Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w sierpniu - najciekawsze premiery miesiąca

41 postów w tym temacie

gram.pl

Z pewnością sierpień wielu graczom upłynie na odliczaniu dni do premiery gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, która trafi do sklepów dopiero pod koniec miesiąca. Jakie inne gry trafią do sklepów jeszcze w tym miesiącu?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: W co zaGRAMy w sierpniu - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Haemimont Games idzie za ciosem i po sukcesie gry Tropico 4 wydanej na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox 360, tworzy kolejną odsłonę, która również ukaże się na wspomnianych platformach (choć pierwotnie zapowiedziano jedynie wersję PC)."

Powinno chyba być [...] i po sukcesie gry Tropico 3 [...] ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex, Władca Pierścieni i Red Orchestra - w to wypadałoby zagrać.
Age of Empires: Online urzekło mnie bajkową grafiką. Ale raczej nie zakupię.
W Tropico 4 jeżeli nie ma możliwości prowadzenia wojen, to również nie jestem zainteresowany.
Co do Pirates of Black Cove - grafika wygląda czarująco, ale widziałbym tą grę jako rpg, a nie rts''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nowy "władca" ma więcej wspólnego ze starym "powrotem króla" który też był slasherem z co-opem niż z Podbojem (który z kolei jest klonem battlefielda), ale niech wam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 17:46, Smuga napisał:

Age of Empires: Online urzekło mnie bajkową grafiką. Ale raczej nie zakupię.


Z tego co mi wiadomo nie musisz kupować AoE:O, bo będzie darmowy z systemem mikropłatności. Chyba. Poprawcie mnie jak się mylę... ;)

Deux Ex''a mam już kupionego, czekam na premierę. Kupiłem go w dystrybucji cyfrowej za 80zł... na GreenManGaming.
Władca Pierścieni zapowiada się interesująco, trzeba będzie sprawdzić opinie o grze po premierze i ew. kupić.
Red Orchestra to jak dla mnie niewiadoma, więc również zobaczymy "z czym to się je" po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym miesiącu najbardziej interesuje Deus Ex oraz Kid Icarus. Dodatkowo 26 wychodzi Devil Survivor Overclocked w USA i warto śledzić, czy ogłoszą wersję EU. Szkoda błoby stracić taki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tropico 3 - świetna sprawa, ale przy "4", póki co, twórcy się nie popisali specjalnie. To samo, tylko kilka nowych elementów. Zostanę chwilowo przy trójce bo gra się naprawdę miło, a i wizualnie fajnie jest zrobiona :) Potem może przeskoczymy na piątkę od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że soundtrack Deus Ex''a jest na DVD w Augmented Edition :/ Miałem okazję grać w wersję która wyciekła - realnie grałem tylko w prolog - i dostałem takiego hype''a, że z miłą chęcią grę bym kupił gdybym miał teraz pieniądze :P Ale może tak we wrześniu...why not.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The one, The only... Deus Ex... a potem długo nic do premiery Dead Island a następny w kolejce Batman i ewentualnie jeśli wyjdzie Mass Effect 3 [tak to jest dobry rok w branży.. oj wyjątkowo dobry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować