Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcecie mieć OverWolf w swoim życiu

89 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Co powiecie na idealną integrację Skype'a, Facebooka, przeglądarki internetowej, Waszych komunikatorów i kilku innych drobiazgów z Waszymi grami? Tak myślałem - szczegóły w rozwinięciu newsa. Widać Slowbota nie musi oznaczać braku fajnych newsów.

Przeczytaj cały tekst "Chcecie mieć OverWolf w swoim życiu; alt-tab umiera śmiercią naturalną" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ja pozostane przy XFire. skype w grach? jakośc może i dobra ale xfire w mniejszym stopniu obciąża łącze.
i moje pytanie, jak wygląda problem kompatybilności tego programiku z grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale jakoś podczas sadzenia headshot''ów nie chciałbym czytać powiadomień o tym, że Gosia właśnie wydoiła dwie krowy w Farmville, a Stasiu właśnie wydłubał sobie coś z nosa i dodał to do ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista tytułów nie jest ogromna, ale obejmuje niemal wszystkie najpopularniejsze w tej chwili tytuły.

Są wszystkie gry, które mam teraz na swoim komputerze, także osobiście jestem szczęśliwy.

@Headbangerr
No tak, bo wyłączenie facebooka w opcjach programu (swoją drogą, najpierw trzeba go przecież włączyć) i ewentualna zmiana opcji dotycząca wyświetlania postów jest ponad siły każdego gracza.


Od zawsze uważałem, że PC Gaming był spychany na bok właśnie z powodu braku czegoś w stylu systemu operacyjnego Xboksa 360, gdzie wszystko było pod ręką w czasie samej rozgrywki. Z tego co widzę, Overwolf jest pierwszym programem tego typu, który rzeczywiście w pełni realizuje tą ideę, stąd moje ogromne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 19:31, ww3pl napisał:

@Headbangerr
No tak, bo wyłączenie facebooka w opcjach programu (swoją drogą, najpierw trzeba go przecież
włączyć) i ewentualna zmiana opcji dotycząca wyświetlania postów jest ponad siły każdego
gracza.


Nie jest ponad siły. Dlatego właśnie dziękuję i nie skorzystam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xFire - komunikator in-game, który pozwala na rozmowę... wyłącznie z innymi posiadaczami xFire. Oj tak, cała trójka (spośród kilkudziesięciu) moich partnerów do gry, która posiada xFire już się cieszy.
No thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 19:37, Devan28 napisał:

@ww3pl
To co powiesz waść o XFire? Słyszał pan o tym w ogóle?

W Xfire można używać Skype''a, Facebooka, Twittera i przeglądarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest w XFire przeglądarka, domyślnie scroll lock + w
u mnie akurat sytuacja wygląda inaczej, wszyscy moi znajomi posiadają xf i chwalimy sobie ten program bo nie wymaga żadnych innych jak np skype

a czy overwold pozwala na obsługe winampa chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, mamy jeden ficzer w xFire, który jest również obecny w Overwolf.

... Genialnie.

Swoją drogą - jako, że developerzy wciąż przyjmują nowe zgłoszenia i propozycje, istnieje możliwość, że ekipa doda integrację z... Gadu-Gadu! Stay tuned, guys.

>u mnie akurat sytuacja wygląda inaczej, wszyscy moi znajomi posiadają xf i chwalimy sobie ten program bo nie >wymaga żadnych innych jak np skype

Musisz mieć bardzo dużo koleżanek. Tak tylko mówię. Chyba, że również Twoje znajome zainstalowały sobie xFire, bo jak wszystkie dziewczyny na świecie, namiętnie grają w CoD i WoW, wtedy zwracam honor.

>a czy overwold pozwala na obsługe winampa chociażby?
Obsługa tego typu programów, co napisałem w newsie, jest już w drodze. Problem w tym, że nie chodzi o to 'jakie opcje ma xFire, a jakie opcje ma OverWolf'. OverWolf to nakładka, która działa w niemal identyczny sposób, co Xbox Live. Choć program nie jest komunikatorem samym w sobie, to w imię wszelkiej unifikacji pozwala nam na bycie w kontakcie z każdym i robienie wszystkiego, co chcemy bez potrzeby wyłączania gry. Jeżeli czegoś brakowało PC Gamingowi, to właśnie tego.

Jasne, choć znacznie uboższe, xFire posiada podobne opcje. Problem? Wszystko to działa wyłącznie w zakresie użytkowników programu xFire - i właśnie tu leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 19:46, ww3pl napisał:

Musisz mieć bardzo dużo koleżanek. Tak tylko mówię.


nie wiem co to ma wspólnego, ale nie. uwierz mi że jest tam tylko jedna pani, na dodatek tylko dlatego że to znajoma kolegi z klasy, która czasem pogra z nami w minecrafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac uzytecznosc tego programu bedzie on na pewno kijem w oko marketingowcow/deweloperow podkreslajacych integracje ich gry tymi programami/portalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 19:51, Krzycho napisał:

Nie mam facebooka, twittera, skype, msn, gg
No to zostaję przy xfire.


Nie jesteś trendi. Zainwestuj w siebie.

Lista wspieranych gier jest żałosna, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2011 o 19:46, ww3pl napisał:

Musisz mieć bardzo dużo koleżanek. Tak tylko mówię. Chyba, że również Twoje znajome zainstalowały
sobie xFire, bo jak wszystkie dziewczyny na świecie, namiętnie grają w CoD i WoW, wtedy
zwracam honor.

Skąd ta furia? To, że komuś się nie podoba i podchodzi sceptycznie to jego sprawa- a i nie zaprzeczysz, że skype to pożeracz łącza jakich mało, starczy, że jak moja mało rozgarnięta siostra go używa to mam 10 sek. lagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować