Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera konsolowego Wiedźmina 2 przesunięta na pierwszy kwartał 2012 – spór sądowy odbija się czkawką?

56 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 16:25, barth89 napisał:

Nie chciałbym się wdawać w dyskusje nt samych DLC, ale jeśli te dodatki miałyby być
wielkości dawnych dodatków w wersjach pudełkowych i tak też wydawanych to na pewno bym
je kupował.


No właśnie, ja również. :) Są dodatki i zbroje dla konia. Samo DLC może być również bezpłatne, czego najlepszym przykładem jest choćby Valve, które wkrótce wypuści resztę kampańji z L4D1 do L4D2 za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:28, Vojtas napisał:

No właśnie, ja również. :) Są dodatki i zbroje dla konia. Samo DLC może być również
bezpłatne, czego najlepszym przykładem jest choćby Valve, które wkrótce wypuści resztę
kampańji z L4D1 do L4D2 za free.


Jeśli mowa o dodatkach - dla mnie najlepszym dodatkiem było United Offensive do CoD... Dlaczego takich dodatków już nie ma? Nawet kupowałbym te głupie mapki do nowych CoDów... tylko niech one będą po 20zł i w wersji pudełkowej. Przykład - BF: BC2 Vietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„boimy się Modern Warfare 3 i uciekamy w pierwszy kwartał przyszłego roku”

Też bym się wstydził takiego komentarza - bo co ma wspólnego Modern Warfare z Wiedźminem? Znaczy co, fani RPG kupią CoD? Ta...

No bo przecież Final Fantasy XIII nic nie zarobiło przez to, że wyszło Bad Company 2, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 15:44, Vojtas napisał:

/ciach/

Wybacz, ale nie mam zamiaru dyskutować z Osobnikiem, który od kilku miesięcy nasmarowany wazeliną od stóp do głów, wślizguje się do każdego wątku o Wiedźminie, zeby uprawiac bezmyslne "fanbojstwo" z koronnym argumentem "Bo milion much..." Nie wiem, czy ktoś Ci za to płaci, czy juz się taki...ekhm..."fajny" urodziłeś...Jednego jestem pewny-jeśli kiedys skończą się "światowe zasoby wazeliny", to niezłe pokłady tego jakże wspaniałego surowca, odnajdą się na pewno w Twoim tyłku...To wszystko co mam Ci do powiedzenia- i proszę, "mucho"-nie brzęcz juz więcej w moim kierunku. Dzięki z góry i Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, ale CDP nie jest już właścicielem gram.pl.
Poza tym - pomijanie takich spraw to oznaka całkowitego braku profesjonalizmu. Poważne media mają obowiązek pisać o takich sprawach, inaczej jest to cenzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gienek1 - gra Ci się nie podoba to nie graj,ale nie obrażaj tych,którym się jednak podoba
ja osobiście wolę żeby powstał Wiedźmin 3,4,itp.niż CoD 55,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:56, gienek1 napisał:

> /ciach/
Wybacz, ale nie mam zamiaru dyskutować z Osobnikiem, który od kilku miesięcy nasmarowany
wazeliną od stóp do głów, wślizguje się do każdego wątku o Wiedźminie, zeby uprawiac
bezmyslne "fanbojstwo" z koronnym argumentem "Bo milion much..." Nie wiem, czy ktoś Ci
za to płaci, czy juz się taki...ekhm..."fajny" urodziłeś...Jednego jestem pewny-jeśli
kiedys skończą się "światowe zasoby wazeliny", to niezłe pokłady tego jakże wspaniałego
surowca, odnajdą się na pewno w Twoim tyłku...To wszystko co mam Ci do powiedzenia- i
proszę, "mucho"-nie brzęcz juz więcej w moim kierunku. Dzięki z góry i Pa


Witam,
Ale dyskutować możesz grzeczniej i być w stosunku do rozmówcy milszy a nie taki chamski... Ostrzeżenie za obrażanie rozmówcy i typowe chamstwo z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach-trach/
Co to "Pan mucha" juz się popłakał u Ciebie na PW? Nie Ty mi będziesz mówił dla kogo i jak mam byc miły. Jak do tej pory Modzi na tym serwisie prezentowali odpowiedni poziom, ale Ty jak widać, nie znasz nawet znaczenia słów "chamski" i "obrażać". Z góry dzięki za bana, którego za chwilę dostanę, a poza tym, jak mawia niejaki "Bender"-"Pocałuj mnie w moja cudną, lśniącą..."

Ps gram.pl jest okej, szkoda, że zaczęli zaniżać poziom przy rekrutacji pracowników...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 17:57, gienek1 napisał:

Co to "Pan mucha" juz się popłakał u Ciebie na PW? Nie Ty mi będziesz mówił dla kogo
i jak mam byc miły. Jak do tej pory Modzi na tym serwisie prezentowali odpowiedni poziom,
ale Ty jak widać, nie znasz nawet znaczenia słów "chamski" i "obrażać". Z góry dzięki
za bana, którego za chwilę dostanę, a poza tym, jak mawia niejaki "Bender"-"Pocałuj mnie
w moja cudną, lśniącą..."


Proszę grzeczniej, bo nie jestem Twoim kolegą... Poza tym jestem tutaj po to by pilnować by nie było wycieczek osobistych, ale widocznie Ty nie potrafisz uszanować rozmówcy.
A za spam na Twoje konto wędruje degrad -1

Dnia 01.08.2011 o 17:57, gienek1 napisał:

Ps gram.pl jest okej, szkoda, że zaczęli zaniżać poziom przy rekrutacji pracowników...:/


Moderator gram.pl nie jest pracownikiem gram.pl, nam za pełnienie funkcji nie płacą. To tak gwoli ścisłości...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:01, Isildur napisał:

nam za pełnienie funkcji nie płacą.

Aaaa...to juz wszystko rozumiem: "Jaka praca, taka..." hehe;) Ale przecież Ty spamujesz tak samo jak ja-moze teraz degrad dla Ciebie? Mi się zaraz skończą "tytuły"...;)

Nie no, a tak poważnie, to jesteście obaj żałośni. Ty i ten Twój "wazelinowy chłoptaś"-nie żałuje ani jednego słowa, które wcześniej napisałem, bo to po prostu szczera prawda. A teraz -pstryk-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:09, gienek1 napisał:

Nie no, a tak poważnie, to jesteście obaj żałośni. Ty i ten Twój "wazelinowy chłoptaś"-nie
żałuje ani jednego słowa, które wcześniej napisałem, bo to po prostu szczera prawda.
A teraz -pstryk-

Za kolejny spam otrzymasz bana, Degrad -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:11, Isildur napisał:

Za kolejny spam otrzymasz bana, Degrad -2


Co Ty nie powiesz?;)

>kolejny spam
A teraz, jak mawia Bender...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak długo musimy czekać ale dlaczego najpierw na Xbox 360, a potem na PS3 myśle, że gdyby obie wersje wyszły w tym samym czasie byłoby to na ręke i graczą i producentą ale...to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... jestem debilem i nie wiem jak zrobić quote na takich komentarzach jak autorzy komentarzy nade mną.

Ale chcę się odnieśc do postu użytkownika: dariuszp

...


Jadę na oryginale... tak od kolegi, więc może i nie oryginał... a co mnie to..., dobrze że zapłaciłem za ten chłam, kumpel też żałuję, mam dobry komputer, gry takie jak Crysis 2, Dirt 3, chulają na maxa bez problemów no i bez żadnych nie potrzebnych patchów "poprawiający" wydajność i stabilność.... Więc Wiesiek chodzi płynnie... w miarę na patchu 1.3... A ubersapling to już nie mówię nic, gra się wyłącza co 15 minut.... i jak w to grać ? Nawet zmniejszenie bufora pamięci nic nie daje...
Kolega ma lepsza kartę graficzną, reszta porównywalna do mojego sprzętu, u niego lepsze jest to że gra się wyłącza co 20 minut :O.


Dajmy sprawę jasno... Wiesiek 2 to nie wypał optymalizacyjny, tak jak i znany Gothic 4 Arcania (czy jak to się pisało dokładnie).... wolałbym poczekać jeszcze rok na Wieśką aby go dopracowali, a nie rzucać chłamu na głodne mózgi graczy.

Jestem debilem 2x... dopiero odkryłem jak się odpowiada na posty, dziękuję projektantowi stronki za tak błyskotliwy dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:04, mt17 napisał:

Kurde... jestem debilem i nie wiem jak zrobić quote na takich komentarzach jak autorzy
komentarzy nade mną.

Przycisk "Odpowiedz" w prawej górnej części posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować