Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Metro: Last Light nie powinny być przesadzone

13 postów w tym temacie

Konfiguracja prawie 3 razy lepsza od mojego niespełna 4-latka. Ale jeśli będzie tak zoptymalizowana jak poprzedniczka to w DX10 na średnio-wysokich bez problemu zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak grać na laptopach xD. Procesor Intel Core i7, 6 GB pamięci RAM, GeForce GTX-480 ...80% graczy pewnie już szuka tutaj części na allegro albo kompa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka miala dosc niskie wymagania, na gtx260 chodzila w 30+fps na high, wyzsze ustawienia very high nie bylo sensu wlaczac bo roznice trzeba bylo szukac z lupa, a wydajnosc spadala i to bardzo, jak last light robia tez na konsole to powinno byc to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no w ogóle wymagania sprzętowe nie są przesadzone. Core i7 6GB Ram i GTX 480. Jedynym zaskoczeniem jest tutaj karta grafiki która jest już dosyć leciwa. Procesor z najwyższej półki no i do tego rzadko jednak spotykane 6 GB Ram. Sory ale moim zdaniem jednak wymagania są przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:46, DusiekPL napisał:

Nie no w ogóle wymagania sprzętowe nie są przesadzone. Core i7 6GB Ram i GTX 480. Jedynym
zaskoczeniem jest tutaj karta grafiki która jest już dosyć leciwa. Procesor z najwyższej
półki no i do tego rzadko jednak spotykane 6 GB Ram. Sory ale moim zdaniem jednak wymagania
są przesadzone.


To nie wymagania potrzebne do uruchomienia gry, lecz płynnej rozgrywki w bardzo wysokiej rozdzielczości, wygładzaniem krawędzi i włączoną masą sprzętożernych "upiększaczy". Nie histeryzuj, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania prawie spełniam
ale i tak nie mam ochoty na nowe metro stare jeszcze czeka i czeka jakoś od marca. ta gra to
optymalizacyjny koszmar co i tak nie zmienia faktu że chodzi płynniej niż uwaga... gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gdzie tam. Ta maszynka już się starzeje. Powinni grę odpalić na czymś lepszym, a nie takim starociu. Takiego kompa to przecież każdy w domu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 13:15, barth89 napisał:

Nie no gdzie tam. Ta maszynka już się starzeje. Powinni grę odpalić na czymś lepszym,
a nie takim starociu. Takiego kompa to przecież każdy w domu ma.



hahaha normalny bot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są wymagania sprzętowe (to nawet nie są zalecane). Oni po prostu na takim sprzęcie demo prezentowali. W Metro 2033 ze wszystkim na maxa, z włączonym DX11 i AA miałem jakoś 15-30 FPSów, więc wydaje mi się, że w Last Light pogram spokojnie na średnich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować