, pragnę zwyciężyć!

Ominąwszy mą skromność, zalety mojej osoby jestem zmuszony przedstawić i dowieść, iż zwycięzcą powinienem być obrany.

Przewodnią zaleta cnej mej osobowości, jest cudowna znajomość naszej matki Europy i cudownych jej miast północy.

Jako następną zaletę przedstawiam, moich nieodstępnych kompanów, miecz ''Rataj'' i ogier ''Wicher'', którzy w trudach przejeździli ze mną pół Europy i zawitali do ziemi świętej wspomóc papieskie krucjaty, zwycięsko wychodząc z licznych bitew na pustynnych piaskach.

Obecnie w czasach pokoju, podróże me handlowe mają cele i oważ gra wielkim byłaby odznaczeniem moich zasług.

Bądźcie pozdrowieni wielcy milordowie, niech zawsze świeci wam promyk jutrzenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dlaczego właśnie ja?

Dlatego, że bardzo uwielbiam gry strategiczne, mają swój klimat i można spędzić przed nim wiele godzin, próbując innych metod, taktyk, rozwiązań. Chciałaby spróbować swoich sił i zmierzyć się z grą poświęcając jej wiele godzin,i równocześnie świetnie się przy niej bawić:) Ale i również dlatego, że pięknie prezentowała by się na pólkach z moja kolekcją gier.

Pozdrawiam,
Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować