Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mroczne oblicze Diablo III - brak wsparcia dla modów, stałe połączenie z siecią wymagane

212 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 18:16, Braveheart napisał:


Może zanim coś palniesz przeczytasz kilka postów wstecz XD. Daje sobie rękę uciąć, że
nie trzeba będzie tego mieć. Będziesz chciał grać na singlu czyli offline to zagrasz,
a jak nie to na setę jakieś cracki wyjdą i ludzie z chęcią z nich korzystać będą. Wszystko
idzie obejść
Pozdrawiam.


Wydaje mi się, że postacie będą zapisywane na serwerze. Czym innym jest stałe połączenie z internetem a czym innym aktywacja produktu przez internet/ telefon. Jeżeli będzie tryb offline to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bo mi się chce wydawać na bezprzewodowy internet specjalnie pod Diablo. Co jak co, ale mogli zostawić opcję grania offline tylko pod singiel, innymi słowy można by było wybrać, czy chcę zrobić postać single-player chowaną na HDD czy też pod SP i multi zapisywaną na serwerach Blizz. Wątpię, żeby programistom by robiło to jakiś większy problem - ale wiadomo, chodzi jak zwykle o pieniądze i walkę z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że te średniowieczna grafika jest spowodowana chęcią dojścia do jak największej grupy graczy i chyba tak się tłumaczyli...

Najwyraźniej Blizz po prostu nie potrafi zrobić gry na czas pod względem grafiki.

Ale to jest Blizz, a nie Ubi czy EA, więc wszystkie minusy staną się plusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:17, Isildur napisał:

Ja również na sam początek biorę się za singiel potem za BN, bardzo możliwe, że pogramy
z moim bratem dla którego biorę drugi egzemplarz ;)

Prawdziwy gracz ;-). Nie ma co... jak już skończysz grać singla to daj znać. zaszponcimy razem po BN . Mówisz masz brata to już będzie nas trzech ]:->

Dnia 01.08.2011 o 18:17, Isildur napisał:

Już się nie mogę doczekać jak mnie pochłonie świat gry ;)

Przecież ja to się boję że się totalnym NoLifem stanę XD. Gra mnie pochłonie i zatracę się w jej otchłani.definitywnie... Ciekaw jestem jakie rekordy w statach będzie bił temat ogólny o Diablo ]I[ jak już będzie premiera gry... Będziecie mieli co wertować w temacie by sprawdzić czy nie ma tam spoilerów czy innych rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 18:22, kimr napisał:

Najwyraźniej Blizz po prostu nie potrafi zrobić gry na czas pod względem grafiki.


Gry Blizza mialy zawsze charakterystyczna grafike, nie stawialy na fotogenicznosc, raczej na bajkowo/cholera wie jaki klimat, dzieki czemu nawet kilka lat po premierze dalo sie grac bez wiekszego grymaszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:37, lis_23 napisał:

Może ktoś się wypowiedzieć,czy Diablo III będzie nastawione tylko na multi,czy zwyczajny
single player / bez żadnego kupowania ekwipunku za normalne pieniądze,bez coopa,itp.
/ też będzie?.

Najprawdopodobniejsza opcja to klasyczny singel player = Postać zapisywana na dysku i wersja BN czyli robić ACC i na nim masz swoje postaci, które są dla bezpieczeństwa zapisywane w na ich serwerach przede wszyskim przed haxami i cheaterami i programami, które modyfikują postać i zmieniają jej wartości 10000x razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 17:57, Fang napisał:

Mam pytanie. Jak to jest kiedy Ubi wprowadził swoje zabezpieczanie większość narzekała
a kiedy robi to Blizzard to wszystko jest ok? I niech ktoś mi powie że nie jest fanboyem
tej firmy to go wyśmieje... Niestety Blizzard i Apple to dwie firmy które mają najbardziej
oddaną społeczność szkoda tylko że taką patologiczną (podwójna moralność)...


Przecież nie jest ok masa ludzi narzeka tylko tu jest trochę więcej obrońców zwykle to są osoby które nie wypowiadają się na temat o DRM UBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:38, mronoth napisał:

w sumie to spoko, sciagnie sie cracka tak jak do starcrafta2, zapomnialem juz o tym :P
ale i tak nie podoba mi sie to co robia


A po co crack wystarczy tylko raz się zalogować i już ma się ma tryb gościa(offline) na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:36, ZubenPL napisał:

Przecież nie jest ok masa ludzi(którzy i tak nie kupili by tej gry) narzeka tylko tu
jest trochę więcej obrońców zwykle to są osoby które nie wypowiadają się na temat o DRM
UBI

Witaj.
Problem IMHO polega na tym, że ludzie chyba nie chcą pojąć niektórych rzeczy i robią z igły widły oraz wielkie oczy. "Olaboga.. co!!??, jak to!!, co za debile, niech blizz spie**** na drzewo, co za poroniony pomysł. Dlaczego nie będę mógł grać bez podłączenia do neta??". Zamiast troszeczkę chwilę pomyśleć to histeryzują i porównują...
Pozdrawiam.
>A po co crack wystarczy tylko raz się zalogować i już ma się ma tryb gościa(offline) na stałe
Może ma pirata ?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

staly net podczas rozgrywki singla... no to ja dziekuje... a co sie stanie jak podczas gry centrala na moment neta wylaczy (np. restart serwera maja)... mnie z gry automatycnzie wypierdzieli i utrace wszystkie dotychczasowe przedmioty, exp i questy.... jak tak to juz widze sukces D3....

juz lepiej by bylo jakby net byl potrzebny tylko do weryfikacji konta i postaci na nim sie znajdujacej.... czyli net bylby potrzebny tylko na starcie i na konczeniu gry.... wersyfikacja... sciaga dotychczasowe postepy i postac... gram sobie no i jak chce skonczyc to wtedy zapisuje na konto i szlus...

bo pamietam nawert H6 bete i ten online.... gra sie sypnela to tak samo sie sypnely wszystkie dokonania w exp... i tak na koncie byl 5-6level to po sypnieciu sie i ponownym zalogowaniu bylo znow level0


nie wiem ja nie mam ochoty grac w D3 w multi... ja gram dla singla i fabuly a nie meczenie sie z obcymi ludzmi ktorzy kradna moby i stuff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:39, ZubenPL napisał:

A po co crack wystarczy tylko raz się zalogować i już ma się ma tryb gościa(offline)
na stałe

z tego co rozumiem to postac w d3 nie bedzie zapisywana na dysku twardym gracza tylko na serverach blizzarda wiec bez neta nie pograsz, zeby grac offline trzeba bedzie znalezc obejscie problemu (na pewno ktos cos wymysli, jakis emulator servera, sejwy lokalne itd, kwestia czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:39, ZubenPL napisał:

A po co crack wystarczy tylko raz się zalogować i już ma się ma tryb gościa(offline)
na stałe


Jak chcesz mieć tryb gościa (offline), jak bedzie mozna grać tylko i wyłacznie na blizzowym serwie i tylko na nim beda trzymane save''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:50, Zgreed66 napisał:

> A po co crack wystarczy tylko raz się zalogować i już ma się ma tryb gościa(offline)

> na stałe

Jak chcesz mieć tryb gościa (offline), jak bedzie mozna grać tylko i wyłacznie na blizzowym
serwie i tylko na nim beda trzymane save''y?


Skąd masz te informację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:52, ZubenPL napisał:

> Jak chcesz mieć tryb gościa (offline), jak bedzie mozna grać tylko i wyłacznie na
blizzowym
> serwie i tylko na nim beda trzymane save''y?

Skąd masz te informację

wg mnie wynika to z tego newsa:
"Rzeczą, którą uznaliśmy za naprawdę ważną było to, że gdybyśmy pozwolili na rozgrywkę w trybie offline, zacząłbyś grać jakąś postacią, rozwinął do określonego poziomu, a w pewnym momencie zdecydowałbyś się zagrać na Battle.necie. Musiałbyś wtedy zacząć budować swoją postać od początku, ponieważ nie mógłbyś w żaden sposób zagwarantować nam, że nie korzystałeś z jakichkolwiek podstępów, a my nie moglibyśmy przez to przetransportować twojej postaci na Battle.net "

jakby byly sejwy/postacie trzymane na dysku twardym to nie byloby mozliwosci zagwarantowania, ze ktos nie oszukuje modyfikujac postac itd, wszystkie modyfikacje postaci tzn zwiekszenie levelu itd beda weryfikowane na serwerze, innymi slowy tylko tam beda trzymane informacje o postepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:52, ZubenPL napisał:

> > A po co crack wystarczy tylko raz się zalogować i już ma się ma tryb gościa(offline)

>
> > na stałe
>
> Jak chcesz mieć tryb gościa (offline), jak bedzie mozna grać tylko i wyłacznie na
blizzowym
> serwie i tylko na nim beda trzymane save''y?

Skąd masz te informację ?


A po za tym ja pisałem o SC2 nie Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:49, mronoth napisał:

z tego co rozumiem to postac w d3 nie bedzie zapisywana na dysku twardym gracza tylko
na serverach blizzarda wiec bez neta nie pograsz, zeby grac offline trzeba bedzie znalezc
obejscie problemu (na pewno ktos cos wymysli, jakis emulator servera, sejwy lokalne itd,
kwestia czasu)

Witaj.
Ile razy można wałkować jedno i to samo XD. Czy do was ludzie nie dociera prosta rzecz ? Czy wy tak K**** specjalnie porowokujecie =.= Jak będziesz chciał grać na Battle Net [czyli "Multi Player"] to robisz ACC i na nim masz postaci a te z kolei są zapisywane na ich serwerach tylko po to by uniknąć cheatowania, haxowania i modyfikowania nielegalnie poprzez programy postaci. Chcesz grać na single-player to sobie zagrasz, a te będą zapisywane na dysku, a tam z postaciami możesz z nią robić co Ci się żywnie podoba bo nic tą postacią nie zdziałasz na BN .
Pozdrawiam.

EDIT: Weź idź na necie poczytaj różnice między chociażby takim CBN i OBN, to zrozumiesz w pełni ten cytat, który przytoczyłeś w następnym poście

@ZubenPL
Człowieku. Tnij cytaty z poprzednich postów. Cytat długi jak ta bela a odpowiedź w jednym zdaniu =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 18:58, mronoth napisał:

wg mnie wynika to z tego newsa:
"Rzeczą, którą uznaliśmy za naprawdę ważną było to, że gdybyśmy pozwolili na rozgrywkę
w trybie offline, zacząłbyś grać jakąś postacią, rozwinął do określonego poziomu, a w
pewnym momencie zdecydowałbyś się zagrać na Battle.necie. Musiałbyś wtedy zacząć budować
swoją postać od początku, ponieważ nie mógłbyś w żaden sposób zagwarantować nam, że nie
korzystałeś z jakichkolwiek podstępów, a my nie moglibyśmy przez to przetransportować
twojej postaci na Battle.net "


jakby byly sejwy/postacie trzymane na dysku twardym to nie byloby mozliwosci zagwarantowania,
ze ktos nie oszukuje modyfikujac postac itd


Z tego tekstu nie wynika że zapisy w Singlu będą zapisywane wyłącznie w serwerach blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:59, Braveheart napisał:

Witaj.
Ile razy można wałkować jedno i to samo XD. Czy do was ludzie nie dociera prosta rzecz
? Czy wy tak K**** specjalnie porowokujecie =.= Jak będziesz chciał grać na Battle Net
[czyli "Multi Player"] to robisz ACC i na nim masz postaci a te z kolei są zapisywane
na ich serwerach tylko po to by uniknąć cheatowania, haxowania i modyfikowania nielegalnie
poprzez programy postaci. Chcesz grać na single-player to sobie zagrasz, a te będą zapisywane
na dysku, a tam z postaciami możesz z nią robić co Ci się żywnie podoba bo nic tą postacią
nie zdziałasz na BN .
Pozdrawiam.

nie denerwuj sie, ja nie prowokuje, ale chyba newsa nie przeczytales, wlasnie o to chodzi, ze to o czym piszesz nie bedzie mozliwe w d3, przeczytaj cytat z mojego poprzedniego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69775&pid=135

tylko, ze wydaje mi sie ze cbn i obn byl w czasach diablo2 i teraz nie ma takiego podzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>. Chcesz grać na single-player to sobie zagrasz, a te będą zapisywane

Dnia 01.08.2011 o 18:59, Braveheart napisał:

na dysku, a tam z postaciami możesz z nią robić co Ci się żywnie podoba bo nic tą postacią
nie zdziałasz na BN .


Mozesz podac jakies wiarygodne zrodlo tej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować