Zaloguj się, aby obserwować  
Wiktor_Cegla

Czasgry.gram.pl - sprawdź, na ile Ci wystarczy nowy tytuł!

237 postów w tym temacie

To trochę głupie żeby podawać czas z dokładnością do minut i sekund. W Statystykach GTA jest podany czas ukończenia gry, ale w wielu innych produkcjach czegoś takiego nie ma, więc... No właśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 21:12, JackXPPL napisał:

To trochę głupie żeby podawać czas z dokładnością do minut i sekund.


Ok, ale co stoi na przeszkodzie, by podać te sekundy tam, gdzie są one dostępne? Właśnie po raz kolejny skończyłem ME, dorzuciłem swój czas, podając minuty i sekundy, bo gra jest na tyle miła, że takie statystyki są dostępne. Czy to w jakiś negatywny sposób wpływa na wynik? No, chyba, że jesteś estetą i wolałbyś, by wszystkie gry miały czasy zaokrąglone do pełnej godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea ciekawa, ale taka propozycja - dodajcie opcjonalną możliwość (wszak w nie każdej grze to występuje) określenia poziomu trudności, wszak to, że taki Black Ops na Weteranie (megatrudny, w poprzednich częściach aż tak hardkorowo nie było - albo to checkpointy...) zajął mi, powiedzmy 20h, nie oznacza, że dla grającego na normalu gra jest na tyle (po każdy odcinek przechodzi raz, a nie 4-10).
Taki Wiedźmin też determinuje długość przechodzenia stopniem trudności, choć tu chodzi tylko o walki, które są jednym z elementów całości. Niemniej dobrze, byście coś takiego wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bardzo wysokich czasów w niektórych grach - usuńcie z tej listy takie gry jak Football Manager, czy różne MMO, bo ich nie da się skończyć (chyba, że ktoś uważa np. zdobycie 100% achievmentów w WoWie za ukończenie), albo wprowadźcie możliwość wpisywania 4 cyfrowych liczb, bo już co najmniej 2 osoby mówiły o takich czasach, sam mam jakieś 60 dni przegrane w FM 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka faktycznie nie działa, podobnie z resztą jak i ręczne wyszukiwanie tytułu. Szukałem L.A. Noire więc nacisnąłem na ''N''. Strona się po prostu odświeżyła, bo na liście nadal figurowały tytuły na ''A''. Ale wystarczy zjechać na dół listy i nacisnąć na ''1'' symbolizujące pierwszą stronę listy, a strona odświeży się z grami na ''L'' (w tym przykładzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 20:30, karolekx23x napisał:

A jak obliczyc czas przejścia gry swojej ?

Zegarkiem, xfire czy licznikiem w grze jeśli gra taki posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to zrobienie możliwości posortowania listy gier wg. czasu przejścia :)
Trochę te mmorpgi i ich czas przejścia mnie rozbawiły. Chyba że jest to czas znużenia grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dodaliście możliwość komentowania dodanych czasów. Szkoda, że nie da się zaktualizować już raz dodanego czasu o komentarz, bo większość już swój czas dała, ale wtedy bez opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas dodawania czasu powinno się jeszcze zaznaczać poziom trudności na którym się grało: Łatwy, Normalny, Trudny lub "inny" i tam wpisać np. "Delta" jak dodajemy czas z Crysisa na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja jest musowa, bo jak wcześniej zauważono, niektórzy z nas dodali czasy nie precyzując dokładniej w jaki sposób przeszliśmy grę. Przydałoby się też odłączyć speedruny od uśredniacza czasu.

No i dodajcie Recettear: An Item Shop''s Tale. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 17:04, luzac napisał:

No i dodajcie Recettear: An Item Shop''s Tale. :P


Jak i masę innych gier ;- ). Ciężko o pełną bazę. Dla mnie dodajcie Sanitarium. Tylko nie wiem ile mi zajęło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze system odrzuca extramalnie duże i małe czasy? Np czasy, które powinny byc brane pod uwagę, powinny mieścić siew obrębie od 5 do 500% średniego czasu wymaganego na ukończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie Tibią do listy :D

@Pupu2
Raczej nie powinno tak być. Ukończenie głównego wątku gry może zająć 2h, a zadań pobocznych 20. I co wtedy? Nie da się wprowadzić wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować