Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mroczne oblicze Diablo III - brak wsparcia dla modów, stałe połączenie z siecią wymagane

212 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 15:55, palpatine napisał:

> > Takie czasy- granie offline to nisza, która nie ma przyszłości i szkoda marnować

> na nią czasu.
> Ale się uśmiałem, co za durnota.


Oczywiście nie zrozumiałeś moich intencji, nie ty jeden.

Nie piszę o graniu w pozycje single player, to chyba jasne, że takie gry będą zawsze...
Chodzi tylko o granie w pozycje przeznaczone na masówkę w trybie online, co jest idiotyczne,
a Diablo 3jest grą przeznaczoną na massive online playing i pvp

Jeśli chcesz grac offline, poza internetem, to są trzy przypadki:

- nie masz internetu, więc dlaczego piszesz posty na gramie ?
-masz internet, więc po kiego grzyba chcesz grać offline, a nie na battlenet ?Tam tez
można grać samemu
-jesteś "cziterem" i chcesz się bawić w budowanie boskiej postaci w mniej legalny sposób.

Jeśli znasz jakieś inne przypadki, podziel się z nimi z łaski swojej. Będą też wdzięczny
za konstruktywną krytykę, a nie zdawkowe " co za durnota". Podziel się z innymi swoim
dobrym samopoczuciem, radości w życiu nigdy za wiele.


Primo . Nie każdy ma wszędzie dostęp do neta , ja mam np laptopa.
Secundo. Nie każdy ma stabilny internet , mnie zarywa srednio co 5 minut. ( gra uniemożliwiona)
Tertio. Nie lubię grać w gry sieciowe massive multiplayer , popatrz sobie na gry takie jak shaia itp , co krok wulgaryzmy , itp . wolę posiedzieć i pograć np na lanie z przyjaciółmi , co blizzard całkowicie ograniczył dlatego , że nie ma lana lub hosta . Stan mojego neta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 15:55, palpatine napisał:

- nie masz internetu, więc dlaczego piszesz posty na gramie ?

Pisać mogę z komórki, z kompa w kafejce, u znajomego, możliwości jest sporo i żadna nie musi być związana z graniem.

Dnia 01.08.2011 o 15:55, palpatine napisał:

-masz internet, więc po kiego grzyba chcesz grać offline, a nie na battlenet ?Tam tez można grać samemu

A po kiego grzyba grając samemu mam łączyć się z internetem?

Dnia 01.08.2011 o 15:55, palpatine napisał:

-jesteś "cziterem" i chcesz się bawić w budowanie boskiej postaci w mniej legalny sposób.

Nie jestem, a jeśli ktoś chce to grając offline nie będzie miał wpływu na graczy on-line. Przecież postać sieciowa przetrzymywana jest wyłącznie na serwerach battle.netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma co się dziwić, takie czasy nastały. Przed premierą wypłynie jeszcze kilka taki ''smaczków'' - czy to się komuś będzie podobać czy nie to już inna kwestia.

Osoby które będą chciałby obejść część tych restrykcyjnych zabezpieczeń i tak to zrobią, nie ma nad czym płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 15:55, palpatine napisał:

Jeśli znasz jakieś inne przypadki, podziel się z nimi z łaski swojej. Będą też wdzięczny
za konstruktywną krytykę, a nie zdawkowe " co za durnota". Podziel się z innymi swoim
dobrym samopoczuciem, radości w życiu nigdy za wiele.


Pozwól że ja odpowiem:
Mam więcej niż jeden komputer np laptop nie podłączony do neta, a na nim też chcę pograć
Mam gówn... net i nie będę ryzykował ciągłych przerw w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 15:55, palpatine napisał:

Jeśli znasz jakieś inne przypadki, podziel się z nimi z łaski swojej. Będą też wdzięczny
za konstruktywną krytykę, a nie zdawkowe " co za durnota". Podziel się z innymi swoim
dobrym samopoczuciem, radości w życiu nigdy za wiele.


Pozwól że ja odpowiem:
Mam więcej niż jeden komputer np. laptop nie podłączony do neta, a na nim też chcę pograć
Mam gówn... net i nie będę ryzykował ciągłych przerw w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, Blizzard to diabeł. Istne Diabolo.

Nie wiem jak reszta, ale trzeciego Diabełka kupię tylko i wyłącznie ze względu na aspekt multiplayer, bo to tam gry z tej serii rozwijały skrzydła. A że wymagać będzie stałego dostępu do internetu... no bo o niczym innym nie myślę, jak gdzieś wyjeżdżam, gdzie by tu się do neta podłączyć. Puh-leeese.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie w końcu!

DIABLO3 to gra sieciowa z Możliwością grania w Pojedynkę, dlatego stałe połączenie jest wymagane. Szereg usług "społeczno-sieciowo-integracyjnych" jakie ta gra oferuje jest tak duża ze nie da się tej gry w formie offline zaprezentować.

Przestańcie stękać w reszcie i poczytajcie na temat samego działania tej gry i jej integracji z battle.net 2 który synchronizuje gry blizzarda i zwiększa ich efektywności lepiej niż jaki kolwiek zakichany steam czy inne smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 15:44, pepsi napisał:

a co z graczami, którzy w ogóle nie zamierzają siekać po battle.necie? takich już nie
ma?


oczywiście że są, ale istotą problemu jest to czy mają net czy nie. Tak naprawdę problem dotknie tylko niewielkiego odsetka, który będzie chciał pograć na lapku w pociągu w singla itd - ja z tym mogę żyć. Osobiście wolę widzieć plusy niż zastanawiać się "a co jeżeli nie będzie internetu" (w tym roku jeszcze mi się nie przytrafiło)

Fajnie powspominać stare czasy - diablo 2 po lanie, herosów 3 hot seat, ale czasy się zmieniają a z nimi marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:00, mronoth napisał:

> - nie masz internetu, więc dlaczego piszesz posty na gramie ?
moze pisze w pracy? a w domu nie ma neta? albo chcialby zagrac na laptopie jadac pociagiem/lecac
samolotem/na uczelni?
> -masz internet, więc po kiego grzyba chcesz grać offline, a nie na battlenet ?Tam
tez
> można grać samemu
a po jakiego grzyba logowac sie online jak nie potrzeba tego do gry (offline) single?
> -jesteś "cziterem" i chcesz się bawić w budowanie boskiej postaci w mniej legalny
sposób.
no i co z tego? po co chcesz zabronic komus hackowania postaci offline dla zabawy? bez
sensu


Już chyba sam doszedłeś do właściwego wniosku. Skoro w grę przeznaczoną na massive online i pvp chcesz grać offline sam, z dowolnego powodu, to w takim razie nie jest to gra dla ciebie. Proste, nie :).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:04, Katsper napisał:

Zrozumcie w końcu!

DIABLO3 to gra sieciowa z Możliwością grania w Pojedynkę, dlatego stałe połączenie jest
wymagane.

jakby w grze nie bylo w ogole mozliwosc grania w pojedynke to mialoby to sens, a tak to wszelkie tlumaczenia inne niz ograniczenie piractwa czyli zwykly drm sa smiechu warte, robia po prostu to samo co ubisoft zrobil np. z assassins creed2

Dnia 01.08.2011 o 16:04, Katsper napisał:

Szereg usług "społeczno-sieciowo-integracyjnych" jakie ta gra oferuje jest
tak duża ze nie da się tej gry w formie offline zaprezentować.

lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:07, palpatine napisał:

Już chyba sam doszedłeś do właściwego wniosku.

nie

Dnia 01.08.2011 o 16:07, palpatine napisał:

Skoro w grę przeznaczoną na massive online
i pvp chcesz grać offline sam, z dowolnego powodu, to w takim razie nie jest to gra
dla ciebie. Proste, nie :).

nie, nie odniosles sie do zadnego z argumentow, tylko powtarzasz ten sam slogan, jak to jest gra taka jak ja opisales to po co w niej zostawili mozliwosc grania w pojedynke? twoja teoria nie trzyma sie kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, w Warszawie na Wiejskiej nie ma takiej hipokryzji jak wśród graczy :D Jak Ubisoft zażądał ciągłego połączenia z Internetem podczas grania w swoje gry to go zrównali z ziemią, jak Blizzard zrobił to samo to "no tak, to zrozumiałe, nie chcemy cheaterów itd.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:02, alibi100 napisał:

[m]
Primo . Nie każdy ma wszędzie dostęp do neta , ja mam np laptopa.
Secundo. Nie każdy ma stabilny internet , mnie zarywa srednio co 5 minut. ( gra uniemożliwiona)
Tertio. Nie lubię grać w gry sieciowe massive multiplayer , popatrz sobie na gry takie
jak shaia itp , co krok wulgaryzmy , itp . wolę posiedzieć i pograć np na lanie z przyjaciółmi
, co blizzard całkowicie ograniczył dlatego , że nie ma lana lub hosta . Stan mojego
neta powyżej.


A kto powiedział że jak utracisz połączenie w trakcie gry zostaniesz wywalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:07, palpatine napisał:

Już chyba sam doszedłeś do właściwego wniosku. Skoro w grę przeznaczoną na massive online i pvp chcesz grać offline sam, z dowolnego powodu, to w takim razie nie jest to gra dla ciebie. Proste, nie :).

Ja dla przykładu nie śledzę na bieżąco wszystkich informacji o D3 ale do tej pory sądziłem, że będzie również tradycyjny singiel jak w D2. Jeśli przekształcili grę wyłącznie na multi, zaoszczędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:07, palpatine napisał:

Skoro w grę przeznaczoną na massive online
i pvp chcesz grać offline sam, z dowolnego powodu, to w takim razie nie jest to gra
dla ciebie. Proste, nie :).


Czyli co?,nie wolno sobie samemu zagrać w kampanie single player?

potrzeba połączenia z netem czy brak modów mi nie przeszkadza,bylebym tylko mógł grać sam w singla / nie trawię multi /
i jeszcze jedno - kiedy oni w końcu powiedzą,czy ta gra ujrzy jeszcze w tym roku światło dzienne,czy nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:11, ZubenPL napisał:

[m]
A kto powiedział że jak utracisz połączenie w trakcie gry zostaniesz wywalony


A kto powiedział ,że nie. W takim razie po co byłoby wymagane stałe połączenie z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:14, alibi100 napisał:

[m]
A kto powiedział ,że nie. W takim razie po co byłoby wymagane stałe połączenie z netem.


W starcraft 2 też było wymagane stałe połączenie i jakoś podczas gry w singlu jak zabrakło internetu gra nie wywalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:04, Katsper napisał:

Zrozumcie w końcu!

DIABLO3 to gra sieciowa z Możliwością grania w Pojedynkę, dlatego stałe połączenie jest
wymagane. Szereg usług "społeczno-sieciowo-integracyjnych" jakie ta gra oferuje jest
tak duża ze nie da się tej gry w formie offline zaprezentować.

Przestańcie stękać w reszcie i poczytajcie na temat samego działania tej gry i jej integracji
z battle.net 2 który synchronizuje gry blizzarda i zwiększa ich efektywności lepiej niż
jaki kolwiek zakichany steam czy inne smieci


Hmm, to nie zadziała. Ludzie chcą grac sami, offline, np. na pontonie, na środku jeziora i nic nie poradzisz.

Swoją drogą, zwróć uwagę na listę życzeń marudów tutaj, np. granie w Diablo 3 w pociągu, na laptopie musi być mega wciągające. Jak posiadasz myszkę, to posługiwanie się nią na kolanie, czy siedzeniu jest bez sensu, granie na touchpad tym bardziej. Przy wstrząsach od jazdy tym bardziej, na małym ekranie tym bardziej, na odblaskowym tym bardziej, przy słońcu tym bardziej, do tego masa potworków i co chwila missclick ;).

Mega zabawa. Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem ?? Granie na uczelni- tego żaden student nie mógł napisać...

No ale argument to argument...Ja, palpatine, tej gry nie kupie, bo chce grać w D3 na telefonie, a nie ma wersji na androida :P.

Szkoda nerwów, na prawdę. Ja się z tego po prostu śmieję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować