Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

A mnie ciekawi czy "załoga" gram będzie to wszystko czytała, czy wylosują numerki postów? ;)
No ale cóż, a nuż padnie na mój?
W dzieciństwie grałem w PR 1. Zakładałem tam te plantacje tytoniu, biłem na tym kasę i, jak to dziecko, bankrutowałem. Potem zaczynałem nową grę i znowu bankrutowałem. Potem, już jako starszy, grałem w EU, EU Korona Północy i EU III, podbiłem pół Europy. W strategie gram od wieku 6-7 lat, potrafię podbić Europę, to i handel w Patricianie może mi nieźle pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna trafić właśnie do mnie, bo nie zamierzam brać Was na litość tym, że nigdy niczego nie wygrałem. Zresztą, nie bardzo bym mógł, na samym gram.pl miałem okazję wygrać to i owo.
Oprócz tego niezłym powodem wydaje mi się też to, że będę w nią Grał. A cisnącą się na wargi obiekcje, iż każdy będzie w nią grał, pomijając może niewielką grupkę tych, którzy wystawią ją na jakimś serwisie aukcyjnym, zbywam pogardliwym podniesieniem brwi. Granie Graniu nierówne, mili moi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze trwa?

A dlaczego mnie? Bo zawsze lubiłem różnego rodzaju simy jak civilization, alpha centauri, itd. Chciałbym się przekonać na to stać tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 13:06, Laid_back napisał:

Wyniki w przeciągu 2 dni, gamescom wyssał nam cały czas :)



No chłopaki.. 2 dni mija max dzisiaj wieczorkiem.. także już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze jestem zaskoczony :). Gratuluje również pozostałym zwycięzcom! :)

Dopiero dzisiaj wysłałem mejla z moimi danymi, bo dopiero co wróciłem z urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować