Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcecie mieć OverWolf w swoim życiu

89 postów w tym temacie

Nie używam Facebooka, Twittera ani żadnych komunikatorów głosowych. Przy odpalaniu niektórych gier wyłączam gg, żeby mi nikt nie przeszkadzał w rozgrywce.
Mnie jedynie przekonuje ta wbudowana przeglądarka, bo czasami alt-tab trwa za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widmo wielkiego brata coraz bliżej, jeszcze trochę, i aby pograć sobie w gry online, trzeba będzie być podłączonym do sieci jak w matrixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 13:06, ribik napisał:

Widmo wielkiego brata coraz bliżej, jeszcze trochę, i aby pograć sobie w gry online,
trzeba będzie być podłączonym do sieci jak w matrixie.

Jedną, jedną, JEDNĄ chwilę.

Czy utrzymywanie kontaktu ze znajomymi równa się kontroli absolutnej wszelkich Twoich poczynań w sieci/w czasie gry?

To tak, jakby narzekać, że dając znajomemu swój adres do korespondencji dana osoba będzie wiedziała, gdzie Cię znaleźć, co jest przecież celem wymiany danych samym w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 13:08, ww3pl napisał:

> Widmo wielkiego brata coraz bliżej, jeszcze trochę, i aby pograć sobie w gry online,

> trzeba będzie być podłączonym do sieci jak w matrixie.
Jedną, jedną, JEDNĄ chwilę.

Czy utrzymywanie kontaktu ze znajomymi równa się kontroli absolutnej wszelkich Twoich
poczynań w sieci/w czasie gry?

To tak, jakby narzekać, że dając znajomemu swój adres do korespondencji dana osoba będzie
wiedziała, gdzie Cię znaleźć, co jest przecież celem wymiany danych samym w sobie.


Ktoś jest chyba pośrednikiem w takiej komunikacji, ktoś kto kontroluje, patrzy i słucha i może to wykorzystać, a przede wszystkim liczyć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 14:07, ribik napisał:

Ktoś jest chyba pośrednikiem w takiej komunikacji, ktoś kto kontroluje, patrzy i słucha
i może to wykorzystać, a przede wszystkim liczyć kasę.


Dokładnie. Cała armia wynajętych w tym celu z niesamowitą wręcz zawziętością słucha rozmów milionów ludzi. Bo może wśród informacji o tym, co dzisiaj ma się na obiad, albo podnietach o kolejnych melanżach znajdzie się coś, z czego mogliby skorzystać materialnie. Cool story, bro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 14:07, ribik napisał:

Ktoś jest chyba pośrednikiem w takiej komunikacji, ktoś kto kontroluje, patrzy i słucha
i może to wykorzystać, a przede wszystkim liczyć kasę.

Jaką kasę? Skype darmowy, Overwolf darmowy. ALE KUPA KASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy w ten program włożyć jeszcze sporo pracy, szczególnie po to aby mógł obsługiwać jak największą ilość gier. Zainstalowałem, sprawdziłem na forum informację twórców o kompatybilności z grami, znalazłem na liście Audiosurf, odpaliłem grę, lecz Overwolf nie chciał z nią działać. Na liście gier w samym programie rzeczywiście nie ma Audiosurf, więc jak widać sami twórcy nie są pewni w jakich grach ich program będzie nadawał się do użytku.
Następnie uruchomiłem grę Portal i tam już program chciał współpracować, nagrałem wideo z gry jednak dźwięk nie został zapisany. Pozostaje liczyć, iż z każdą kolejną wersja program będzie znacząco poprawiany i twórcy wprowadzą wszystkie zapowiadane w tej chwili funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dowiedziałem się ile przydatnych opcji których nie używałem ma Xfire :P. A Overwolfem może się zainteresuję jak będzie miał więcej opcji (gg, teamspeak/mumble ale to w sumie i tak odpalam przed włączeniem gry).
A po co tutaj komu facebook to nie rozumiem - czy ludzie naprawdę wrzucają w status informacje o tym że wygrali mecz w CoDa/zdobyli x lvl WoWa :|? Jakbym miał znajomych którzy tak robią to bym wyciszył ich wpisy ~~. Jak mam znajomego grającego to wolę z nim pograć niż dowiedzieć się że zrobił cośtam, a jak mam znajomego który nie gra to co go obchodzą moje konkretne osiągnięcia w grze której nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 15:58, Dared00 napisał:

> Ktoś jest chyba pośrednikiem w takiej komunikacji, ktoś kto kontroluje, patrzy i
słucha
> i może to wykorzystać, a przede wszystkim liczyć kasę.
Jaką kasę? Skype darmowy, Overwolf darmowy. ALE KUPA KASY.


Informacja daje władzę i kasę, na razie to wszystko jest darmowe, ale kto wie jak będzie wyglądać sytuacja, w końcu sms-y też były kiedyś bezpłatne, i ktoś wyczuł interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 16:43, ribik napisał:

Informacja daje władzę i kasę, na razie to wszystko jest darmowe, ale kto wie jak będzie
wyglądać sytuacja, w końcu sms-y też były kiedyś bezpłatne, i ktoś wyczuł interes.

Jeżeli będzie płatne, to rzucę to w cholerę i znajdę bezpłatny odpowiednik. Zawsze taki istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusiczku kochaniusieńki! Czy ja przespałem 100 lat?

W trakcie mojej drzemki przyszedł nowy zbawca świata gier!

Już od dziś, zamiast grać będę mógł się chwalić całemu światu (którego G to obchodzi), że właśnie lecę z karabinem.
Ale to jeszcze nic!
Właśnie oczekujemy możliwości wprowadzenia inteligentnej przerwy! Gdy tylko grawitacja stanie się nie do zniesienia sprawiając, iż będziesz musiał udać się wypróżnić, na twoje konta FB i Twittera zostanie przesłana o tym fakcie wiadomość wraz z sweet "fotcią" ciebie siedzącego na tronie!!!
Próbując wyprzedzać trendy wprowadzamy innowacyjne rozwiązania! Na twoją główną stronę zostanie wrzucone zdjęcie twego G wraz z szczegółowymi wymiarami. Pochwal się przed znajomymi! Każda wielkość zostanie umieszczona w specjalnie do tego przygotowanym rankingu. Zostań G Królem!

Z nowymi opcjami będziesz mógł jeszcze lepiej pochwalić się wielkością swojego e-Penisa!

Pochwal się przed całym światem jakim mistrzem jesteś oraz jak mało masz własnego życia! Instalując aplikację już od jutra możesz być wytykany przez bardziej rozsądnych właścicieli FB ( rozsądny właściciel FB - oksymoron) jak całkowity e-Donkey!

----
xFire wystarcza do grania z kumplami... chcesz więcej opcji? to pograj sobie w farmvile :/
I jak tu nie dojść do wniosku, że ludzie stają się powolutku debilami? No nie da się...

Dumny posiadacz
FB - NOT
Twittera - NOT
GG - NOT
Skype - NOT
MSN - NOT
Życia - YES
(xFire - yes)

Acha jeszcze jedna sprawa....
"Wygląda na to, że ktoś naprawdę poszedł wreszcie po rozum do głowy i spełnił ciche życzenia większości graczy na globie." Cichym życzeniem większości graczy jest nie widzieć ułomnych artykułów... da się spełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:11, Archacus napisał:

Acha jeszcze jedna sprawa....
"Wygląda na to, że ktoś naprawdę poszedł wreszcie po rozum do głowy i spełnił ciche życzenia
większości graczy na globie." Cichym życzeniem większości graczy jest nie widzieć ułomnych
artykułów... da się spełnić?

Spokojnie da się spełnić. Możesz tu po prostu nie wchodzić, wtedy ich nie będziesz widział.

W ogóle cała ta twoja anty-FB krucjata jest komiczna. Twoje niesamowite umiejętności używania sarkazmu udowadniają... w sumie sam nie wiem, co udowadniają. FB zabił ci rodzinę? Zjadł kota? Nasikał na trawnik? Wnioskując z twoich postów, dochodzimy do wniosku, że tak, tak i tak.

Jeżeli czegoś nie lubię, to po prostu to ignoruję, a nie rzucam w to coś gównem. Bo i tak zawsze kończy się to tym, że nic to nie daje. Poza tym, że jesteśmy ubabrani gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:33, Dared00 napisał:

W ogóle cała ta twoja anty-FB krucjata jest komiczna. Twoje niesamowite umiejętności
używania sarkazmu udowadniają... w sumie sam nie wiem, co udowadniają. FB zabił ci rodzinę?
Zjadł kota? Nasikał na trawnik? Wnioskując z twoich postów, dochodzimy do wniosku, że
tak, tak i tak.

Jeżeli czegoś nie lubię, to po prostu to ignoruję, a nie rzucam w to coś gównem. Bo i
tak zawsze kończy się to tym, że nic to nie daje. Poza tym, że jesteśmy ubabrani gównem.


1. Bynajmniej nie jest to tekst przeciw FB
2. Posiadłeś niezwykle rzadką umiejętność nie odpisywania na posty, które ci się nie podobają... wait no...
3. Ja ironiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:38, Archacus napisał:

1. Bynajmniej nie jest to tekst przeciw FB

Hmm, obrażanie użytkowników i ogółu społeczeństwa wskazuje na to, że jest inaczej.

Dnia 31.07.2011 o 18:38, Archacus napisał:

2. Posiadłeś niezwykle rzadką umiejętność nie odpisywania na posty, które ci się nie
podobają... wait no...

Twój post akurat bardzo mi się spodobał. Chciałem wiedzieć, DLACZEGO tak bardzo nie lubisz sieci społecznościowych.

Dnia 31.07.2011 o 18:38, Archacus napisał:

3. Ja ironiczny?

Bardziej sarkastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:44, Dared00 napisał:

Chciałem wiedzieć, DLACZEGO tak bardzo nie lubisz sieci społecznościowych.


pewnie nie podoba mu się, że zostały one stworzone po to by gromadzić tłum (człowiek w tłumie idiocieje), przedstawiać mu reklamy i sterować/manipulować. Ile Twoich koleżanek ma np. Dove wśród znajomych na fb?
Pytacie jak zarobić na czymś darmowym? Najłatwiej nawrzucać reklam i pokazać, że "Twój znajomy Iksiński zakupił właśnie zestaw kosmetyków. (wciśnij Lubię To!)".
Facebook to scentralizowany środek komunikacji, rozleniwiający ludzi i, tak naprawdę, osłabiający więzi międzyludzkie.
Nawet jeśli Ty uważasz, że się temu opierasz i że korzystasz z niego w sposób świadomy, na jednego Ciebie istnieją setki ludzi podporządkowujących pod FB swoje życie.
I mnie osobiście to się w nim nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nawet fajny, ale korzystam co najwyżej ze Skype, ale nie jestem aż taki zdesperowany i nie przeszkadza mi zminimalizowanie raz na jakiś czas, więc sobie odpuszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować