Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] PlayStation Vita w Europie już w październiku

15 postów w tym temacie

ja bym poczekał z zamawianiem ok pół roku. Może być tak jak w przypadku 3DS który już niedługo będzie miał sporą obniżkę o 1/3 ceny. Nawet jeżeli nie obniżka ceny to być może w niedługim czasie cena w euro w lepszym stopniu stanie się być bardziej konkurencyjna w stosunku do ceny vita w dolarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też poczekałbym do przyszłego roku na sytuację taką jak z 3DS''em lub po prostu lekkiego opuszczenia cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do 3DS to było wiadomo że to będzie porażka :)
Co do Vity to będzie strzał w dziesiątkę (co zresztą można zauważyć w zainteresowaniu firm produkujący gry)

Podobnie jak PSP to będzie wieki hicior (zresztą plusem jest kompatybilność wstecz (PSX i PSP)

Mam PSP Slima i miałem NDS (sprzedałem po tygodniu bo kiszka jakich mało) PSP mam od kilu lat nadal używam, ta zabawka nigdy mnie nie zawiodła. A takie gry jak Monster Hunter Series, Metal Gear Series są porostu warte zakupu tej konsoli a jeśli dochodzi szansa na nowego monstera na Vite - BIORĘ W CIEMNO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 17:39, damimav napisał:

Co do 3DS to było wiadomo że to będzie porażka :)
Co do Vity to będzie strzał w dziesiątkę (co zresztą można zauważyć w zainteresowaniu
firm produkujący gry)

Podobnie jak PSP to będzie wieki hicior (zresztą plusem jest kompatybilność wstecz (PSX
i PSP)

Mam PSP Slima i miałem NDS (sprzedałem po tygodniu bo kiszka jakich mało) PSP mam od
kilu lat nadal używam, ta zabawka nigdy mnie nie zawiodła. A takie gry jak Monster Hunter
Series, Metal Gear Series są porostu warte zakupu tej konsoli a jeśli dochodzi szansa
na nowego monstera na Vite - BIORĘ W CIEMNO !!!


Sukces sprzedażowy PSP w porownaniu z DS-em to żenua, nie hicior - chyba ze u cb w szkole, ale to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:10, Krzycho napisał:

Słaba grafika i nie ma gimnazjalnych nawalanek co? ;(

Dokładnie to. Mnie jak i większości moich znajomych nie kręcą miliony odsłon pokemonów ; ) Gry na rynek japoński zupełnie mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 20:11, meJKu napisał:

Dokładnie to. Mnie jak i większości moich znajomych nie kręcą miliony odsłon pokemonów

Noo a mnie nie kręcą miliony odsłon Fif i Need for Speedów. ;)

Dnia 31.07.2011 o 20:11, meJKu napisał:

; ) Gry na rynek japoński zupełnie mnie nie interesują.

PSP jest japońskie i większość z niewielu dobrych gier na PSP jest właśnie japońska więc twój argument nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Krzycho pewnie mu nie chodziło o kraj pochodzenia, tylko mentalność gry ;)
A nie ma info, czy Vita będzie kompatybilna z PS2? Zagrałbym któryś już raz w Residenta czwóreczkę na małym ekranie gdzieś w lesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:53, Krzycho napisał:

Noo a mnie nie kręcą miliony odsłon Fif i Need for Speedów. ;)

No więc po to ten tekst: "Słaba grafika i nie ma gimnazjalnych nawalanek co? ;("?

Dnia 31.07.2011 o 22:53, Krzycho napisał:

PSP jest japońskie i większość z niewielu dobrych gier na PSP jest właśnie japońska więc
twój argument nawala.

Super, że jest japońskie. Tylko, że istnieją na tą platformę gry, które cieszą się dużym powodzeniem w europie (bądź tylko w niej). Na DSie musiałbym przekopać się przez setki klonów Zeldy, Mario i innych Pokemonów, żeby znaleźć coś co mi (europejczykowi) odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować