Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotki o Mirror`s Edge 2 powolutku wyłaniają się z czeluści Internetu

21 postów w tym temacie

A ja się trochę czepnę panie Robercie :P
"Na ostatnich targach E3, Frank Gibeau, prezes EA Games wspomniał o tym, że kolejna część serii Mirror''s Edge 2 powinna wykorzystywać silnik Frostbite 2."
Po primo Mirror''s Edge nie jest jeszcze serią, powstała jedna gra i jakieś spinoffiki na fejsa czy iPhone''a, więc nie przesadzajmy.
Po secundo silnik nazywa się Frostbite 2.0. Liczba po przecinku jak sądzę występuje dlatego, że była wersja 1.5.
I po trollo w zacytowanym zdaniu po "serii" winien być przecinek, co by zdanie brzmiało i wyglądało poprawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 12:46, Waaazuuup napisał:

A ja się trochę czepnę panie Robercie :P
"Na ostatnich targach E3, Frank Gibeau, prezes EA Games wspomniał o tym, że kolejna część
serii Mirror''s Edge 2 powinna wykorzystywać silnik Frostbite 2."
Po primo Mirror''s Edge nie jest jeszcze serią, powstała jedna gra i jakieś spinoffiki
na fejsa czy iPhone''a, więc nie przesadzajmy.
Po secundo silnik nazywa się Frostbite 2.0.
I po trollo w zacytowanym zdaniu po "serii" winien być przecinek, co by zdanie brzmiało
i wyglądało poprawnie :D

Pamiętajmy, że Mirror''s Edge 1 nie było jedyną grą... właśnie z serii gier spod tego znaku. Pamięta ktoś jeszcze całkiem niezłą wersję na iPady? ;-) Broniąc się dalej - jeżeli już insynuujemy, że druga część gry rzeczywiście istnieje, to dlaczego by nie mówić o serii?

Mimo wszystko, jestem człowiekiem litościwym, o dobrym i szczodrym sercu. Zamieniam ''seria'' na ''marka''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 12:48, ww3pl napisał:

Mimo wszystko, jestem człowiekiem litościwym, o dobrym i szczodrym sercu. Zamieniam ''seria''
na ''marka''.


Dzięki ci, o wielki. *pada na kolana i bije pokłony*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME mimo braku najnowszych graficznych gadżetów (Chyba nawet to nie na ue3.5, tylko ue3 było), była to najładniejsza gra jaką znam. Boję się myśleć, jakby wyglądała z frostbitowymi pierdółkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę otwarty świat i jakieś gadżety typu linka do wspinaczki, granaty oślepiające/dymne i będę happy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z tych gier w których postawiono na innowacyjność i ja jestem za kontynuacją. Tym bardziej nadzieję robi użycie silnika Frostbite 2.0 w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekam na tą grę!!!
Oby nie zrobili z niej jakiegoś FPSa bo sie zawiodę...
Więcej pościgów za innymi sprinterami....
Szczyptę, ale tylko szczyptę więcej dynamizmu...
Otwarty świat...
Multi z prawdziwego zdarzenia [nie jakiś duch]....
Możliwość biegania z kolegami po prostu po mieście....
Coop...
Więcej dynamicznej muzyki...

I plakaty "We are Family" CPFu...:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baardzo chce drugą część. :D Tylko mogła by być dłuższa i mieć trochę ciekawszą fabułę. Bo tylko to mi wadziło w jedynce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 12:46, Waaazuuup napisał:

Po secundo silnik nazywa się Frostbite 2.0. Liczba po przecinku jak sądzę występuje
dlatego, że była wersja 1.5.


Jakaś na pewno kiedyś była, ale wątpię, żeby .0 na końcu miało inne zadanie, niż po prostu wyglądać fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby coś powiedzieć o tym na GC... oj mogliby... ale pewnie będzie mówienie o BF3, FIFA... i ewentualnie przebąknięcie w stylu "BF3 i NFS: The Run to nie jedyne gry, które będą wykorzystywać F 2.0... mamy w planach m.in nowego MoH''a i Mirror''s Edge 2..." i na tym się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 13:46, akodo_ryu napisał:

Jakaś na pewno kiedyś była, ale wątpię, żeby .0 na końcu miało inne zadanie, niż po prostu
wyglądać fajnie.


W BF:BC2 wersja silnika nazywala sie Frostbite 1.5. Strzelam, ze teraz dali 2.0 bo w przyszlosci mozemy sie spodziewac wersji 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 12:56, Headbangerr napisał:

A tak przy okazji - gdyby twórcy zdecydowali się na wykorzystanie technologii
Frostbite 2.0, to wcale bym się nie pogniewał :)


Jaki masz system operacyjny?

Ja bym się bardzo ucieszył na:
- otwarty świat
- jakieś zadania poboczne
- co-operacje
- ew. multiplayer(pewnie byłby na siłę)

Gdyby chociaż dwa warunki z w/w zostały spełnione to mamy must have! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować