Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mroczne oblicze Diablo III - brak wsparcia dla modów, stałe połączenie z siecią wymagane

212 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 16:16, ZubenPL napisał:

[m]
W starcraft 2 też było wymagane stałe połączenie i jakoś podczas gry w singlu jak zabrakło
internetu gra nie wywalała.


Oby tak było i teraz xD , ale po porcji smaczków jakie nam serwują , w imię obrony przed piractwem , nie wiem do czego są zdolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, gramowicze, towarzysze. Tnijcie posty, proszę. Zlitujcie się :P. Cytujcie ważny dla Was fragment, resztę kasujcie. Przecież przy metrowych postach i tak już nie wiadomo, kto, co i kiedy napisał, to tylko ciąg szarzyzny, który się wydłuża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:03, darkwind21 napisał:

> Jeśli znasz jakieś inne przypadki, podziel się z nimi z łaski swojej. Będą też wdzięczny

> za konstruktywną krytykę, a nie zdawkowe " co za durnota". Podziel się z innymi
swoim
> dobrym samopoczuciem, radości w życiu nigdy za wiele.

Pozwól że ja odpowiem:
Mam więcej niż jeden komputer np. laptop nie podłączony do neta, a na nim też chcę pograć
Mam gówn... net i nie będę ryzykował ciągłych przerw w grze.


Sorki, ale kogo to obchodzi w ogóle :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard skonczyl sie na(przez) WoWie, od tej pory firma liczy sie coraz wiecej z kasa, a coraz mniej z graczami


szkoda bo kocham serie Diablo, ale D3 nie kupie, zbojkotowalem gry Ubi za ich DRM, poleci i Blizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:10, mronoth napisał:

> Już chyba sam doszedłeś do właściwego wniosku.
nie
> Skoro w grę przeznaczoną na massive online
> i pvp chcesz grać offline sam, z dowolnego powodu, to w takim razie nie jest to
gra
> dla ciebie. Proste, nie :).
nie, nie odniosles sie do zadnego z argumentow, tylko powtarzasz ten sam slogan, jak
to jest gra taka jak ja opisales to po co w niej zostawili mozliwosc grania w pojedynke?
twoja teoria nie trzyma sie kupy :)


No cóż, przynajmniej jakąś mam :). Swoją drogą, dlaczego nie World Of Warcraft offline ? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:16, palpatine napisał:

Swoją drogą, zwróć uwagę na listę życzeń marudów tutaj, np. granie w Diablo 3 w pociągu,
na laptopie musi być mega wciągające. Jak posiadasz myszkę, to posługiwanie się nią
na kolanie, czy siedzeniu jest bez sensu, granie na touchpad tym bardziej. Przy wstrząsach
od jazdy tym bardziej, na małym ekranie tym bardziej, na odblaskowym tym bardziej, przy
słońcu tym bardziej, do tego masa potworków i co chwila missclick ;).

ales ty zabawny, czyli zgadzasz sie na tego typu drm w kazdej grze offline? tak samo jak w ac2? na drm ubisoftu tez narzekaja maruderzy?

Dnia 01.08.2011 o 16:16, palpatine napisał:

Mega zabawa. Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem ?? Granie na uczelni- tego żaden student
nie mógł napisać...

wiem, ze na uczelni jest teoretycznie dostep do neta przez wifi wszedzie, ale jednak zdarzaja sie budynki czy pojedyncze sale w ktorych net nie dziala

Dnia 01.08.2011 o 16:16, palpatine napisał:

Szkoda nerwów, na prawdę. Ja się z tego po prostu śmieję :P.

szkoda czasu na tlumaczenie slepym fanboyom blizzarda, ze blizzard stosuje polityke drmu taka jak ubisoft

world of warcraft ma tryb dla pojedynczego gracza tak jak diablo3? nie wiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko AC2 i SCC były grami stricte single player, Diablo 3 jest bardziej MP niż SP [choć czystej opcji SP brakuje i wymówki twórców są żałosne, przepychają swoim słodkim pierdzeniem kolejny badziewny DRM], więc o ile taka polityka w obu przypadkach jest imho haniebna o tyle bardziej można ja rozgrzeszyć na korzyść D3 ze względu na konstrukcję tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:21, palpatine napisał:

Sorki, ale kogo to obchodzi w ogóle :D.

Chcesz odpowiedzi, a potem wyskakujesz z "a kogo to obchodzi" albo interpretujesz sobie jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze - może przynajmniej przedmioty w D3 będą COŚ warte, bo w D2 przy ilości dupe i przedmiotów jawnie zmodowanych zalewających wszelkie tryby gry nie dało się praktycznie nic zrobić, samemu nie naginając, bądź nie łamiąc systemu. Cała ekonomia D2 bazowała na oszustwie.
A połączenie z netem to i tak praktycznie wymaganie, nawet w D2 - w single gra jest najwyżej średniakiem, przechodzimy normala i nuda, 6/10. To gra w multi zbudowała pozycję Diablo i takie rozwiązanie jest tylko rozwinięciem tego pomysłu.

Osobiście nie planuję zakupu, ze względu na inne aspekty polityki Blizzarda, ale nie mam szczególnych problemów z opisanymi tutaj pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem konieczność posiadania stałego połączenia do netu, ale co ma brak modów do tego? Oczywiście byłaby to jakaś "specjalna" postać, wydzielone realmy czy jakkolwiek by to odróżnili od "normalnej" rozgrywki, ale całkowite wyeliminowanie takiej możliwości? Nieważne jak dobra jest sama gra, kiedyś w końcu się znudzi, i tu jest pole dla modów, by przedłuzyć jej żywotność. Czy może się boją, że niektórzy będą woleli mody, i nie będą zainteresowanie handelkiem przez AH i generowaniem dla nich kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 16:21, palpatine napisał:

Sorki, ale kogo to obchodzi w ogóle :D.


A co mnie obchodzą ludzie, którzy nie potrafią cieszyć się grą tylko muszą prężyć wirtualne muskuły przed obcymi ludźmi w multi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Król jest nagi !" - żadne mydlenie oczu przez fanbojów Blizza nie jest w stanie przykryć tego prostego faktu. To już nie jest ta sama firma co kiedyś - tyle w temacie.

BTW- Mercuror wyjął mi z ust to co chciałem napisać: jak UBIkacja wprowadziła identyczny DRM w AC 2 czy Driver: San Fransisco (wersje PC) to na tym forum, na tej firmie gracze nie zostawili suchej nitki !

Jak takie same (a wręcz gorsze) rozwiązania wprowadza Blizz, to znajdują się ludzie gotowi tej firmy bronić własną piersią, a idiotyczne tłumaczenia pana z tejże firmy traktować jak prawdę objawioną. Ja rozumiem - ktoś czeka na ten tytuł i nawet taki zamordystyczny, szkodliwy DRM nie sprawi, że zrezygnuje z zakupu - ok, nie potępiam, to pewnie świetna gra będzie. Ale trzeba być kompletnie oderwanym od realiów, żeby pisać, że ta gorzka pigułka, to rzygnięcie przez Blizza graczom w twarz jest w porządku. To przecież jest sranie we własne gniazdo ! Trafnie ktoś tam napisał - skora to ma być gra stricte multi, to po cholerę w ogole zostawili możliwość grania solo ? Toż, to się kupy nie trzyma - jakim trzeba być ignorantem żeby tego nie widzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzarda nic nie usprawiedliwia, wciskają graczą kit, że nie chcą oszustw, a mogą przecierz dać nam wybór, czy chcemy grać SP, cyz MP. Ubisoft z każdym zapowiedzianym DRM jest bardziej nielubiany przez graczy, a Blizz? Czy ta firma ma jakieś przywileje? Dzisiejszy blizz to nie to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:24, mronoth napisał:

szkoda czasu na tlumaczenie slepym fanboyom blizzarda, ze blizzard stosuje polityke drmu
taka jak ubisoft

world of warcraft ma tryb dla pojedynczego gracza tak jak diablo3? nie wiedzialem


Ubi daje DRM do gier które nie mają w ogóle Multi a Diablo od początku było grą nastawioną na Multi , Singiel był tylko małym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:26, metronom napisał:

> Sorki, ale kogo to obchodzi w ogóle :D.
Chcesz odpowiedzi, a potem wyskakujesz z "a kogo to obchodzi" albo interpretujesz sobie
jak chcesz.


Wyjaśnię dla wszystkich: Jeśli chodzi o granie offline w takie gry, jak Diablo, to ze mną w ogóle nie ma dyskusji tak na prawdę. Mam wyrobione zdanie i go nie zmienię, i żadne żale, żadnego gramowicza tego nie zmienią :).

A co to za argument w dyskusji, że masz cienkiego neta ? I to ma świadczyć za tym, żeby Diablo 3 miało opcję offline ? Na prawdę ?

Powinni też w takim razie produkować dalej Fiata 126p, bo ktoś chce go mieć, bo nie stać go na lepszy, bo ma taki kaprys. I to też jest argument w dyskusji według Ciebie ;) ?

Ja się robię offline, jeśli nie odpowiem na żadnego posta, to już tego nie zrobię w tym temacie :D. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jako wielki fan serii Diablo jestem coraz bardziej sceptyczny co do 3 części
I nie chodzi tu o dom aukcyjny, który mi nie przeszkadza, nie o stałe podpięcie do Neta - i tak cały czas się grało na BNecie, nie o brak modów - bo i tak nie używałem. Tylko o zatracenie klimatu jaki był w poprzednich częściach. Oglądając najnowszy gameplay ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_e...=1ZXY7DRJa00 )
grafika jest straszna oraz bardziej "Torchlightowa" - który znudził mnie po 30 min.

A i zapomniałbym - Brak drzewka umiejętności - tu imho przegięli i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 to dla mnie must have. Żadna z tych rewelacji ani odrobinkę mnie nie zniechęciła do zakupu. Auction house to plus, modów i tak nigdy nie używałem, a to że trzeba być podłączonym cały czas do neta to dla mnie nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:31, ZubenPL napisał:

Ubi daje DRM do gier które nie mają w ogóle Multi a Diablo od początku było grą nastawioną
na Multi , Singiel był tylko małym dodatkiem.

ale jaka to roznica? bo ja nie widze jej, jestem graczem single i nie obchodzi mnie zawartosc multi, dla mnie to bez rozniczy czy gra sie skupia na multi czy nie, call of duty tez sie skupia na multi a gralem do tej pory tylko single no i co? w takich grach tez maja bezprawnie wrzucic niepotrzebny drm do singla a ja mam sie cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować